- Úvod
- Pokec
Mořský rybolov
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
Moderuje: Lauri Profil
Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?
A) plavaná8%
B) položená5%
C) přívlač51%
D) pilkrování17%
E) feeder6%
F) muškaření10%
G) jinou4%
Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 90x v ignorovaných.
NZajda - Profil | Po 23.3.2009 19:24:04
Fisherman95 >> Máš doma činky? Jestli ano, tak trénuj - při pilkrování se ti to bude moc hodit...:-)
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 19:23:40
Fisherman95 >> to věřím,že se těšíš, já se zase těším na tvoje fotky.
Jel jsem do Norska bez jediného pilkru a vůbec jsem nelitoval.
Jel jsem do Norska bez jediného pilkru a vůbec jsem nelitoval.
NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:19:16
Lauri >> Už se těším, měli bychom odjíždět už za 16 dní. Ještě jsem se chtěl zeptat kolik jste si přibližně brali pilkrů a jáká gramáž byla nejčastější ?
NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:14:40
Lauri >> nic chtěl jsem k tomu dát obrázek, ale byl to špatný formát. To jsi ty na té fotce ?
NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:11:22
Lauri >> to je mi jasné ani jsem si to tak nebral a ještě jsem chtěl říci, že jedeme na 12 dní z toho 4 dny cesty tam a zpátky = 8 dní na moři
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 19:08:34
Fisherman95 >> neboj se budeš rád,že ho máš. Na lodi není důležité jak vypadáš,ale jak se v tom obleku cítíš. Jestli ti je teplo a jseš v suchu to je důležité
NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:03:18
Lauri >> Tím si nejsem zase tak jistý, když jsem si to v Brně na výstavišti zkoušel, byl jsem spíše k smýchu, ale v duchu jsem si říkal:,, Ten oblek stojí víc peněz než y tady máte !!!''
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:55:02
Fisherman95 >> no vidíš to budeš fešák :))
Skype mám ale používám ho jen v práci,tady doma mám pomalejší počítač a potom bych nemohl být všude
Skype mám ale používám ho jen v práci,tady doma mám pomalejší počítač a potom bych nemohl být všude
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:47:04
Fisherman95 >> tak to udělal děda dobře, náhoda je blbec a nestojí za to zbytečně riskovat
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:45:32
Fisherman95 >> my jsme chytali převážně na gumy a nejlíp fungvalokdyž jsme nachali gumu spadnout až na no a potom pomalu přitahovali aniž bysme s prutem poškubávali. Když jsme chytali na vláčecí pilkříky tak tam se poškubávat musí,abys dodal nástraze pohyb připomínající živou rybku.
NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 18:42:04
Lauri >> samozřejmě mi děda koupil plovoucí oblek ICE FISH GS nebo tak nějak
NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:39:38
Fisherman95 >> pravdou je,že jsme nazažili pořádné velké vlny,ale při takových středních vlnách to bylo v pohodě, ale na moři musíš být opatrný na každé lodi.
Červené karty: 46547513248512348941
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
18:37NBurza na přívlačové nástrahy 33413
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.


















