Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 15:43:41

Lauri >> Nerad bych poškodil CK, protože jinak dobrý..:-) Abul a Hering tam jedou...Ostatní lodě byly sice taky otevřené, ale o poznání novější. Holt jsme jako stálí zákazníci CK měli "protekci":-)))

    NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 15:36:43

    Zajda >> a kde že jste to byli? Varuj nás :))

      NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 15:32:59

      Lauri >> Já jsem šílel když jsem našel polohu na přední lavičce a kolega poté, co jsme předriftovali nad místem lovu si přesedl a vyvážení bylo v pérdeli...Jak mně bolelo v zádech, to se snad ani nedá popsat...:-(
      Jinak ty lodě jsou "tam" otevřené všechny..:-( Váš škuner je proti tomu paráda...

        NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 15:29:33

        Zajda >> tak to je mazec,ta loď je jen pro dobrodruhy :))

          NDenny - Profil | Pá 3.4.2009 15:20:48

          pavel68 >> nejak me to nenacetlo :-))

            Npavel68 - Profil | Pá 3.4.2009 15:18:03

            Zajda >> to já bych tam nablil tak,že moře by se zvedlo o deset čísel :)))

              NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 15:04:31

              pavel68 >> Blbneš? Mořští vlci neblijóóó..:-)

                Npavel68 - Profil | Pá 3.4.2009 14:56:59

                Denny >> fakt? :)))

                  NDenny - Profil | Pá 3.4.2009 14:50:25

                  Vase zprava

                    Npavel68 - Profil | Pá 3.4.2009 14:46:43

                    Zajda >> a blinkal jsi??? :))))

                      NZajda - Profil | Pá 3.4.2009 14:30:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A takovou bárku jsme nafasovali my...:-) V metrových vlnách pošušňáníčko...Je to hlavně pro heringa a abula, aby se měli na co těšit...Ale snad už došlo k obnově loďoparku...:-)

                        Nmexik - Profil | Pá 3.4.2009 10:01:32

                        hering >> To bylo naše ubytování.. Jinak k tématu: přesně jak píšeš..pruty a vše potřebné k rybolovu jsme měli neustále ve člunech, nikdo se s tím tam a zpět netahal..a za 11 dní se tam vůbec nic neztratilo.. Dám ještě pár příkladů: dítě ráno přijelo před náš barák na kole..(byl u hlavní silnice), tam s ním fláklo o zem, nastoupilo do autobusu do školy, a odjelo..odpoledne přijelo, nasedlo na kolo a zase odjelo..:o)) Nebo majitel pozemku sekal zahradu (bez plotu), začalo pršet, tak nechal 2 dny stát sekačku u hlavní cesty, tak jak mu vypadla z ruky, po dvou dnech vysvitlo sluníčko a sekal dál..:o))) Ps: a cestou do Norska jsem viděl po lesích tolik sněžných skutrů, kolik jsem jich neviděl za celý život..a přitom to bylo třeba do nejbližší vesnice 10km a více..zřejmě čekali až zas na podzim napadne sníh a dojedou domů..:o)))

                          NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 8:59:35

                          zastávka

                            NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 8:57:27

                            nádraží

                              NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 8:52:30

                              hering >> mají tam krásné domečky, takové jednoduché a útulné, mě se líbily ty zarostlé střechy

                                NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 8:49:08

                                hering >> tak to jste měli krásnej domek,taky jsme si věci nechávali v lodi,ale echolot a pruty radši ne, neměl bych potom asi moc klidné spaní :))

                                  NLauri - Profil | Pá 3.4.2009 8:46:15

                                  abul-luba >> abul >> jezdili jsme většinou autem,ale pěšky to bylo asi 3 minuty od baráku až k lodím

                                    Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 8:23:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tady naše plavidlo připravené k předání majiteli.
                                    PS: I když jsme tam u něj byli poprvé ani si ho nepřijel zkontrolovat zda je v pořádku.Takhle si tam lidi ještě důvěřujou.

                                      Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 8:17:19

                                      Tady je pohled na celou usedlost pana majitele.

                                        Nhering - Profil | Pá 3.4.2009 8:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Lauri> Tady je zase náš domek.Taky jsme nebyli přímo u moře.Když jseš v Norsku autem tak to zase není až tak problém.My to měli k molu cca 1km.Navíc si je majitel tohoto handikapu vědom a cena za pronájem je nižší než když máš pronajatej domek přímo u vody.Do této lokality moc čechů nejezdí a mohli jsme si klidně dovolit nechávat věci v lodi třeba i pruty a nikdo si jich nevšiml.Druhej den ráno tam bylo všechno tak jak jsme to večer zanechali.Maximálně to bylo pokakané od racků.V Čechách ....nemyslitelné!!!

                                          Červené karty: 46547513248512348941