Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

KAMZÍK - Profil | Pá 13.3.2009 19:32:30

svaca >> okounik je opravdu delikatesa tenhle na fotce co mas je okounik zivorody vetsi sou okoni morsti

    Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 19:06:53

    JAF >> na mouchu to musí být mazec,nemáš nějaké fotky těch mušek? Docela by mě zajímalo jak vypadají. A do jaké hloubky je musíš dostat,než máš záběry?

      tomm - Profil | Pá 13.3.2009 14:36:14

      JAF >> pollaky na mušku? To musí být hodně zajímavá metoda. Chytáš je normálně pod hladinou na rychle tažené nástrahy? Vím, že se takhle chytají kelleři, ale o pollacích jsem nikdy neslyšel. Vždycky jsem si myslel, že se obecně chytají o dost hlouběji.

        JAF - Profil | Pá 13.3.2009 14:32:55

        Lauri >> Jo je to merlan (merlangius merlangus), v Norsku jí říkají tuším Whiting. Rekord u polaka, nevím, v Nosku jsem byl asi 7krát. Tenhle měl 90cm 8,5kg. Jo polaci na přívlač nebo na mouchu, to já rád.

          Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:29:20

          svaca >> jo to jsem slyšel,když se o okouníka zraníš tak mu máš rozříznout oko a popatlat si to tím. Vím zní to dost nechutně,ale je to tak. A prej jsou hodně stanovištní,takže když na ně narazíš tak máš prej vyhráno,protože se tam drží stále

            svaca - Profil | Pá 13.3.2009 14:23:40

            Lauri >> pokud jste jen vlaceli tak je to jasny okounici byly od 50m niz.jinak maji lehce jedovy trny a docela to boli hlavne v te morske vode, tam boli uplne vsechno)

              Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:19:54

              svaca >> další ryba,která mě chyběla v úlovcích,dnes ji ale přesto ochutnám-koupím si mražené filety

                svaca - Profil | Pá 13.3.2009 14:17:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lauri >> co se tyce zradla tak nejlepsi je urcite halibut pak obecna!no a jeste pry okounik, ale to nevim. my chytali jen malinky, ale treba polaci a slovaci se po nich mohli utlouct a brali i pidi a rikali jaka je to delikatesa

                  Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:13:24

                  JAF >> tvůj osobáček?

                    Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:12:43

                    JAF >> tyhle tresky byly taky poměrně častým úlovkem,nevím jak se přesně jmenovaly,ale říkaly jsme jim merlan

                      JAF - Profil | Pá 13.3.2009 14:09:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      pollack

                        Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:09:01

                        JAF >> tahle byla na gumu

                          Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 14:04:51

                          svaca >> my jsme je pouštěli, ale jedna by to naše pouštění už nerozdejchal tak jsme ji zmasili a měla takové kašovité maso, ikdyž byla čerstvá

                            svaca - Profil | Pá 13.3.2009 14:00:35

                            Lauri >> to je ale moc pekna. takhle velkou jsme nechytli jinak jednoskvrnka je myslim ta nejlepsi a nejdrazsi pri priprave tradicniho anglickeho jidla "fish and chips"

                              JAF - Profil | Pá 13.3.2009 13:59:26

                              Lauri >> Ta je pěkná. Občas jsme je chytali cíleně, na kousky masa nastražený na pilkrovacim systémku. Idealní je písečný dno.

                                Lauri - Profil | Pá 13.3.2009 13:51:05

                                JAF >> máš recht já tam nevidel tu skvrnu,tak mě to zmátlo, taty jedna kolegova

                                  svaca - Profil | Pá 13.3.2009 13:45:35

                                  colek >> jo jedli jsme ji je vyborna jako vetsina morskych ryb, ale pri kuchani nechutne smrdela to nakoplo skoro az k bliti:)

                                    KIKIN - Profil | Pá 13.3.2009 13:28:13

                                    hojas kluci nebyl by nějaký kontakt na mořský rybolov v Polsku.Tedy včetně loďky tak do 30Hp a chatičky?Dík moc když tak sem nebo do mejlu.

                                      Shu-lin - Profil | Pá 13.3.2009 13:26:31

                                      colek >> Na divoko,jako zajíce:-)

                                        colek - Profil | Pá 13.3.2009 13:21:37

                                        Shu-lin >> :))) mno ona dycky vypadá taková zmačkaná a né moc vábně, ale to maso by mohlo bejt zajímací, a hlavně když už bych jel do nor, chtěl bych s udělat trofej z jedný kočky, viděl sem někde fotky už nevim kde, vypreparovaných hlav ďasa a kočky, byly to kostry hlav a vypadalo to moc pekně. Jinak kočku od souseda bych si nedal:) jak ju dělal na guláž? nebyl to kocour:)

                                          Červené karty: 46547513248512348941