Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 22:59:03

GPS je taky k nezaplacení když jsi na vodě a přijde toto.Byl jsem rád když jsem se na to koukal z terasy domku.Nechtěl bych být tou dobou někde uprostřed fjordu bez GPS.Jinak to přivalilo z oceánu za chvilku.Ujet by se asi nedalo.První co dělám než vyjedu poprvé na moře,ukládám souřadnice přístavu do paměti GPS.

    Npavel68 - Profil | Pá 3.4.2009 22:37:50

    Zajda >> to je v poho Vláďo,už jsme zvyklí :))))

      Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 22:32:46

      Zajda>> Ještě k tomu echolotu.Je to dobrá pomůcka na hledání podmořskej prohlubní a různejch zlomů kde se rádi zdržují ryby.Když si pak tato úspěšná místa hodíš do GPS tak nezrácíš čas hledáním ryb.Jinak pravidlem bylo,že když nám ryby echolot neukazoval nachytali jsme nevíc.Nevím jak ostatní,ale můj dojem je,že doršů za deset let co už jezdím do Norska rapidně ubylo.

        NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 22:23:46

        hering >> Tak tohleto ti na 100% věřím...My jsme tam loni v červenci měli nádherné počasí...Za 10 dní pršelo nebo spíš mžilo, jenom jeden den...Bylo tam v tu dobu tepleji než doma...:-) Dost lidí jezdilo na moře jenom v kraťasech a tričku...

          Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 22:18:31

          Zajda>> Já taky někdy píšu rychlejš něž myslím.To je v poho.Jinak už jsem investoval do plovoucího termoobleku.A měl jsem ho už loni v Norsku.Je certifikovanej a vybíral jsem na mojí váhu.Zkoušel jsem ho na rybníku a krásně tě udrží na vodě.Dokonce je garantovaná určitá doba na ubytek tělesné teploty o jeden stupeň.Volil jsem dvoudílnej i když kombinéza má lepší parametry ale je nepraktická když potřebuješ konat potřebu.Tomu kdo jezdí do Norska duben/květen vřele doporučuji.Stačila mi pod ní jen jedna vrstva funkčního prádla (používám moiru trio) a bylo kráné teplo i za slušného děště s větrem.

            NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 22:06:07

            hering >> A jinak se omlouvám za ty překlepy v minulém příspěvku:
            rpmhle=tomhle
            tyty=typy
            :-)))

              Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 22:04:44

              Abul>> Kdy jedete? Já druhý termín od 23.4. - 5.5.2009.

                NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 22:04:02

                hering >> Hezký...:-)

                  Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 22:02:29

                  Lauri> Ještě k tomu našemu domku.Je pro osm lidí.4 ložnice po dvou.Kuchyň s jídelnou.Obývací pokoj s TV sat i české kanály a krbem,2 spíže se sušárnou oblečení,soc.zařízení (1 WC a sprchovej kout).Dole pod terasou prádelna s hospodářskou místností a velkým mrazákem.Filetárna je v přístěšku za domkem.To vše za 5500 NOK za týden jo a ještě ta loď je taky v ceně.Jinak je jedno zda jste 4 jako mi nebo 8.Cena je stejná akorát si připlatíš druhou loď.

                    NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 21:55:38

                    hering >> Echolot jsme nepoužívali, nechávali jsme se od přírody překvapit...Ale v rpmhle časném období by vám asi pomoct mohl...Jaké tyty tam používají nevím ale ti, co je měli půjčené si nestěžovali...

                      NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 21:51:11

                      hering >> Něco ti přepošlu...

                        Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 21:44:50

                        Zajda> Neměl jsem dnes čas na net,až teď.Plánovali jsme si to naše letošní Norsko.Znáš to,kdo co zajistí,vezme apod.Teď koukám na tu šalupu a mám s toho divný pocit.Jsme 4 a slibujou nám větší loď s 15HP motorem taky jsme si u nich objednali zápůjčku echolotu - nevíš náhodou co používaj za typy?Teď když vidim to vaše plavidlo tak ty metrové vlny,to asi stálo za to.S tím bych se bál i na rybník.

                          NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 19:05:32

                          abul-luba >> abul >> SZ

                            Nabul - Profil | Pá 3.4.2009 19:03:37

                            Zajda >>Jo taková je jen jedna a ta je pro vás že.Ted vážně záchranné vesty tam jsou?

                              NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 18:40:47

                              abul-luba >> abul >> Nechci tě děsit - taková tam byla jenom jedna..:-)

                                Nabul - Profil | Pá 3.4.2009 17:29:54

                                Lauri >> tak to jsi to měl fakt kousek.Když jsem tam byl poprvé tak nás ubytovali v ORLÍM HNÍZDĚ už ten název výhled nádhera ale návraty hrůza.

                                  Nabul - Profil | Pá 3.4.2009 17:20:42

                                  Zajda >> mě nevyděsíš s těma lodma no a když si jednou trošku chlapsky odplivnu tak to taky přežiju.

                                    Nmexik - Profil | Pá 3.4.2009 17:08:09

                                    Zajda >> jooo, taky jsem to nechápal..:o)))

                                      NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 16:01:48

                                      mexik >> Na takových vlnkách?:-)))

                                        Nmexik - Profil | Pá 3.4.2009 15:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Zajda >> jeden mořskej vlk co to nezvládl..:o)

                                          Červené karty: 46547513248512348941