Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

ivanv - Profil | Ne 15.3.2009 9:03:38

herimg-aure- v septembrovom termine mnozstvo ryb, ale ziadne velke. dorse,polaky do 80cm,+ nejaky keleri.sem tam nejaky mnik, ostriez. na jemnu privlac makrely

    abul - Profil | Ne 15.3.2009 8:10:05

    Vase zprava

      abul - Profil | Ne 15.3.2009 8:09:36

      Chlapy má někdo v Norsku zkušenost s vláčením tohoto jsou v něm i nějaký korálky tak chřestí.Pokusy už byli ale nakonec jsem zas přešel na banja a podobně.

        hering - Profil | So 14.3.2009 22:21:15

        Koukám jak se to zde pěkně rozjelo.Zeptám se tedy podruhé zda nemá někdo zkušenost s lokalitou Aure (střední Norsko).Letos to jedu zkusit tam.Rád jedu po každé někam jinam.A pár přátelských rad se vždy hodí.Dík

          hering - Profil | So 14.3.2009 21:59:33

          Lauri:S tou Kamenicí by jsi byl asi zklamanej.Je to dost medializovaný.Nejvíc se podařilo chytit 4 kusy najednou v roce 2002.Jinak tam najíždí tak po jednom páru ryb.A to ještě se tu zdrží jen cca konec října až začátek prosince.Chodím se na Kamenici pravidelně dívat každý podzim když je očekáván návrat na trdliště a pokud je čistá voda a víš kde je trdliště tak nejde ryba 70 - 100 cm přehlédnout.Je to,ale parádní zážitek.Jinak se ani sousedům Němcům do jejich Laschbachu a Pollence v Bad Shandau poslední dobou moc lososů nevrací.A to naše vysazování je prd s tím jaké množství nasazujou němci.Víc lososů se náhodně chytlo v Labi.

            BuBu99 - Profil | So 14.3.2009 21:11:55

            mate nejakou specialitku na olihne

              delete - Profil | So 14.3.2009 20:52:54

              Lauri >> byly jsme tam v kvetnu 2007 a chytli jsme nake stiky hodne okounu a nespocet sledu.Jeli jsme s kancelari Pepa

                LSD - Profil | So 14.3.2009 19:32:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lauri >>
                neodradil, určitě pojedeme
                :-)

                  Lauri - Profil | So 14.3.2009 19:28:39

                  LSD >> losos je losos,ale když nemají to své období,tak to je potom špatné. Taková je holt rybařina. Pojedete na ně ještě někdy nebo vás ten ,,neúspěch" odradil?

                    LSD - Profil | So 14.3.2009 19:24:53

                    Lauri >>
                    podle statistik na internetu jsme vybrali termín a hotovo.
                    Byla to ale i tak parádní akce.
                    Jezdili jsme doplňkově jenom na fjord chytat ze břehu a každej jsme tu povolenou váhu makrel a tresek vezl

                      Lauri - Profil | So 14.3.2009 19:16:07

                      LSD >> hmmm tak to by mě od příštího lovu lososů,asi odradilo. To byste jich chytli víc tady u nás na Kamenici :))
                      Měli jste jet tak na půlku zájezdu k moři,když už jste tam byli.

                        LSD - Profil | So 14.3.2009 19:11:02

                        Lauri >>
                        bohužel jenom čtyři. V deseti 14 dní usilovného chytání.
                        Měli jsme špatný podmínky. Kdo to mohl tušit, že bude takové léto jaké bylo, v lednu, když jsme všechno objednávali a platili trajekt

                          Lauri - Profil | So 14.3.2009 19:04:19

                          LSD >> a dostali jste nejaké lososy? My jsme je potkávali při lovu na moři, ale něměli jsme šanci, byli vždy daleko a než jsme přijeli blíže byli pryč.

                            Lauri - Profil | So 14.3.2009 18:53:06

                            delete >> jaký měsíc jste tam byli? A co jste tam nachytali?

                              ivanv - Profil | So 14.3.2009 16:48:03

                              nemate niekto na dvd filmy od Jacquesa Cousteaua?

                                delete - Profil | So 14.3.2009 16:26:52

                                povedena fotka na more . Alandy jsou rybarsky raj

                                  delete - Profil | So 14.3.2009 16:25:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  toto je fotka z aland je to souostrovi mezi finskem a svedskem.Chytaji se tam prevazne stiky a okouni

                                    Ečko - Profil | Pá 13.3.2009 21:43:39

                                    sliver - samolibý vůl >> sliver >> to je zujímavé, 50hp a volant by bolo fajn? To bude takých 1500-200eu 2nd hand.... To GPS nikto nič?

                                      svaca - Profil | Pá 13.3.2009 21:35:09

                                      to je lodka:)

                                        svaca - Profil | Pá 13.3.2009 21:28:53

                                        Ečko >> my meli takou a ta mela 30 a i ve ctyrech jela dobre, ovsem byla tam i krasavice co mela 50 a to bylo o nicem jinem

                                          Červené karty: 46547513248512348941