Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Lauri >> a ještě pošlu úlovek z Norska :-))

    XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:37:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Lauri >> tenhle mi přišel jako největší.

      XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:34:08

      Lauri >> tak jak to lejou na multík jsem nenašel,tak to mi asi říkal do telefonu.

        Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:28:33

        XJRista >> tak ji pošli
        slyšel jsem jak se to dělá když zdolávající lovec potřebuje na velkou to je mazec :))

          XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:21:40

          Lauri >> jj to je síla, on taky jednohu "tunu" zdolával asi 4h a je tam fotka jak ho polévají vodou i multík!

            Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:18:24

            Vip-Sup >> a kde jste byli?

              Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:17:47

              XJRista >> to já bych neváhal
              můj šéf na nich byl na Mauriciusu, chytil marlina přes 300kg,zdolával ho několik hodin,pak dva dny ležel na hotelu anemohl se hýbat jak ho všechno bolelo:))
              Ale prý to stálo za to.

                XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tady je jeden z mnoha....

                  XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:14:11

                  Lauri >> tohle jsou fotky od mého bratránka, který tam žije a neustále mě zve ať přijedu,jenže časově to nějak nevychází a tak on mě alespoň takhle prudí.Počítám, že rok 2010 bude ten pravej a já budu na této lodičce sním a doufám, že nějakej takovej macek bude semnou zápasit.

                    Vip-Sup - Profil | St 18.3.2009 9:13:41

                    Lauri >> je to ta samá lod.... my jsme se na ni povozili taky dobře

                      Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:00:52

                      XJRista >> byl jsi na nich?

                        XJRista - Profil | St 18.3.2009 8:54:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-)) hurá na tuňáky

                          čtverda - Profil | St 18.3.2009 8:07:27

                          Jak nebyly vlny? Čepice jak sviňa se dělaly, na Mušově už bys byl na břehu :)) na ty naše lodičky to bylo až, až...Si nepamatuješ jak Zdeněk hulil nervózně jednu za druhou a počítal sedmou vlnu či, která je ta největší....

                            Lauri - Profil | St 18.3.2009 6:41:30

                            svaca >> taky pošlu jednu medůzu

                              Ečko - Profil | Út 17.3.2009 23:43:35

                              Dalas >> :-DDDDD.... som si naplul na obrazovku od smiechu...

                                Dalas - Profil | Út 17.3.2009 23:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ečko- čus, no jak se tak dívám, mohly by si naše krákory i trochu rozumět, přijde mi tvoja podobnej typ jak moja. Jednou jsem ji vzal (moju, ne tvoju:)) v Chorvatsku s sebou na loď na ponor, zrovna byly vlny jak sviňa. Napřed mi nablula do tašky s vercajkem, páč se v těch vlnách netrefila přes palubu, pak blula přes záď mezi ostatní kluky, kteří se drželi vzadu na laně a čekali na parťáky, někteří si z toho nabluli do automatik. Pak se vynořili všichni kromě mě, bo jsem se zrovna tenkrát trošku ztratil. Mezi blutím stihla všem nadat, že tam nejsu a s výkřikem -já jsem říkala, že se ten čurák jednou utopí, blula zas. Tak mi to aspoň popsal kapitán. Mořská nemoc je sviňa, čtverdo to cos měl , byla lehká nevolnost a ty velký vlny nebyly žádný vlny. Mořskou nemoc poznáš tak, že sníš jeden pomeranč a vybluješ jich plnou bednu:). dobrou.

                                  abul - Profil | Út 17.3.2009 22:37:50

                                  Lauri >> nestíhám jak to půjde tak něco pošlu a napíši víc.

                                    svaca - Profil | Út 17.3.2009 22:29:19

                                    jeste jsem tu nevidel meduzy, tak musim hned nakou pridat. my jich v lete meli v norsku nespocet.sorry za kvalitu z lodi a proti vode se foti blbe

                                      hering - Profil | Út 17.3.2009 21:33:48

                                      Salmon: Přiznávám to přirovnání k opilosti není nejlepší případ.Zažil jsem jedno Norsko kdy nám 6 dní v kuse vodorovně pršelo a vlny kolem metru celý týden.Houpat jsme se přestali snad až někde na Cínovci.Holt suchozemci.

                                        Červené karty: 46547513248512348941