Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

čtverda - Profil | Út 24.3.2009 11:05:42

gama >> jsem si je i sám odlíval, pak jsem s něma stejně chytal minimálně, účinější mě přišel velký pilker s filetem...

    gama - Profil | Út 24.3.2009 11:02:01

    jake mate skusenosti s magickyma koulema ?

      Zajda - Profil | Út 24.3.2009 10:09:26

      čtverda >> Stateční hoši..:-)

        čtverda - Profil | Út 24.3.2009 9:47:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dalas TV uvadí: Tiger sharks http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10747

          XJRista - Profil | Út 24.3.2009 8:35:23

          Fisherman95 >> K těm pilkrům,já používám 700g a když byl silnej proud,tak jsem dával 2 za sebou,ale byla to šílená dřina a už to nechodí tak jak má.

            XJRista - Profil | Út 24.3.2009 8:30:35

            Fisherman95 >> Tak buď hodně učenlivý a pak až pojedeš domů,tak mi to u autobusu vše povíš než odjedeš,protože tady na mrku mi to pak bude k ničemu,leda na příští rok :-)))))))

              siri - Profil | Út 24.3.2009 8:17:34

              Fajnovy plovouci oblek mel Korda v Praze - Kobylisich. Vlastne dva takove, drazsi od Pennu a uplne identicky, jen nebyl v profi cervene, ale modrozluta kombinace, zato v low cost cenove relaci, pod znackou SeaFox...

                Salzman - Profil | Út 24.3.2009 7:47:59

                for all: Kluci, jedu 11.-18.4.2009 do Norska oblast Nord Trondelag. Nikdy jsem tam nebyl a rozhodl jsem se na poslední chvíli. Vše je zajištěno v místě tzn.loď,pruty,nastrahy, oblečení, strava. Jen bych z vás rád vysosnul nějaké info ohledně počasí, co můžu v tomto termínu očekávat za ryby, jaký způsob rybolovu bude nejvhodnější a na co se zaměřit či na co si dát pozor. Možná mi radši napiště na SZ, ikdyž tady to vlastně nikomu asi vadit nebude.předem vám všem dík

                  ivanv - Profil | Po 23.3.2009 21:00:40

                  chalani, vyzera to tak, ze sa nam uvolnilo JEDNO MIESTO na vylet DO NORSKA v termine 14-21.5.2009.ak by mal niekto vazny zaujem, kontaktujte ma na mail, alebo cez sp.
                  odchod zo slovenska,ide sa na hitru. vyhoda je velke auto, lebo ideme siesti a jedno auto nam vypadlo

                    Lauri - Profil | Po 23.3.2009 20:26:59

                    Dr.happy >> vždycky se dá něco nachytat

                      Dr.happy - Profil | Po 23.3.2009 20:15:56

                      Fisherman95 >> na pilker je dobré dávat menší kousek rybího masa nejlepší je makrela ta dělá nejlepší olejovou stopu, ale nevím jestli se dají v ťehle měsicích nachytat,samozřejmě při vertikalním pilkrování

                        Lauri - Profil | Po 23.3.2009 20:02:12

                        Fisherman95 >> jak píše Zajda gumy menších velikostí a různých barev

                          Fisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:38:30

                          diky za rady a ahoj

                            Zajda - Profil | Po 23.3.2009 19:37:47

                            Fisherman95 >> Nevím - byl jsem v N. 2x a vždycky jsem to odvláčel pouze s gumama nijak závratných velikostí...Pilrovací prut jsem zatím v ruce neměl...

                              Fisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:33:45

                              Zajda >> takže tak 40-60 g ne ?

                                Fisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:29:34

                                Lauri >> takže na přívlač bys doporučil jaké návnady ?

                                  Zajda - Profil | Po 23.3.2009 19:28:52

                                  Fisherman95 >> 100 gramový pilkr ti půjde ke dnu jako Kursk..:-(

                                    Lauri - Profil | Po 23.3.2009 19:28:06

                                    Fisherman95 >> to bych chtěl vidět ten přvlačák. Vem si s sebou náhradní ruce :))

                                      Lauri - Profil | Po 23.3.2009 19:26:29

                                      Fisherman95 >> jinak ty pilkry co jsi teď poslal, jsou taková běžná klaska, nemůžeš s nimi nic zkazit. Ale jak říkám já jsem většinou jen vláčel. Možná ti někdo tady poradí jaké pilkry se ji nejvíc osvěčili.

                                        Fisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 19:25:48

                                        Zajda >> děkuji, ale slyšel jsem, že na přívlač se dají dost sobře požívat pilkry do 100g

                                          Červené karty: 46547513248512348941