Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nhering - Profil | St 1.4.2009 21:41:37

Lauri>Byli jsme v Vanylvenu což je pod Alesundem.Musíš,ale přejet ty nejvyšší norský hory.Už jsem to tu psal masiv Jotunheimen.Zde se nachází nejvyšší norské hory Galdhöppigen - 2469 m, Glittertind - 2465 m.Silnice v nejvyšším bodě před klesáním k moři atakuje 1000m nad m.Vy jste asi jeli taky po E6 z Osla.My jsme pak uhnuli v Ottě doleva na silnici č.15 na Skjak a dál do Strynu.Vy pokračujete rovně do Donbasu.

    Nmexik - Profil | St 1.4.2009 20:36:50

    Lauri >> jj, psal...:o) No letos nevyšly prašule..investoval jsem je do vozidla..Kluci odjeli v pondělí..takže dnes v poledne předpokládám dorazili..Jeli zase na Viknu..jak jsme byli loni..

      NLauri - Profil | St 1.4.2009 20:27:23

      mexik >> už si vzpomínám,myslím že si to sem jednou už psal
      Letos jedete taky na sever?

        Nmexik - Profil | St 1.4.2009 20:16:09

        Lauri >> to je focený když jsme přejížděli ze Švédska do Norska..směr Vikna..http://www.mapy.cz/#x=131342336@y=187613184@z=7@mm=ZP

          NLauri - Profil | St 1.4.2009 20:10:41

          mexik >> focení z auta znám moc dobře,tak vím jak je těžké udělat aspoň trochu kvalitní fotku. Kde jste byli ve středním Norsku?

            Nmexik - Profil | St 1.4.2009 18:51:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            omluvte zhoršenou kvalitu fotek..je to také foceno za jízdy..

              Nmexik - Profil | St 1.4.2009 18:40:55

              střední Norsko, začátek května 2008, o jaru tam tenkrát neměli ani ponětí..:o)

                NLauri - Profil | St 1.4.2009 15:32:12

                hering >> kde jse to byli,že tam bylo tolik sněhu?

                  Nhering - Profil | Út 31.3.2009 22:51:21

                  Zajda>Jojo.Supr.Je to asi hodina co jsem na něj odpovídal.

                    NZajda - Profil | Út 31.3.2009 22:44:27

                    hering >> Mail jsi četl?

                      Nhering - Profil | Út 31.3.2009 22:32:01

                      Fotky jsou pořizovaný za jízdy při přejezdu masivu Jotunheimen (Domov obrů).Nejvyšší norské pohoří.Omluvte kvalitu pls.Jinak vrcholky hor v pohodě přesahujou 2000m.Tam Vás opravdu v květnu nepřekvapí sníh na silnici.

                        Nhering - Profil | Út 31.3.2009 22:24:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Takto to vypadalo při přejezdu norských hor 1.5.2008.Nadmořská výška 990m.

                          Nhering - Profil | Út 31.3.2009 22:11:49

                          Dík za ty barevný obecňačky.My jsme je chytali v chaluhách,anebo podél břechů kde byl sypanej lomovej kámen.Asi jsou to místa z hojným výskytem krabů.Moje nej oranžovozlatá měla 66cm.Dostala svobodu.Mám pro tuto barevnou formu slabost.

                            NLauri - Profil | Út 31.3.2009 19:59:06

                            abul-luba >> abul >> tak si to měl asi na špatném místě,jinak by tresky neodolaly

                              Nabul - Profil | Út 31.3.2009 19:16:10

                              Lauri >> Jednou jsem to zkusil na 8 háčků jsem nastražil maso,škeble,červy a výsledek 1 hvězdice průměr asi 8cm.Nikdy víc už jsem to nezkusil a ani zkoušet nabudu jeden z důvodů je i ten co jsi psal.

                                Nabul - Profil | Út 31.3.2009 19:10:21

                                Zajda >> dík ted´ jsem na to mrknul.Musím si to přečíst.

                                  NZajda - Profil | Út 31.3.2009 19:05:09

                                  abul-luba >> abul >> Poslal jsem ti maila, došel ti?

                                    NLauri - Profil | Út 31.3.2009 18:57:03

                                    abul-luba >> abul >> nezkusili, nepřipadá mi to moc sportovní,ale vím,že to rybáři dělají a vetšinou něco vytáhnou, anebo jim to utrhne velká ryba a jezdí třeba s dvacetimetrovou šňůrou dokud nechcípne

                                      Nabul - Profil | Út 31.3.2009 18:50:19

                                      Lauri >> zkusili jste natáhnout šnuru?

                                        NLauri - Profil | Út 31.3.2009 18:48:11

                                        abul-luba >> abul >> my jsme občas na krabi chytali, vypadli třeba z tresek po zdolání v lodi. Chytli jsme pár tresek, ale ty by se určitě chytly ikdyž by jsme lovili na přívlač nebo cokoliv jiného. Zkoušeli jsme to jen tak okrajově, neměli jsme důvod měnit přívlač za něco jiného. Věřím, že když tresky nereagují na vláčecí nebo jiné nástrahy, tak by krabi nebo jiné přirozené nástrahy mohli zafungovat.

                                          Červené karty: 46547513248512348941