Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | Pá 27.3.2009 6:54:05

hering >> prý na to nepomáhá ani moskitiéra, nechtěl bych to tam zažít, asi to dokáže i dost skazit zájezd.

    hering - Profil | Čt 26.3.2009 20:27:53

    Nemám s nima zkušenost,ale co mi vyprávěl kamoš tak to byl očistec.Na moři nebyly, ubytování nebylo na břehu, ale v takovém břízoborovicovém lesíku nad fjordem a tam jich bylo. Dovedeš si představit jaký to je když máš ruce zadělaný od kuchání a ty mrchy Ti lezou do očí a nosu.A kdyš jdeš spát a oni maj rej.Né nemám zájem!

      Lauri - Profil | Čt 26.3.2009 19:49:31

      hering >> my jsme byli v červenci a muchničkám jsme se taky vyhli,prý to dokáží pěkně znepříjemnit

        hering - Profil | Čt 26.3.2009 19:40:29

        My jsme pod zadek používali ty podsedáky z miralonu co se berou na stadiony.Sehnal jsem ho v baumaxu za slušnej peníz a už se mnou byl v Norsku šestkrát a pořád dobrý.Jak psal vlado uvázat je nutnost.Už jsem ho párkrát musel uvláčet zpět.Já jezdím do Norska raději v dubnu a to ještě není tzv."Bílá noc" a nejsou ty otravný muchničky.PS:za čtyři týdny touhle dobou budu sedět v autobusu směr Norsko.

          abul - Profil | Čt 26.3.2009 19:22:29

          Lauri >> To furt světlo to je paráda mi tam jíme jak to pasuje máme hlavně svačinu sebou ale vláčet v lodi ve stoje to mě nenapadlo.

            Lauri - Profil | Čt 26.3.2009 19:17:08

            Zajda >> jo jo je to nezvyk když tam je pořád světlo, člověk to má pořád rozházené. Obědvali jsme kolem druhé hodiny ráno. My jsme vždycky přejeli na nějaké místo a tam jsme vláčeli ve stoje, takže nám pan ,,vlk" nehrozil.

              abul - Profil | Čt 26.3.2009 19:14:48

              Zajda >> tak to je dost mi jsme jednou byli 10h a po očištění ryb naštěstí nechytáme metráky jsem nebyl schopné vyjít k chatě a houpala se se mnou žídla i záchod.

                Zajda - Profil | Čt 26.3.2009 19:09:48

                abul-luba >> abul >> My jsme udělali rekord 16...Plus zpracování masa a pak jsme spinkali jako Růža ze Šípků..:-)

                  abul - Profil | Čt 26.3.2009 19:08:00

                  Zajda >> po 5h na lodi to bylo na dětské zásyp.

                    Zajda - Profil | Čt 26.3.2009 19:06:27

                    Lauri >> Hlavně se to sesedlo a prdelka trpěla..:-)

                      Lauri - Profil | Čt 26.3.2009 19:02:26

                      Zajda >> asi to moc nevětralo co?

                        Zajda - Profil | Čt 26.3.2009 18:58:21

                        Lauri >> Já jsem si loni udělal polštářek z bublinkové folie. Ale trochu jsem se podcenil a asi po třech dnech to už nebylo ono..:-(

                          abul - Profil | Čt 26.3.2009 18:56:44

                          Lauri >> mi jsme ty kruhy taky museli přivázat a člověk si je upraví jak mu to pasuje.

                            Lauri - Profil | Čt 26.3.2009 18:51:03

                            vlado >> my jsme měli na sezení polystirén,je to dobré sedátko a člověku se aspoň nezapaří pr...

                              abul - Profil | Čt 26.3.2009 18:36:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              další foto a nám to takhle předvedla když to nešlo

                                abul - Profil | Čt 26.3.2009 18:27:03

                                XJRista >> Tak už jsem tu.Jo ten kruh je na sezení a je dobré i do autobusu.

                                  vlado - Profil | Čt 26.3.2009 10:34:14

                                  V Norsku potrebujete určite do lode nejaké sedátko, po mojom podritník.Používa sa všeličo , od kolesa cez polistirén až po profesionálne podritníky (nafukovacie) alebo podritníky z IKEA. Ale jedna vec je dôležitá, VŽDY priviazať k lodi. Mne už dva skončili kôli vetru niekde v šírom Nórskom mori.

                                    XJRista - Profil | Čt 26.3.2009 9:38:44

                                    Lauri >> pokud by neseděla,tak by nebyl lov tresek,ale kruhu :-D

                                      Lauri - Profil | Čt 26.3.2009 8:37:40

                                      XJRista >> asi máš pravdu,ale běda jak by zafoukal vítr

                                        XJRista - Profil | Čt 26.3.2009 8:32:33

                                        Lauri >> tipoval bych, že ten kruh,měla slečna na prdelku,kruh jí zajistil měkké posezení a hřál jíííí :-))

                                          Červené karty: 46547513248512348941