Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NPepaČadek - Profil | Čt 2.4.2009 22:14:29

sliver - samolibý vůl >> sliver >> :-)))

    Nsliver - Profil | Čt 2.4.2009 22:13:20

    pepa-č >> PepaČadek >> no já to mám 15 km. To jsem úplně v [piiip] , jdu najít nějakou realitku.

      NPepaČadek - Profil | Čt 2.4.2009 21:43:09

      sliver - samolibý vůl >> sliver >> tomu nerozumíš. Podívej na mě. Já to mám k řece 10minut pěšky a proto jsem se rozhodl přestěhovat, abych to měl 200m. 300m je moc.

        Nsliver - Profil | Čt 2.4.2009 21:29:42

        abul-luba >> abul >> no jó, třeba museli až za tu druhou horu na obzoru.

          Nabul - Profil | Čt 2.4.2009 21:25:18

          sliver - samolibý vůl >> sliver >> Jestli náhodou to neni takhle.K moři je to 300m ale k lodi zkratkou přes les 3km.

            Nsliver - Profil | Čt 2.4.2009 21:10:25

            abul-luba >> abul >> no to je fakt, 300m k vodě, tak tam bych nejel.

              Nabul - Profil | Čt 2.4.2009 19:16:10

              Lauri >> neměli jste to trochu daleko k vodě?

                NLauri - Profil | Čt 2.4.2009 11:07:53

                A náš domeček

                  NLauri - Profil | Čt 2.4.2009 11:06:49

                  svaca >> tohle byl výhled z našeho balkonu

                    NLauri - Profil | Čt 2.4.2009 10:23:13

                    tomm >> to je pravda , já bych se tam určitě uchlastal:)),asi to není sranda žít ve tmě. Všude je něco.

                      Ntomm - Profil | Čt 2.4.2009 9:21:48

                      Lauri >> Ani mě to s těma sebevraždama a prohibicí nepřekvapuje. Když si vezmu že spousta lidí žije na samotách a k tomu ta jejich dlouhá temná zima - jiná zábava než chlast mě nenapadá. Ze začátku se to zdá jako pohoda žít pár týdnů v divočině bez lidí, ale za několik let musí člověku začít hrabat.

                        NLauri - Profil | Čt 2.4.2009 7:45:29

                        hering >> hmm tak to je mazec, tady kdyby měli silničáři dát závoru kde napadlo hodně sněhu a není to odklizené,tak by byli závory všude :))

                          NLauri - Profil | Čt 2.4.2009 7:43:21

                          hering >> aby se neuchlastali,prý je tam nejvíc sebevražd v Evropě

                            Nhering - Profil | St 1.4.2009 22:04:32

                            Lauri> Dole pod horama za Strynem je závora a když začne padat sních tak silnici normálně zavřou a dokud nepřestane máš smůlu.Pak to projedou frézou a může se pokračovat.Objížďka skoro není možná.Nám se to naštěstí nestalo.V zimě se tam asi nejezdí vůbec.

                              Nhering - Profil | St 1.4.2009 21:54:58

                              Jojo.Některejm srubům koukali jen komíny.Jsou tam všude sjezdovky a lyžuje se i v červenci.

                                Nhering - Profil | St 1.4.2009 21:52:15

                                Lauri>Však jim taky král zařídil prohibici.

                                  NLauri - Profil | St 1.4.2009 21:50:50

                                  hering >> to je vrstva sněhu?

                                    NLauri - Profil | St 1.4.2009 21:50:10

                                    hering >> my jsme se nikde moc nestavovali, a pádili jsme rovnou do čech. V Norsku bych klidně byl dva měsíce v kuse,je tam krásně. Ale nezávidím jim tu polární noc,prý z toho maj norové pěkné deprese, kdo by neměl :((

                                      Nhering - Profil | St 1.4.2009 21:47:38

                                      A takto v horách 9.5.2008.Jen změna v tom,že je krásně slunečno.

                                        Nhering - Profil | St 1.4.2009 21:45:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Lauri> Takto krásně bylo ve Strynu při zpáteční cestě.Pak už šplháš do hor.

                                          Červené karty: 46547513248512348941