Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NKAMZÍK - Profil | Čt 19.3.2009 19:40:32

Lauri >> to fakt nevim to bych kecal

    NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 19:37:48

    KAMZÍK >> já vím,že začínal na Hitře, tak mě jenom zajímalo jestli to trochu nerozšířil.

      NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 19:36:39

      abul-luba >> abul >> já jsem chytal na 12-ti gramové hlavičky,gumy 7-12cm na navijáku 0,15mm fire line, a prut jsem měl 240 cm a 10 - 30g. Vše bylo v pohodě jen příště trochu zjemním. Chytal jsem tak max do dvaceti metrů,hloub to šlo špatně dostat.

        NKAMZÍK - Profil | Čt 19.3.2009 19:22:49

        Lauri >> promin ja sem si to asi spletl vubec nvm

          NKAMZÍK - Profil | Čt 19.3.2009 19:22:21

          Lauri >> ja myslim ze jeste na froyu,ale nejsem si jisty

            Nabul - Profil | Čt 19.3.2009 19:17:22

            Lauri >> když vláčíš v Norsku co a jak používáš taky jaká hloubka.Já používám pruty kolem10-40-60g vlasec 0,20-0,25mm a hlavičky 7-15g kopyta a banja velikost 1-2 a můj odhad je že chytáme max.do 30m.

              NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 18:54:11

              KAMZÍK >> jezdí Wohanka i jinam než na Hitru?

                NKAMZÍK - Profil | Čt 19.3.2009 18:34:00

                mi taky letos jedem s Hynkem Wohankou "rybařský sen" 2.6

                  NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 12:28:09

                  BuBu99 >> hmmm tak to je slušná pálka

                    NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 12:27:27

                    Vip-Sup >> jo jo teď je z toho vetešnictví,bohužel to takhle zazdil rádoby manager prodejny krerý uznal,že na hrníčkách a reklamních předmětech si může přihodit větší rabat než na rybařině :((

                      NLauri - Profil | Čt 19.3.2009 12:25:14

                      XJRista >> nejlepší ďas je ďas na prutě, ale já to bohužel nezažil :)) Jinak si myslím,že fotka je lepší než preparovaná hlava na prkně, ale klobouk dolů před šikovnými preparátory

                        NXJRista - Profil | Čt 19.3.2009 11:48:46

                        Lauri >> Já mám Ďasáka oceněného na 5tis.,tak snad to bude stát za to!

                          NXJRista - Profil | Čt 19.3.2009 11:21:24

                          Jooooo a už se mi taky preparuje Ďasák,tak až bude doma šoupnu sem foto,jen doufám že nebude vypadat jako tento Ďasosumec!

                            NXJRista - Profil | Čt 19.3.2009 11:20:10

                            Fisherman95 >> Taky jedu letos s cestovkou "rybářský sen",ale 11.6.,lákaj mě ty lodě pro 5lidí a 100HP motory......taky pak poreferuju jak jsem byl úspěšný.

                              Nschiby - Profil | Čt 19.3.2009 10:52:37

                              Vase zprava

                                Nschiby - Profil | Čt 19.3.2009 10:51:02

                                Když už jsme u těch trofejí - ďas - Aure - preparace hlavy ve Vodňanech 11 let staré.

                                  Nivanv - Profil | Čt 19.3.2009 10:36:07

                                  v brne bude vystavovat svoju pracu aj preparator z trnavy, p. milan ziak. u neho som uz mal sumciu hlavu a stala 3000 sk. bude tam mat aj cenniky

                                    Npavelv - Profil | Čt 19.3.2009 10:24:33

                                    Zdravím. Už delší dobu sleduji, jak se tu debata rozjela. Jezdím do Norska asi 7 let. Vlkouše (98cm) mám preparovaného (hlava) , ďasa celého (61cm) á za 2500,-. Otec si nechal udělat štítníka taky celého za 500,-. Dělal mi to pán z Třeboně. Jinak jezdím do Aure a preferuji hlavně přívlač. Letos jedu 7.6.

                                      NBuBu99 - Profil | Čt 19.3.2009 9:46:10

                                      Lauri >> presne takhle ma vlkouse preparpvaeho tata nevim co stal ale ma jeste Morskeho Dasa celeho vypreparovaneho a ten stal 8500 Kč sem mu rikal ze bych za to ty prachy nedal bych za to koupil novej cajk .-)

                                        NVip-Sup - Profil | Čt 19.3.2009 8:54:52

                                        Lauri >> to je přesný povídalo se s ním perfektně, i svoji výbavu do Norska jsem kupoval tam u nich. Jen teď pro něj škoda, že z obchodu udělali prodejnu suvenýrů a atrap všehomožnýho ...

                                          Červené karty: 46547513248512348941