Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:22:41

Salmon >> o Wohankovi jsem to slyšel taky,asi na tom něco bude

    Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:17:08

    Lauri >> Ne, 5km vedle s CA Hitra. Kdo nechce nebo nemůže s Wohankou, vřele doporučuji!!! Ubytování, služby, lodě atd. nadstandard.

      Lauri - Profil | Út 17.3.2009 20:11:13

      Salmon >> na Hitře jsi byl s Hynkem Wohankou a jeho Rybářským snem?

        Salmon - Profil | Út 17.3.2009 20:06:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Posílám pár fotek z loňského Norska - Hitra Greffsnesvagen

          konasek14 - Profil | Út 17.3.2009 20:03:05

          hering:Tak snad se dožiju toho,že jich bude táhnout víc.

            hering - Profil | Út 17.3.2009 20:00:30

            Svaca:k nám do Kamenice táhnou cca poslední týden v říjnu a jsou tu až cca do začátku prosince.
            Konásek14:já vím kde jsi ho dostal i na co a kdy.Máš pravdu,že tady už můžou objevit v červenci.Tvůl případ.V minulosti byly na Labi 3 tahy ročně.Jeden přibližně v březnu,druhý červenec a poslední listopad.Ta forma co se nasazuje je právě ta podzimní.Tyto ryby se zde zdrží jen na výtěr a mažou zpět do moře,podle literatury je možný i trojnásobný návrat při příznivých okolnostech.

              Lauri - Profil | Út 17.3.2009 19:51:19

              svaca >> to jo, ale u nás by podsekávači vzhedem k hustotě táhnoucích lososů neměli šanci

                konasek14 - Profil | Út 17.3.2009 19:49:21

                Lauri:Na férovku za hubu na třpytku Spinerku

                  svaca - Profil | Út 17.3.2009 19:46:18

                  Lauri >> to mas pravdu v Kanade je to o podsekavani, kdyz tahnou coz je o dost horsi!

                    svaca - Profil | Út 17.3.2009 19:45:07

                    hering >>a kdy je ta doba? co ja vim tak je tezke odhadnout dobu kdy tahnou lososi oni cekaji hlavne na vetsi vodu!to hajeni je urcite spravna vec byla by nadhera jednou pozorovat tahnouci lososi treba na tom budem nekdy stejne jako treba svedske reky.ten kdo u nas chyti lososa a zmasi tak je to chudacek!

                      Lauri - Profil | Út 17.3.2009 19:42:51

                      konasek14 >> a chytil jsi ho regulérně na prut?

                        Lauri - Profil | Út 17.3.2009 19:41:22

                        svaca >> můj názor je,že se jich v čechách ani moc nechytlo,protože při tahu lososů je problém chytit je i v Kanadě,kde jich je podstatně více než u nás

                          konasek14 - Profil | Út 17.3.2009 19:40:54

                          hering:Těch sto metrů pod a nad Kamenici je o ničem,navíc já ho chytil v létě a ne v době tahu.Zajímal jsem se o to jak je to možné a dozvěděl jsem se,že i v dobách kdy tu byly běžně,tak samice přitáhly už v letních měsících.

                            Lauri - Profil | Út 17.3.2009 19:38:30

                            hering >> to je škoda myslel jsem si ,že t fotka bude čerstvější

                              konasek14 - Profil | Út 17.3.2009 19:37:00

                              Lauri:měl jsem tu kliku a byl jsem ve správnou chvíli na správném místě.

                                KAMZÍK - Profil | Út 17.3.2009 19:36:58

                                ted uz vlastne WFT

                                  KAMZÍK - Profil | Út 17.3.2009 19:36:05

                                  Urcite veci od pennu!!!!!

                                    hering - Profil | Út 17.3.2009 19:33:53

                                    Svaca:to se asi nikdy přesně nedovíš,ale viděl jsem fotku zmasenýho lososa u někoho v obýváku na koberci.Neurčité a neprůkazné.Dobytek jeden!!!! To byl jeden z hlavních důvodů proč je v době tahu zakázán rybolov 100m pod a 100 nad soutokem Kamenice s Labem.

                                      svaca - Profil | Út 17.3.2009 19:24:12

                                      Lauri >> ahoj.me by zajimalo spis kolik lososu uz chytli na labi a jeho pritocich rybari a nepriznali! jinak co vim tak losos ma nejtezsi cestu na rybim prechodu ve strekove, ktery je nedoresen.

                                        hering - Profil | Út 17.3.2009 19:23:48

                                        Lauri:poslal jsem Ti nějaké informace ohledně lososa v Kamenici na SZ.Ten Knapíkův losos byl uloven agregátem tuším,že měl 72cm a bylo to v roce 2002.

                                          Červené karty: 46547513248512348941