Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | Út 17.3.2009 21:28:25

na téhle bárce jsme větší vlny zažili naštěstí jen párkrát,ale na souši to vždy stálo za to

    Salmon - Profil | Út 17.3.2009 21:24:40

    hering >> To s tím houpáním je super. Sranda byla večer, když někdo "vyrovnával" na gauči vlny. Jen se zhoupnul a někteří skoro poskočili. Na ten pocit rád vzpomínám. Rozhodně bych ho ale nepřirovnával k opilosti. Ty vlny jsou příjemnější.

      hering - Profil | Út 17.3.2009 21:17:00

      Ečko: To je přesně ono.Je to legrace a nebolí potom hlava jak po alkoholu.A vyjde to levnějš než atrakce na Matějský pouti.

        Ečko - Profil | Út 17.3.2009 21:09:03

        hering >> ja sa práve motám po izbe jak po flaši vodky :-DDD..., bude to ešte zajtra do poobedia, chôdza na široko a vyrovnávať vlny aj na brehu...

          hering - Profil | Út 17.3.2009 21:05:45

          Nevím jak to houpání ve vlnách působí na Vás,ale když jsme byly na vodě celý den a byly slušný vlny tak se se mnou potom snad houpala i postel.Nedej bože se podívat do země to jsem pak padal na ústa.Seděl jsem na pozici"háčka".U motoru to tolik nehoupe.Doktor mi to vysvětlil jako že je to absence pevného bodu.U někoho to odezní dřív čí později.

            Salmon - Profil | Út 17.3.2009 21:04:17

            Lauri >> jj, střecha nad hlavou je základ:-)

              Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:53:13

              Salmon >> my jsme ubytování měli přes Edlmana viz. foto
              a taky to byl nadstandart :))

                čtverda - Profil | Út 17.3.2009 20:52:31

                Ečko >> mě bylo blbě jenom když jsem se nenajedl, holt s prázdným žaludkem a vysílením jsem podlehl nechutné nemoci, jinak mě vlny nic nedělají...

                  Ečko - Profil | Út 17.3.2009 20:50:39

                  čtverda >> tu je moja drahá, minulý rok sa vyblinkala z podoby, odvtedy keď spomeniem rybolov na mori tak zelenie. Ja to mám vždy na kraji ale zatiaľ vždy v pohode, síce som na tom jak feťák na heroíne v poslednom štádiu ale čo robiť keď je zle? :-D

                    Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:50:02

                    čtverda >> salmon má pravdu, já měl tu čest chytit štítníka 40-45cm

                      Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:47:43

                      čtverda >> Někde jsem četl, že dorůstá až 5Oti cm, ale co jsem viděl, tak měly všechny do 30 cm.

                        čtverda - Profil | Út 17.3.2009 20:45:50

                        Lauri, Salmon: to nebude asi moc velká rybička co? Ale je pěkná :)

                          čtverda - Profil | Út 17.3.2009 20:42:24

                          Ečko: si v zpomínám jak mě chytla na konci rybačky jednou mořská nemoc, jenom jsem seděl a čučel do blba, snažil se nepoblít. Kluci chytali dál a fandili mě :)) no jo no naštěstí mě to chytlo jenom jednou, jsem se málo najedl...

                            Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:40:52

                            Ečko >> kam se nedostane český myslivec :))

                              Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:39:30

                              tady je jeden prchající štítník šedý

                                Ečko - Profil | Út 17.3.2009 20:38:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahojte práve sme sa vrátili z prvej morskej-tohtoročnej rybačky. Počasie nad očakávanie dobre, trošku boli väčšie vlny ale 2tbl kinedrilu to zachránili. Biceps na pravej ruke mám jak keby mi ho rozšlapalo stádo kráv. Rybačka dopadla nad očakávanie dobre chytili sme cez 300ks tresiek (8osôb), ale nedostali sme sa cez 85cm. Každopádne super deň...

                                  Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  A ještě pár scenérií Norska. Ta jedna je pro ty, co jezdí s CK - dovolená začíná už vstupem do autobusu:-)))

                                    Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:29:45

                                    čtverda >> Myslím, že štítník šedý

                                      Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:29:15

                                      Lauri >> Wohanka je super, ale vím to jen od lidí, co tam jezdí. Lodě mají silnější a větší, ale myslím, že ubytování je lepší s CA Hitra.

                                        čtverda - Profil | Út 17.3.2009 20:28:14

                                        Salmon: ta poslední rybka co jsi sem přihodil co to je zač?

                                          Červené karty: 46547513248512348941