Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLSD - Profil | Pá 20.3.2009 17:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jo, ty zatravněné střechy se mi taky velice líbily. Toto je recepce a obchod s rybářskýma a mysliveckýma potřebama v našem kempu

    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 17:15:06

    ivanv 25,59 >> ivanv >> to jsou moc pěkný kousky ze břehu.

      NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 16:32:44

      ivanv 25,59 >> ivanv >> ve fjordu měli vyvěšenou vlajku skoro všichni,a po celých 14dní

        Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 16:28:52

        Lauri >> na 1. maja tam maju vsetky domy vyvesenu statnu zastavu. maju statny sviatok.
        aj motorky so zastavami :-)

          Nsvaca - Profil | Pá 20.3.2009 16:02:21

          Lauri >> jo souhlas. blbe na tom oleji je ze neni temer zadnej drift, takze se nemeni misto, pokud se ovsem trefi hejno je to supr.jako nejvetsi klad olejicku vidim ze je nadherne videt do hloubky treba takova zdolavacka kdyz je ryba krasne videt nekolik m pod hladinou je supr.v lete pri klidne hladine jsou zase krasne videt makrely a jehlice, kdyz jsou na hladine.

            NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 14:44:35

            když už jsme u těch suvenýrů

              NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 14:26:30

              svaca >> aha tak to jó, myjsme naopak měli radši hladinu trochu zvlněnou.
              Když byl klid tak bylo vše strašně slyšet a to na pollacky nebylo moc dobrý

                NXJRista - Profil | Pá 20.3.2009 14:20:07

                A tady téměř před cílem!Už ať tam jsme.

                  NXJRista - Profil | Pá 20.3.2009 14:15:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tady je asi povinná zastávka každého.... .-))

                    Nsvaca - Profil | Pá 20.3.2009 14:10:16

                    Lauri >> my tomu tak rikali.pokud je hladina jak zrcadlo tak "olej"

                      NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 14:07:45

                      ivanv 25,59 >> ivanv >> ne ne proč?
                      Bylo to v červenci

                        Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 14:05:24

                        Lauri >> nefotil si toho velkeho losa 1. maja?

                          NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 13:56:47

                          jo a vlastně ještě sob s kámošem trolem co stopovali u cesty :))

                            NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 13:53:53

                            čtverda >> jeden losík nám tam skočil,to je pravda

                              NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 13:49:03

                              svaca >> jakej olejíček?

                                Nsvaca - Profil | Pá 20.3.2009 12:54:28

                                jo kdyz je olejicek, tak je to parada.

                                  Nkonasek14 - Profil | Pá 20.3.2009 12:27:12

                                  Nebyl někdo z vás na jihu Norska v okolí Mandalu?Byl bych vděčný za každou informaci.Díííík.

                                    Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 11:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    abul-luba >> abul >> aj na hitre to ide z brehu

                                      Nčtverda - Profil | Pá 20.3.2009 11:52:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Co sobíci a losi, neskákali vám pod kola?

                                        NXJRista - Profil | Pá 20.3.2009 11:51:49

                                        čtverda >> tak ten by se mi líbil!

                                          Červené karty: 46547513248512348941