Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 20:06:20

abul-luba >> abul >> Byl jsem loni a víš, jak jsem na tom s hafanem:-)))Musím se mu teď maximálně věnovat...

    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 19:36:55

    tak se přidej k nám.

      NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 19:35:03

      abul-luba >> abul >> To je dobrá kombinace, dá se tak dost ušetřit...

        Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 19:29:39

        Zajda >> Od cestovky ale po vlastní ose už loni tam tak byli.

          NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 19:25:49

          abul-luba >> abul >> Jedete po vlastní ose nebo s CK?

            Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 19:19:23

            Zajda >> dík za info.Jsem dost nažhavené už aby byl začátek května.Skoro vše už mám koupený už jen namotám nějakou 0,22 a 0,25 zkontroluji oblečení ,jídlo něco na zahřátí a můžeme vyrazit.

              NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 19:00:47

              abul-luba >> abul >> Je to tam fajn a motory mají od 9,9HP nahoru...

                Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 18:20:43

                ivanv 25,59 >> ivanv >> máme tam domluvený 2 chaty po 4 a asi 3 lodě měli by mít lepší motory ale to nezařizuji já ale kolega co tam byl už loni a ohromě spokojené.

                  Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 18:09:41

                  ja odchadzam 12.5 zo slovenska a idem na hitru do ansnes. uz sa tesim, siestich nas tam cakaju dve 50 konove seajeepy

                    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 17:47:53

                    ivanv 25,59 >> ivanv >> do Aure 11,5 a jeden nám ještě schází.

                      NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      hlavní aktivitu jsme ale vykonávali zde

                        Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 17:35:27

                        abul-luba >> abul >> kam ides a kedy?

                          NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:33:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Most přes fjord, kde jsme odpočinkově chytali makrely a tresky

                            NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:31:01

                            a z mostu vjedeš do dalšího tunelu

                              NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:29:07

                              a most

                                NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:27:03

                                Taky se mi tam líbilo, že vyjedeš z tunelu

                                  Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 17:25:33

                                  ivanv 25,59 >> ivanv >> to jsou krásný ryby už abych byl tam.Mi jsme tam chytali ryby ze břehu tak do 60cm.

                                    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 17:21:42

                                    Taky jeden troll.Holkám se líbil ten jeho nos.

                                      Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 17:20:35

                                      LSD >> ak na to mas, dnes je uz technologia na takuto travu aj v nasich podmienkach. robi to tegola

                                        Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 17:19:08

                                        abul-luba >> abul >> tie najvecsie som nezdolal, odtrhli snurku na 15 kg v chaluhach a na skalach. boli aj metrove kusky, co uz ich bolo vidno a usli. tieto konkretne mali 84 a 78cm

                                          Červené karty: 46547513248512348941