Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

BuBu99 - Profil | Po 30.3.2009 14:49:26

cau nezkousel ste nekdo v Norsku podvodni kameru

    Kulich - Profil | Po 30.3.2009 10:57:54

    ...

      Salmon - Profil | Po 30.3.2009 9:03:29

      abul-luba >> abul >> Nejsou to chatky náhodou ve Snillfjordu?

        hering - Profil | Ne 29.3.2009 21:56:08

        abul:krásná červená forma štítníka.Já jsem chytal jen ty šedý,ale dařila se mi ta červená forma obecňaček.

          abul - Profil | Ne 29.3.2009 21:48:45

          Vase zprava

            hering - Profil | Ne 29.3.2009 21:41:49

            jeden západ slunce

              hering - Profil | Ne 29.3.2009 21:40:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Norsko.....čarokrásný kraj.

                abul - Profil | Ne 29.3.2009 21:25:54

                taky na přívlač,Štítníci jsou nádherní.

                  Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 21:20:40

                  svaca >> nedej bože když tě to čarování přepadne někde na otevřeném moři :))

                    svaca - Profil | Ne 29.3.2009 20:43:03

                    Lauri >> jo tam jsou krasny scenerie.hlavne co se tyce pocasi, ktery tam umi docela carovat.

                      Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 20:34:56

                      svaca >> to teda jo
                      pohled na tu krajinu je vždy úchvatný

                        svaca - Profil | Ne 29.3.2009 20:28:35

                        jeste jsem to sem nedaval toto je pohled z naseho balkonu...........naadhera.

                          Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 19:59:34

                          ještě jedna na přívlač

                            Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 19:57:40

                            abul-luba >> abul >> přesně tak, na přívlač si to tam člověk pořádně užije

                              abul - Profil | Ne 29.3.2009 19:49:11

                              Už abych tam byl.Tady ukázka na Norsko "jemná" přívlač .

                                Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 19:32:33

                                Fisherman95 >> buď v klidu a radši se připravuj na Norsko, máš se na co těšit :))

                                  konasek14 - Profil | Ne 29.3.2009 19:24:07

                                  Fisherman:Nic si z toho nedělej,Zajda už je postarší pán a asi ho něco nakrklo a ty si to odskákal.

                                    Fisherman95 - Profil | Ne 29.3.2009 18:54:43

                                    Zajda >> já jsem to nemyslel špatně a také jsem nikomu nic neřekl. Tak nevím, co se na mě obořuješ.

                                      Lauri - Profil | Ne 29.3.2009 18:48:06

                                      Zajda >> dobrá

                                        Zajda - Profil | Ne 29.3.2009 18:41:25

                                        Lauri >> Radši to ani nebudu psát sem a písnu ti do SZ, co se dělo loni v Aure...

                                          Červené karty: 46547513248512348941