Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NFisherman95 - Profil | Ne 5.4.2009 20:11:19

Salmon >> jj

    NSalmon - Profil | Ne 5.4.2009 20:03:02

    Fisherman95 >> Wohanka jezdí do Kvenvaeru. Jestli myslíš toto. Je to severozápadní část Hitry.

      NFisherman95 - Profil | Ne 5.4.2009 19:57:33

      Zajda >> Newím jedu s panem Wohankou. Chtěl jsem se kouknout, ale nemohu se dostat na jeho www.

        NZajda - Profil | Ne 5.4.2009 19:44:33

        Fisherman95 >> Jak se jmenuje ta vaše základna na Hitře?

          NFisherman95 - Profil | Ne 5.4.2009 19:38:08

          Klucí (omlouvám se jestli jsem se dotkl nějaké ženy) tak už ve čtvrtek vyrážím :-) :-) :-) :-)

            NZajda - Profil | Ne 5.4.2009 19:31:29

            abul-luba >> abul >> To máš pravdu, jsou fakt dokonalé...

              Nabul - Profil | Ne 5.4.2009 19:20:50

              Zajda >> Ty mapy jsou perfektní to je lepší jak na GOOGLU

                NFisherman95 - Profil | Ne 5.4.2009 19:13:55

                mrk991 >> já pojedu tento čtvrtek do Norska s pane Wohankou na Hitru a motory má naftu 110 HP :-)

                  Nabul - Profil | Ne 5.4.2009 12:37:50

                  Zajda >> díky za info.

                    Nmrk991 - Profil | Ne 5.4.2009 11:13:51

                    echolot je pre mna nepostradatelna pomocka v Norsku. Uz sa mi par krat stalo, ze sme skoro vybehli n a plytvinu a mohlo byt zle. Samozrejme je velmi dobre vediet v akej hlbke lovim a aky je tvar dna pripadne nerovnosti na dne. A nepochybne GPS to je velmi uzitocna vec, skutocne v necase neocenitelna. Ja osobne bez echolotu nejdem na vodu v Norsku. Na takej lodke ako bola nizsie vyobrazena by som nikdý nesiel na vodu. To je cln pre samovrahov a nie na more. Tu skutocne ide o zivot i 15 HP motor je upna bieda ved len dostat sa na vzdialenejsie miesto trva neskutocne dlho. Na sa partia berie minimalne 40 HP motory a kvalitne lode inak do toho kempu ani nejdeme i keby pomaly to malo byt zadarmo. Na tejto vybave neradno setrit.

                      Nhering - Profil | So 4.4.2009 21:18:14

                      Lauri>> Já taky na rybách nepotřebuju žádnej komfort.Stačí mi chata jako budeme mít letos.I když na komfort si zvykneš rychle.

                        Nhering - Profil | So 4.4.2009 21:08:02

                        Abul>> Pokud se ve zdraví vrátím tak sem hodím fotky a nějaké aktuální informace.Můžem i hodit telefon.
                        K tomu echolotu:U nás nepoužívám vůbec.Ryby si vždy najdu,ale na moři vynikající pomocník.Přesně jak napsal Lauri.Ahoj.

                          Nabul - Profil | So 4.4.2009 18:50:22

                          Zajda >> Chci se zeptat slyšel jsem něco z Aure o ostrůvku s černým kuželem říká se mu ponorka jakou máš zkušenost prý to tam taky není špatný.

                            Nmexik - Profil | So 4.4.2009 18:10:54

                            Lauri >> no ony občas přicházely od moře takový ani né vlny, spíš propady..a tohle bylo takové celkové vyústění asi 3h rybolovu, kdy to kolega už nezvládl...:o))

                              Nabul - Profil | So 4.4.2009 12:52:20

                              A nesmí se zapomínat ani na tohle.

                                Nabul - Profil | So 4.4.2009 12:45:58

                                Lauri >> přesně tak jsem to myslel.

                                  NLauri - Profil | So 4.4.2009 12:37:21

                                  abul-luba >> abul >> echolot je dobrá věc,ale ikdyž ti to ukáže velké ryby tak nemusíš mít ani záběr, to znáš asi dobře. Důležité je, abys mohl číst nerovnosti dna, nebo nějaké zlomy. U toho se ryby většinou zdržují.

                                    Nabul - Profil | So 4.4.2009 12:32:02

                                    hering >> jedem 11,5 do 23,5 tak jak dorazíš hned dej vědět co a jak.S tím echolotem má Zajda pravdu já ho moc neuznávám ohledně ryb.Projížděli známí okolo nás a hlásili že na tom místě jak zrovna jsme tak to neukazuje vůbec nic.No a mi jsme si pochytali jak nikdy.

                                      NLauri - Profil | So 4.4.2009 12:27:28

                                      mexik >> na to že na moři nebyli skoro vlny, to mořský vlk opravdu nezvládl :))

                                        NLauri - Profil | So 4.4.2009 12:09:14

                                        hering >> to je slušná cena, my jsem neplatili taky o moc víc,byli jsme ve čtyřech v chatě pro dvanáct lidí, pro mě až zbytečnej komfort,jel jsem tam kvůli rybám a ne kvůli ubytování

                                          Červené karty: 46547513248512348941