Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NZajda - Profil | Pá 13.3.2009 21:23:02

Ečko >> Já fakt nevím. Na severu jsem byl dvakrát a vždycky jsme měli devítku...Záleží na tom, kolik ten tvůj koráb váží a kolik lidí to uveze. Ale já fakt nevím...

    Nsliver - Profil | Pá 13.3.2009 21:22:52

    Ečko >> podle fotky aspoň pade. Taky záleží na zrcadle a třeba dohledáš údaje výrobce ? Loď je krásná.

      NEčko - Profil | Pá 13.3.2009 21:19:39

      Zajda >> koľko koní by bolo možné naložiť na mojú bárku aby som to notočil na chrbát a aby to tlačilo? 30hp, 50hp, 120hp? Môžte aj ostatný hodiť sem svoje skúsenosti, prosím...e

        NLSD - Profil | Pá 13.3.2009 21:12:49

        Lauri >>
        na mušák jsem na moři nechytal, ale dával jsem mouchy na přívěs na vláčku a byl to taky rachot. Byli jsme v Norsku hlavně na lososech na mouchu a lov makrel a tresek byl jenom zábavou. Nejůspěšnější byla klasická Poličská oranžová lura a to i dokonce bez protihrotu

          NZajda - Profil | Pá 13.3.2009 20:54:09

          Ečko >> No 15 koíků bude asi na moře málo...Ale je to pouze můj názor, ničím nepodložený...

            NEčko - Profil | Pá 13.3.2009 20:49:42

            Jeeeežiš mária vy ste sa tu pekne rozpísali, super debata. Mám na vás kolegovia dotaz ohľadom GPS a máp k tomu. Aké ste používali a aké mate s nimi skúsenosti... Mám čln ale mám bobek to zobrať na more, kamoši má lámu. Nie som skúsený moreplavec ( vždy sme boli chytať s kutru a kapitánom) a neviem čo od toho čakať. Mám skúsenosti iba z jazerom. Mám rešpekt k moru a nechcem nič podceniť a niekoho ohroziť. Neviem ani či mi bude 15hp motor na to stačiť. Vopred ďskujem za príspevky na túto tému. Inak len tak ďalej k tejto téme. Super - super. Máte niekto skúsenosti z plážovým lovom? Moja loď a adept na morský výlet...

              NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:43:09

              okounik zivorody a okounik morsky jsou dva zakladni druhy,ale v Norsku je druhu okouniku vic!!

                NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:41:16

                hlavnim rozpoznavacim znakem jsou skrele okounikovi morskemu smeruji trny dolu,kdezto okounikovi zivorodemu dozadu podel tela
                okounik morsky ma jasne oranzove zbarveni a okounik zivorody ma ne tele tmavsi skvrny

                  NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:34:31

                  okounici živorodí dorustaji jen do velikosti lidske dlane a okoni morsky dorustaji velikosti az 70cm

                    NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:25:19

                    tohle je okoun morsky neni to moje foto,ale stazene z internetu je to cesky rekord morskyho okouna

                      NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:17:50

                      svaca >> ja si taky myslim jediny vim co prezije urcite jsou mali zraloci

                        Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 20:17:21

                        KAMZÍK >> jak jsi to myslel s tim zivorodym?nevim o tom ze by byl jiny nez morsky. I morsky je totiz zivorody!kdyztak mi posli fotku nebo neco dik

                          Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 20:15:04

                          Zajda >> no to mas pravdu to je hnus nejvetsi.ja si myslim ze v norsku 95% pustenych ryb je stejnak odsouzeno k smrti

                            NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:15:01

                            svaca >> jj mi jich par chytli,ale kazdej kteryho sme vytahli mel vykuleny oci

                              NZajda - Profil | Pá 13.3.2009 20:12:27

                              svaca >> On pohled na mníka z hyhřezlým žaludkem taky není nic moc...

                                Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 20:10:17

                                KAMZÍK >> nazivo jsem jeste velkyho okounika nevidel, ale je to moc hezka ryba.

                                  Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 20:09:01

                                  Lauri >> tak to radsi nechtej abych sem dal fotku tech co maj ty oci vypukle to je fakt hnus no.tenhle je vyjimka

                                    NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:08:47

                                    jinak chut masa ma tenhle zivorodej stejnou jak ten morskej je to opravdu delikatesa akorat z toho morskyho je vetsi flakota:-)

                                      NKAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 20:07:15

                                      Lauri >> jj tyhle okounici zijou v mensi hloubce nez ty veliky morsky

                                        NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 19:37:30

                                        KAMZÍK >> ale na té fotce se mi líbí to,že nemátak vypouklé oči,jako vetšina okouníků vytažených rychle z velké hloubky

                                          Červené karty: 46547513248512348941