Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NFisherman95 - Profil | Út 7.4.2009 14:22:15

Salmon >> Já jedu poprvé do Norska. Ještě nevím, ale samozřejmě, že budu více používat přívlač. Určitě si párkrát zkusím zapilkrovat, ale nemám náhradní ruce :-) :-) :-) :-) A jako ryby se těším na všechny. Nejčastější jsou asi tresky, ale rád bych si potáhl třeba mníka, ďasa nebo žralůčka.

    Ngama - Profil | Út 7.4.2009 8:29:30

    Fisherman95 >> taky uz se tesim jedem pristi pondeli

      Nmrk991 - Profil | Út 7.4.2009 8:04:47

      Fisherman95 >> tak to uz je ina kubatura to by sa aj mne pacilo, proste nadhera 110HP motor my ideme az 18.6. do Flatangeru sukromne

        NSalmon - Profil | Po 6.4.2009 20:35:20

        Fisherman95 >> A na co máš v plánu se zaměřit? Chceš vláčet, pilkrovat nebo chytat na maso?

          Nmexik - Profil | Po 6.4.2009 19:26:30

          Lauri >> no tak to se nedá nic dělat..asi si někdy v červnu založím otázku..:o)) No ale radši pohledám na netu, abych tam nejel nepřipravený...otázka by se klidně mohla zvrhnout, a stejně bych se nic nedozvěděl..:o))

            NLauri - Profil | Po 6.4.2009 19:14:12

            mexik >> aha tak to jo, já chytal jen na takových útesech na nejakou škebli,měl jsem jen malý teleskop,protože než jsme dojeli k moři absolvovali jsme týdení tůru v bulharských horách, kde jsem si na něj pěkně zachytal obecňáky.

              Nmexik - Profil | Po 6.4.2009 19:08:34

              Lauri >> Jedu s přítelkou už po druhé do Bulharska..tak sem rozhodnutý zaplatit si dopolední výlet na moře s rybolovem, tak zjišťuju co se tam dá chytit..:o)

                NFisherman95 - Profil | Po 6.4.2009 17:34:14

                jj

                  NLauri - Profil | Po 6.4.2009 17:26:56

                  Fisherman95 >> spíš budeš rád,že si po celodenním rybolovu a následném filetování odpočneš

                    NFisherman95 - Profil | Po 6.4.2009 17:26:30

                    Lauri >> ale nejsem si jist jestli bude čas na nějaký počítač :-))))

                      NFisherman95 - Profil | Po 6.4.2009 17:23:21

                      Lauri >> možná sebou vezmeme i laptop - notebook tak možná budou i velmi žhavé info

                        NLauri - Profil | Po 6.4.2009 17:21:37

                        Fisherman95 >> to jsem zvědavý :))

                          NFisherman95 - Profil | Po 6.4.2009 17:18:03

                          Lauri >> jj budu mít i video možná...

                            NLauri - Profil | Po 6.4.2009 16:51:34

                            Fisherman95 >> to jsem zvědavej s čím přijedeš,hlavně nezapomeň hodně fotit,a´t máme na co koukat

                              NFisherman95 - Profil | Po 6.4.2009 16:30:43

                              Lauri >> tak už mi zbývá jen pár dní a jedu !!! Dneska jsme připravovali různé věci. Svěděli mě prsty, když jsem na to myslel ! :-)

                                NLauri - Profil | Po 6.4.2009 15:46:00

                                mexik >> já jsem tam chytal, žádný velký úspech jsem neměl,ale ryby tam jsou

                                  Nmexik - Profil | Po 6.4.2009 10:27:11

                                  Lauri >> to ho teda obdivuju...není to tak dávno co za podobné chtěli kolem 90 tis.. Na druhou stranu, dnes už to zas tolik nestojí, a pokud někdo jezdí do Norska opravdu často, tak se mu to určitě vyplatí..:o) Neznáš někoho tady z Mrku, kdo chytal na Černým moři?

                                    NLauri - Profil | Po 6.4.2009 10:22:34

                                    mexik >> kolega si ji koupil a ranec to byl :))
                                    kupoval si to jako novinku,ted bude o půlku levnější

                                      Nmexik - Profil | Po 6.4.2009 9:37:41

                                      Lauri >> to je slušná mašinka..:o) Měli jste ji půjčenou, nebo za ní někdo zaplatil ten ranec?;o)

                                        NLauri - Profil | Po 6.4.2009 7:02:05

                                        My jsme používali tento echolot a neměl chybu. Kolega říkal, že nemusí chytit rybu stačí když ji bude mít na obrazovce echolotu :))

                                          Červené karty: 46547513248512348941