- Úvod
- Pokec
Mořský rybolov
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
Moderuje: Lauri Profil
Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?
A) plavaná8%
B) položená5%
C) přívlač51%
D) pilkrování17%
E) feeder6%
F) muškaření10%
G) jinou4%
Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 90x v ignorovaných.
Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:28:33
XJRista >> tak ji pošli
slyšel jsem jak se to dělá když zdolávající lovec potřebuje na velkou to je mazec :))
slyšel jsem jak se to dělá když zdolávající lovec potřebuje na velkou to je mazec :))
XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:21:40
Lauri >> jj to je síla, on taky jednohu "tunu" zdolával asi 4h a je tam fotka jak ho polévají vodou i multík!
Lauri - Profil | St 18.3.2009 9:17:47
XJRista >> to já bych neváhal
můj šéf na nich byl na Mauriciusu, chytil marlina přes 300kg,zdolával ho několik hodin,pak dva dny ležel na hotelu anemohl se hýbat jak ho všechno bolelo:))
Ale prý to stálo za to.
můj šéf na nich byl na Mauriciusu, chytil marlina přes 300kg,zdolával ho několik hodin,pak dva dny ležel na hotelu anemohl se hýbat jak ho všechno bolelo:))
Ale prý to stálo za to.
XJRista - Profil | St 18.3.2009 9:14:11
Lauri >> tohle jsou fotky od mého bratránka, který tam žije a neustále mě zve ať přijedu,jenže časově to nějak nevychází a tak on mě alespoň takhle prudí.Počítám, že rok 2010 bude ten pravej a já budu na této lodičce sním a doufám, že nějakej takovej macek bude semnou zápasit.
čtverda - Profil | St 18.3.2009 8:07:27
Jak nebyly vlny? Čepice jak sviňa se dělaly, na Mušově už bys byl na břehu :)) na ty naše lodičky to bylo až, až...Si nepamatuješ jak Zdeněk hulil nervózně jednu za druhou a počítal sedmou vlnu či, která je ta největší....
Dalas - Profil | Út 17.3.2009 23:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ečko- čus, no jak se tak dívám, mohly by si naše krákory i trochu rozumět, přijde mi tvoja podobnej typ jak moja. Jednou jsem ji vzal (moju, ne tvoju:)) v Chorvatsku s sebou na loď na ponor, zrovna byly vlny jak sviňa. Napřed mi nablula do tašky s vercajkem, páč se v těch vlnách netrefila přes palubu, pak blula přes záď mezi ostatní kluky, kteří se drželi vzadu na laně a čekali na parťáky, někteří si z toho nabluli do automatik. Pak se vynořili všichni kromě mě, bo jsem se zrovna tenkrát trošku ztratil. Mezi blutím stihla všem nadat, že tam nejsu a s výkřikem -já jsem říkala, že se ten čurák jednou utopí, blula zas. Tak mi to aspoň popsal kapitán. Mořská nemoc je sviňa, čtverdo to cos měl , byla lehká nevolnost a ty velký vlny nebyly žádný vlny. Mořskou nemoc poznáš tak, že sníš jeden pomeranč a vybluješ jich plnou bednu:). dobrou.
svaca - Profil | Út 17.3.2009 22:29:19
jeste jsem tu nevidel meduzy, tak musim hned nakou pridat. my jich v lete meli v norsku nespocet.sorry za kvalitu z lodi a proti vode se foti blbe
hering - Profil | Út 17.3.2009 21:33:48
Salmon: Přiznávám to přirovnání k opilosti není nejlepší případ.Zažil jsem jedno Norsko kdy nám 6 dní v kuse vodorovně pršelo a vlny kolem metru celý týden.Houpat jsme se přestali snad až někde na Cínovci.Holt suchozemci.
Salmon - Profil | Út 17.3.2009 21:33:33
Dobrý je to i na trajektu, když je rozbouřené moře.
http://www.youtube.com/watch?v=G10KuLTQWzU&feature =PlayList&p=82BD55F9CE24AAA7&playnext=1&playnext_from=P L&index=1
http://www.youtube.com/watch?v=G10KuLTQWzU&feature
Červené karty: 46547513248512348941
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.


























