Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 18:39:07

rekne mi nekdo o rybolovu na privlac neco vic nekdo rika ze se ma popotahovat někdo zase, že se má cuknout a pár metru táhnout a pak povolit a znovu. Jak to děláte vy ?

    NKAMZÍK - Profil | Po 23.3.2009 18:36:51

    Fisherman95 >> jj tam uz sem koukal

      NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 18:32:31

      Lauri >> hezké, ale bál bych se o stabilitu

        NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:30:29

        Fisherman95 >> my jsme chytali z takovýchto lodí, čtyři rybáři na jednu loď.

          NLauri - Profil | Po 23.3.2009 18:26:57

          Fisherman95 >> Wohanka jezdí asi jenom na Hitru.
          Prý tam mají velké lodě s výkonnými motory, ale mají jednu nevýhodu,že mají dost vysoké mantinely a po pár hodinách lovu prý bolí záda víc než na menších lodích.
          Slyšel jsem to jen od kámoše, na Hitře jsem nikdy nebyl.

            NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 18:00:12

            havro >> to neni rybář, ale blázen. Přijde mi to k té rybě naprosto neohleduplné. Protože jsem rybář, který podporuje takové to buď vyhraje ryba nebo rybář tohle mi příde celkem drastické

              NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 17:41:16

              KAMZÍK >> mám za to, že jezdí jen na Hitru, ale newim koukni se na www.rybarskysen.cz

                NFisherman95 - Profil | Po 23.3.2009 17:38:16

                XJRista >> jj loďky jsou super a mame jet na zajezd přímo s panem Wohankou tak třeba ziskam nejake tipy a triky pak se ozvu

                  NLauri - Profil | Po 23.3.2009 15:07:49

                  chlapi máte někdo tento fileťák? Já s ním odfileval celé Norsko a nemusel jsem ho skoro nabrousit. Jáké nože používáte vy?

                    Nhavro - Profil | Ne 22.3.2009 19:52:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      NEčko - Profil | Pá 20.3.2009 22:12:08

                      Zajda >> už som bol :-D...

                        NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 22:04:32

                        Ečko >> Jenom se nepo...:-)))

                          NEčko - Profil | Pá 20.3.2009 21:50:06

                          Nemáte niekto kontakt na rybolov z lode na Kanárských ostrovoch? Tuniaky, mečúne. Mal som www adresu ale stratil som ju...

                            NEčko - Profil | Pá 20.3.2009 21:47:38

                            Abdul Zajda už ste skúšali chytať na psa :-)...

                              NFullnek - Profil | Pá 20.3.2009 21:41:32

                              Pánové tato sekce je krásná pastva pro oči,jen tak dál a ještě více fotek

                                Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 20:54:19

                                Zajda >> Mě ten náš aspon poslechne ale z mojí si dělám srandu že ji poslouchá na slovo ale jen neví na který.

                                  NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 20:50:42

                                  abul-luba >> abul >> To mu ještě chvilku vydrží..."My" jsme začali trošku rychleji stárnout až v devíti...Ale občas ho to ještě popadne...

                                    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 20:42:48

                                    Zajda >> tak to jo.Chápu to je pěkná váha jak pro něho tak pro toho kdo se o něj má starat.Tuším že se jmenuje Gaston.Doma mám belgičáka Bleska sice už má 4roky ale blbne furt jak štěně.

                                      NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 20:31:48

                                      Jde mi hlavně o to, že už má něco natočené a nechat ho tu ženě na krku je mi proti srsti...Přece jenom váží 30 kilo a to je na ženskou dost. A když má své dny, tak ty schody prostě nevyleze...A stát se může cokoliv...

                                        Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 20:27:22

                                        Zajda >> co mu vlastně bylo? Jestli jsi to nepsal dvojsmyslně.

                                          Červené karty: 46547513248512348941