Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 18:39:28

Zajda >> nečetl jsem ji celou co člověk to názor. Nech mladýho ať se předvede jede tam poprvé tak mu neber tu představu. Až se vrátí a pošle pár fotek a komentářů tak uvidíme jak se předvede. Jestli jako Mirek Dušín nebo jako Dlouhé bidlo z Bratrstva kočičí pracky. Většinou se tam každej chová tak jak mu to poradí starší zkušenější rybáři.

    NZajda - Profil | Ne 29.3.2009 18:32:12

    Lauri >> Ale jde o to, že do toho videa pořád musí někdo šťárat...Jsem zvědavý, jak tam bude zacházet s rybama on. Asi se nad každou pomodlí a pak jim dá narkózu a teprve pak je picne. Už mne tady to pokrytecví se.e. Každý je přinejmenším Mirek Dušín a u vody to vypadá, jak to vypadá...Ty jsi nečetl tu diskusi pod tím videem? Z některých lidí se mi chtělo blejt...

      NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 18:28:11

      Zajda >> a o co jde? Jsem trochu mimo

        NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 18:13:12

        Fisherman95 >> do toho halibuta mlátil Nor, za to ten lovec nemohl. Norové to berou jako obživu a my zase jako rybářskou dovolenou, na kterou se celý rok těšíme jak malí kluci.

          NZajda - Profil | Ne 29.3.2009 18:12:01

          Fisherman95 >> Zklidni hormon, myslíš že tady ty žvásty ještě někoho baví?

            NFisherman95 - Profil | Ne 29.3.2009 18:10:33

            Lauri >> to je jasné nechápu video na tomto serveru, kde začnou do hallibuta mlátit ostrou trubkou s bodláky, aby se uklidnil..

              Nabul - Profil | Ne 29.3.2009 18:08:08

              Zajda >> nevím jen jsem ho viděl v lodi a vypadal dobře.Nikdy jsem ho nechytl ani platýse ani halibuta.To jsem měl jednou nataženou i šnůru.

                NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 18:07:01

                Fisherman95 >> bohužel Georgino má pravdu v tom, že to jako jatka někdy vypadá, když se někteří fotí s zakrvácenýma rybama nebo když jim lezou vnitřnosti hubou atd.
                Pokud se rybář fotí s živou rybou vypadá to vždy lépe než když už je ryba pár hodin ztuhlá.

                  NZajda - Profil | Ne 29.3.2009 17:58:38

                  abul-luba >> abul >> Kolik ten halibut vážil. Já ať jsem se snažil sebevíc, tak ani miminko se mi nepodařilo.:-)

                    NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 17:58:00

                    abul-luba >> abul >> 113 cm na přívlač je krásná ryba, já mám svou norskou nej pollacka 95cm, 6,5kg abyl to krásný boj. Na fotce je cca 80cm takové vetšinou nebyl problém chytit.

                      NFisherman95 - Profil | Ne 29.3.2009 17:57:01

                      Lauri >> také si myslím, samozřejmě chtějí lidi odvést něco domů rodině, ale hlavně si pořádně zachytat

                        Nabul - Profil | Ne 29.3.2009 17:49:28

                        Lauri >> Pěkně jsi to napsal.Tam je nádherně.

                          Nabul - Profil | Ne 29.3.2009 17:46:46

                          Lauri >> ty nej naše se pohybovali do 80cm i polaci.Chlapy co byly s náma na lodi tak chytli 113cm taky na přívlač až do posledního dne to byla největší ryba zájezdu pak se chyt platýs 115cm.

                            NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 17:43:33

                            Georgino >> jak pro koho.
                            V první řadě je to perfektní různorodá chytačka. Norsko není jen o masaření a honu po filetách z treskovitých ryb, ale je to především adrenalinová rybařina v krásné a nebezpečné přírodě.

                              NGeorgino - Profil | Ne 29.3.2009 17:33:32

                              Chlapi to jsou hrozný jatka to Norsko

                                NLauri - Profil | Ne 29.3.2009 17:32:20

                                abul-luba >> abul >> kolik mela ta větší obecňačka? Já mám nej na přívlač 87cm,ale v tu dobu co jsme tam byli tak obecňačky moc nešli.

                                  NFisherman95 - Profil | Ne 29.3.2009 17:24:38

                                  gama >> kolikátého odjíždíš a s kým ?

                                    NKUBA - Profil | Ne 29.3.2009 16:40:20

                                    k

                                      NKulich - Profil | Ne 29.3.2009 16:34:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Norská trojkombinace...

                                        Nabul - Profil | Ne 29.3.2009 14:48:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Není to nic moc ani foto ani velikost ale mě na vláčku potěšili.

                                          Červené karty: 46547513248512348941