Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | Út 17.3.2009 19:20:24

mp >> nevím jak a kde budete chytat,ale pokud jseš rozhodnutý pro pilkrování,tak si kup něco od Pennu multík třeba Commander a prutů je taky dost na výběr http://www.pennfishingstore.com/penn-senator-combos.html
dnes mají všichni prodejci rybářských potřeb velký soriment k mořskému rybolovu a každý ti doporučí něco jiného,ale z vlastních zkušeností radím jdi do Pennu

    NLauri - Profil | Út 17.3.2009 19:07:27

    Knapík >> ten byl určitě uloven agregátem,žé?
    zajímalo by mě v jakém množství se tam salmo salar vyskytuje.

      NLauri - Profil | Út 17.3.2009 19:03:25

      konasek14 >> to jsi chytil?

        Nmp - Profil | Út 17.3.2009 18:50:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Norsko ostrov AVEROY - březen 2008

          Nmp - Profil | Út 17.3.2009 18:40:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Norsko - ostrov AVEROY - březen 2008

            Nmp - Profil | Út 17.3.2009 18:29:48

            chlapi v květnu vyrážím do NORSKA , chci si za tímto účelem zakoupit prut o délce 2.10 cm a multiplikátor - dle Vašich zkušeností prosím o doporučení prutu a multiplikátoru ......... díky

              NOndra (tloušťák) - Profil | Út 17.3.2009 15:49:31

              konasek14 >> no ještě že to není losos z Labe od Kolína - to by to byl kolínský losos :o)

                Nivanv - Profil | Út 17.3.2009 15:19:04

                Kulich >> 13.mája idem tým trajektom. rezerváciu ti vybaví www.fisherman.cz. mám s nimi dobré skúsenosti.
                rezervácia platí na rezervovaný termín+ 30dalších dní, ak by si termín nestihol

                  Nmexik - Profil | Út 17.3.2009 14:30:06

                  Kulich >> musíš si na trajektu koupit karton piva, a pak se to dá zvládnout v pohodě..:o)))

                    NKulich - Profil | Út 17.3.2009 14:16:52

                    díky, rezervaci určitě udělám. Na tu cestu přes Dánsko mrk.nu. Ty Poláci asi fakt nic moc,plavit se s nima 4 hodiny...

                      NKnapík - Profil | Út 17.3.2009 12:44:37

                      Rutan >> to nejsem já.... !!! :))

                        NRutan - Profil | Út 17.3.2009 12:22:43

                        Knapík >> To sis odskočil od nádobí nebo od vytírání?:o)))

                          NSalzman - Profil | Út 17.3.2009 11:39:58

                          Kulich: Jo a taky tam nebývá tolik Poláků

                            NSalzman - Profil | Út 17.3.2009 11:39:04

                            kulich:a nebo zkus jet přes Dánsko. Cenově podobný, časově jakbysmet a trajek NE - DA co 45min a DA - SW co 15min. Odpadá riziko, že ti to ujede a ty pročumíš 4 hod čekáním na další trajekt. Zkus to zvážit

                              Nstrejka - Profil | Út 17.3.2009 11:23:32

                              Kulich >> rezervací nic nezkazíš, nevim jak pozdní příjezd, ale přečasný odbavili bez problémů a nabrali nás na dřívější trajekt, jednou ze šesti přejezdů jsme zažili, že byl v květnu trajekt narvaný a odmítali další auta, myslím, že to za to nestojí

                                NEddy 75 - Profil | Út 17.3.2009 11:20:34

                                Kulich >> Rezervaci určitě doporučuji

                                  NScanix - Profil | Út 17.3.2009 9:29:59

                                  Kulich >> zkus se rezervovat ci domluvit zde http://www.scandlines.cz/

                                    NKulich - Profil | Út 17.3.2009 9:18:29

                                    Chlapi,v půlce května vyrážím taky do Norska. Hodlám použít trajekt Sassnitz-Trelleborg. Nevíte jak je to s rezervací,je nutná? Ještě to není v hlavní sezoně.

                                      NKnapík - Profil | Út 17.3.2009 7:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      taky jeden kamenický ...

                                        Nsvaca - Profil | Po 16.3.2009 22:32:00

                                        Mipra >> Prabuk >> ahoj urcite makrely tech bude spousta a jinak polaci. velke obecnacky necekej.jinak podle me je to nejlepsi termin co se tyce pohody a rybacky

                                          Červené karty: 46547513248512348941