Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nabul - Profil | Út 31.3.2009 18:07:07

Lauri >> snad taky nezapomenu fotit barevný varianty tresek.Mě se zdá že když byla červená menší max.tak do 50cm.Ty větší byli hnědá sem tam zlatá.Jeden rok tam žraly hodně kraby,nechytali jsme na ně ale při kuchání je měli v sobě.

    NLauri - Profil | Út 31.3.2009 13:16:13

    hering >> a tady klasická barva - hnědá

      NLauri - Profil | Út 31.3.2009 13:14:19

      hering >> tady je jedna do zlata

        NLauri - Profil | Út 31.3.2009 13:11:57

        hering >> nám se jich taky pár zadařilo,mění barvu asi podle prostředí ve kterém žijou. Je to asi jako u našich ryb, ikdyž pravda je,že jsem načervenalou štiku ještě neviděl :))

          NLauri - Profil | Út 31.3.2009 12:45:47

          Zajda >> jestli měli tuhou a dlouhou zimu jako mi, tak asi jo

            NZajda - Profil | Út 31.3.2009 12:42:44

            Lauri >> Teď ho tam asi taky bude požehnaně..:-)

              NLauri - Profil | Út 31.3.2009 12:11:29

              M@ck >> kdy jste tam byli,že tam je tolik sněhu?

                Nčtverda - Profil | Út 31.3.2009 10:44:02

                BuBu99 >> máš to tam na konci napsané v titulcích...

                  NM@ck - Profil | Po 30.3.2009 22:55:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Norsko

                    NM@ck - Profil | Po 30.3.2009 21:33:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jako rybník. Bakkan Wahl

                      NM@ck - Profil | Po 30.3.2009 21:32:27

                      Bakkan Wahl mam to za 38.

                        NSalmon - Profil | Po 30.3.2009 21:25:03

                        abul-luba >> abul >> Jo, už jsi mi ty vzpomínky oživil. Já tam byl jednou, ale nic moc. Letos jedu na Hitru, kde jsem byl i vloni. Rozdíl několika tříd.

                          Nabul - Profil | Po 30.3.2009 21:12:14

                          Pardon moje chyba.

                            Nabul - Profil | Po 30.3.2009 21:10:40

                            Fisherman95 >> já to mám za 42.

                              Nabul - Profil | Po 30.3.2009 21:09:24

                              Salmon >> už jsem tam byl třikrát ale letos jedem do Aure.Něco pro oživení tvých vzpomínek když tam bylo hnusně.

                                NFisherman95 - Profil | Po 30.3.2009 19:49:40

                                Řeknu Vám, že už se tam moc těším jedu už za 10 dní !!!

                                  NSalmon - Profil | Po 30.3.2009 19:13:41

                                  abul-luba >> abul >> ve Snillfjordu jsem byl v r. 1997a nějak mi to připomíná.

                                    NBuBu99 - Profil | Po 30.3.2009 17:23:24

                                    čtverda >> dekuji nevis prosim te co ma dalas za kameru nebo mam napsat Dalasovi

                                      Nabul - Profil | Po 30.3.2009 16:09:11

                                      Salmon >> taky to tam znáš?

                                        Nčtverda - Profil | Po 30.3.2009 14:58:40

                                        BuBu99 >> sice je to na foťáku ale jen tak pro ilustraci http://chytej.cz/rybarska_videa/593/pod-vodou-s-dalasem-lofoten-islands/

                                          Červené karty: 46547513248512348941