Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | Čt 19.3.2009 7:00:24

zhcarp >> tak to je pěkné hovado,nevíš váhu a rozměry?
Na kolik vyjde taková preparace, 2000kč?

    argonat - Profil | St 18.3.2009 23:38:41

    zrejme nova rubrika za lov na dirkach .zajimave....

      zhcarp - Profil | St 18.3.2009 22:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj Norníci, posílám pro zajímavost trofej vlkouše od jednoho zákazníka, kterému jsme zařizovali preparaci. Je to neskutečná obluda a nedalo nám to, abychom jí nevyfotili. Doufám, že lovec nebude naštvanej pokud sem vstoupí do diskuse. Pro srovnání je vedle multík 321 od Penna. Tak ať se vám taky daří takový potvory !

        abul - Profil | St 18.3.2009 21:15:20

        Lauri >> i pro ostatní jedem hlavně vláčet a jen něco málo pilkrovat

          Lauri - Profil | St 18.3.2009 21:11:51

          abul-luba >> abul >> škoda,že v ten termín už něco mám,je to lákavá nabídka

            Salmon - Profil | St 18.3.2009 20:20:50

            Jedu na Hitru 4.7. s CA Hitra. Není tady někdo, kdo jede v tomto termínu se náma?

              abul - Profil | St 18.3.2009 20:08:23

              Chci se zeptat hledáme 8ho nebo 8mou do Norska odjezd 11,5, do Aure.Jsme z Brna a okolí.

                Lauri - Profil | St 18.3.2009 19:18:27

                Fisherman95 >> ty musíš mít,ale hodného dědu :))
                uvidíš že se ti tam bude líbit, a na ty zážitky které tam prožiješ do smrti nezapomeneš

                  Lauri - Profil | St 18.3.2009 19:15:39

                  Vip-Sup >> jo jo to byl můj bývalý kolega, za ním chodila půlka Prahy,na pokec nebo pro rady. Sám jezdí minimálně dvakrát až třikrát ročně do Norska,takže to není jen takový rybářský radil,ale starý praktik. A byla radost s ním sdílet jednu loď. Občas si říkám,proč se tam nepřesthuje, stejně žije jen mořským rybolovem :))

                    Lauri - Profil | St 18.3.2009 19:02:48

                    misel >> pod tímto mostem jsem poprvé chytal a chytil svou první tresku,byla to obecňačka kolem sedmdesáti čísel na to nikdy nezapomenu, moje první norská ryba. Dostala svobodu.
                    Na lodi jsme se k tomuto mostu ani nedostali,protože jsme chylali blíž u ,,domácího" fjordu. Za myší dírou mě po několikaminutovém boji narovnal háček na twistrové hlavičce přímo před podběrákem pollack přes metr,kolega tam za půl hodiny vytáhl pollacka 101cm. Kápli jsme na dobré místo. Jinak ve fjordu jsem měl pollacka 95 cm, kolegové jich taky pár přes devadesát vytáhli

                      Zajda - Profil | St 18.3.2009 18:42:31

                      Fisherman95 >> Až tam pojedeš, tak koukej okolo sebe...I ta cesta stojí za to..:-) Norsko je nádherná země...

                        Fisherman95 - Profil | St 18.3.2009 18:31:44

                        Ahoj lidičky, no já pojedu s dědou do Norska 9.dubna 2009. Takže se tam strašně moc těším, jak tady čtu Vaše zážitky, tak se tam těším ještě mnohokrát víc. Jedeme také s panem Wohankou - Rybářský sen. Prej se jede luxusním autobusem, který má uvnitř k dyspozici občerstvení. Ta cesta mě zase tak moc nezajímá, ale hlavně se těším na moře. Měli bysme bejt osm dní na moři.
                        Děda tam byl v roce 2006 a vyprávěl mi, co tam zažili a jaký to je tahat takovýho kelera 90 cm z nějaké 50m hloubky a pak když ho máte u loďe a říkáte si, že už ho skoro máte a on se najednou probere a dalších dvacet Vám odjede. No prostě t musí bejt bomba. Já doufám, že to dopadne dobře a pojedeme. Pak se Vám tady pochlubím, co jsme chytli !!! Zatím Ahoj

                          Vip-Sup - Profil | St 18.3.2009 17:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lauri >> našel jsem tady vaše téma, tak mi to nedalo, Byli jsme uplně na tom samém místě jako vy. Z nám se členem Vaší výpravy (bohužel si nepamatuju jméno, pracuje v prodejně v Novém Smíchově). Loni jsme tam byli poprvé, ale jako vy jsme neuspěli,ale co. Holky nám dávali na frak ..

                            čtverda - Profil | St 18.3.2009 16:33:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pod vodou s Dalasem - Caribic ....http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10707

                              Bulk - Profil | St 18.3.2009 12:21:23

                              chyba

                                Eddy 75 - Profil | St 18.3.2009 11:40:15

                                Toto mi zbylo

                                  misel - Profil | St 18.3.2009 11:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Lauri >> byl jsem tam 3x, vždy na podzim, rybačka slušná ale žádné trofeje, jednou jsme přímo v zátoce našli najeté sledě a pod nima byly obecnačky, ale max do metru, jinak za myší dírou u těch ostrůvků polaky, lumby a pod tím modrým mostem keleři, lengové. Velká výhoda byla když foukalo tak zátoka byla furt chytatelná.

                                    Lauri - Profil | St 18.3.2009 10:38:43

                                    misel >> ta tam bude stát ještě pár desítek let,hned bych se tam nastěhoval
                                    co jste nachytali v této lokalitě?

                                      Lauri - Profil | St 18.3.2009 10:37:10

                                      XJRista >> tak tohle bych nechtěl čistit :))

                                        misel - Profil | St 18.3.2009 10:09:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Lauri >> Myslel jsem si že ta luxusní chata už padla, a koukám že jí chybí pouze zadní stěna, foceno v roce 2003

                                          Červené karty: 46547513248512348941