Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nčtverda - Profil | Pá 20.3.2009 11:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Lauri >> baráčky tam mají pěkné, hold tráva je asi lepčí izolace:)

    NKulich - Profil | Pá 20.3.2009 11:23:36

    klidná hladina a rackové na obzoru... Úspěch zaručen. Už se těším.

      Nivanv - Profil | Pá 20.3.2009 10:28:02

      marfic >> som si vedomy, ze je to len primitivny automat. na dolezite fotky mam dva lepsie strojceky. ale na podvodne zabery ryb a dovoleniek a podobne outdoorove aktivity by za tie peniaze stacil. ved je skoro zadarmo :-))

        NJAF - Profil | Pá 20.3.2009 10:07:08

        ...

          Nmarfic - Profil | Pá 20.3.2009 9:17:39

          iwanv: zase tak dobrej fotak to neni. Zoom u videa nejde, ale nevim jestli vubec u nejakejch fotaku jde. Porad je nutno brat v potaz cenu toho pristroje. Je fakt za pakatel a sluzbu mi to dela peknou

            NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 9:12:05

            nejlepší jsou ty zatravněné střechy to je bomba. Posílám fotku norského vlakového nárdaží.

              Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 9:10:36

              chlapy stále hledáme jednoho do Norska odjezd 11,5, směr Aure

                NXJRista - Profil | Pá 20.3.2009 8:59:50

                KAMZÍK >> tak to tě budu střídat :-))

                  NVip-Sup - Profil | Pá 20.3.2009 8:58:51

                  Lauri >> jo jo to jsou přesně ony, vždy když jsme se vraceli ráno z nočního lovu, tak jsme bezmezně slintali ....

                    Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 8:23:02

                    Lauri >> Já vím to bych měl co vysvětlovat jak jsem to vlastně myslel.

                      NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 8:22:03

                      abul-luba >> abul >> my jsme je lovili na feeder

                        NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 8:21:14

                        abul-luba >> abul >> mě by to stačilo tady,u břehu bylo dost pěkných ryb. Vem si že by sis vyšel jen tak na ,,zahrádku" zavláčel si, chytil pár tresek a šel zase domů. Jó to by byla pohoda

                          Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 8:20:46

                          Tak ten se nám nepodařil ale treska tmavá treska polak a treska obecná.Ty dvě první ale vždy kde šli skály kolmo do moře nebo tam byla větší hloubka.

                            NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 8:17:41

                            abul-luba >> abul >> radši to neříkej před manželkou :))

                              NLauri - Profil | Pá 20.3.2009 8:14:48

                              abul-luba >> abul >> my jsme občas chytali platýze ze břehu,to byla většinou tutovka
                              (ten na fotce je zrovna z lodě,jinou fotku tady nemám)

                                Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 8:13:48

                                tady bych vydržel nic by mě nescházelo super místo.

                                  Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 8:09:24

                                  Zajda >> nepleteš se motory opravdu kolem 5k to je slabina.

                                    NZajda - Profil | Pá 20.3.2009 8:05:23

                                    abul-luba >> abul >> No, motůrky nic moc. Spíš nic, kolik koníků měli pod kapotou? Tipnul bych 5,5...Pletu se moc?

                                      Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 8:00:15

                                      Lauri >taky tam bylo pár pěkných míst na chytání ze břehu ale muselo se tam lodí.

                                        Nabul - Profil | Pá 20.3.2009 7:56:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Worm >> To loni jsem byl povině s rodinou v Chorvatsku a letos jedu bez problémů směr Norsko.

                                          Červené karty: 46547513248512348941