Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nkonasek14 - Profil | Po 16.3.2009 21:52:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Lauri:To je losos z Labe pod Kamenicí

    NEddy 75 - Profil | Po 16.3.2009 21:52:32

    Mipra >> Prabuk >> Byl jsem tam v červnu

      NPrabuk - Profil | Po 16.3.2009 21:26:15

      Začátkem srpna jedeme na Hitru - Dolmoy, co od toho můžeme očekávat ? Byl jste tam někdo v tuto dobu ?

        NEddy 75 - Profil | Po 16.3.2009 15:38:22

        ivanv 25,59 >> ivanv >> Měl jsem sebou jen plavačku a chytal jsem na vajíčko (vařené)

          Nivanv - Profil | Po 16.3.2009 15:02:24

          Eddy 75 >> napis o tom viac. zaujima ma to. chytal si aj na privlac?

            NGeorgino - Profil | Po 16.3.2009 14:35:42

            tomm >> Nevím, byl jsem tam asi před 6 rokama a neřešil jsem to

              NStanley 87 - Profil | Po 16.3.2009 14:34:35

              Georgino >> Rozhodujeme se kam na dovču v létě a přemýšlím i na ryby:-) Báru zajímají památky,ale mě spíš život pod vodní hadinou:-)

                Ntomm - Profil | Po 16.3.2009 14:34:35

                Georgino >> A jak je to s povolenkou? Je potřeba?

                  NEddy 75 - Profil | Po 16.3.2009 14:34:35

                  Předloni jsem byl na Rodosu a chytat tam šlo i celkem slušné ryby a to přímo z písečné pláže.

                    NGeorgino - Profil | Po 16.3.2009 14:32:05

                    Stanley 87 >> Myslím že tam budou úplně stejný rybky

                      NStanley 87 - Profil | Po 16.3.2009 14:30:04

                      Georgino >> Takže oproti Chorvatsku to nebude podstatný rozdíl

                        NGeorgino - Profil | Po 16.3.2009 14:27:07

                        Stanley 87 >> Dá, kolem skal jsem tam nachytal plno menších rybek, asi jako skoro všude u moře v jižní Evropě

                          NStanley 87 - Profil | Po 16.3.2009 14:23:57

                          Máte někdo zkušenosti s rybolovem v Řecku? V létě tam pravděpodobně na týden poletíme s přítelkyní a tak jestli se tam nějaká ta rybka ze břehu dá ulovit

                            Nhering - Profil | Po 16.3.2009 8:53:21

                            synek:tady je odkaz na oblek co mám já.Volil jsem raději dvoudílný než kombinézu.Zima mi v něm rozhodně nebyla,ale chce to pod oblek funkční prádlo.Jezdím do norska vždy na přelomu duben / květen.
                            http://www.scierra.cz/index.php?store=276&parent=1

                              Nsynek - Profil | Ne 15.3.2009 22:10:33

                              Dobrý večer, může mi někdo poradit,jaký si mám koupit plovoucí oblek.Také ,aby mi v něm nebylo zima.Dík.

                                Nmexik - Profil | Ne 15.3.2009 20:54:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Lauri >> tady nějakou máš...;o)

                                  Nsvaca - Profil | Ne 15.3.2009 19:26:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  takovyhle kellery jsme tahali kousek od rybarske lodi co vytahovala site.myslim ze siti propadavali mensi rybky a kelleri do nich najizdeli, ale to je jen domnenka

                                    NLauri - Profil | Ne 15.3.2009 18:34:32

                                    abul-luba >> abul >> do jaké hloubky toho woblera dostaneš? My jsme chytali ryby na přívlač od 10 do 25metrů a nevím jak dobře ho tam dostaněš. Špíš bych ho zkusil ze břehu. Pošli fotky svých úlovků. Už tady dlouho žádné nebyli.

                                      NLauri - Profil | Ne 15.3.2009 18:28:48

                                      hering >> s tím lososem máš pravdu,že je to moc medializované. Nicméně mě takové zprávy jako je návrat lososů vždy potěší,ikdyž jich je tak málo.

                                        Nabul - Profil | Ne 15.3.2009 9:44:08

                                        hering >> jedu tam v květnu:kamoš už tam byl loni a chválil i když tam byl za horšího počasí.Nenachytal žádný obry ale byl moc spokojený.

                                          Červené karty: 46547513248512348941