Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NShu-lin - Profil | Pá 13.3.2009 13:13:42

colek >> Soused dělal kočky,ale nikdy nenabídnul.

    Ncolek - Profil | Pá 13.3.2009 13:12:28

    svaca >> ahoj, když už se občas chytne kočka, zkoušeli ste jak chutná?

      Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 11:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      halibut (platyz obecny)

        Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 11:40:47

        Lauri >> jo jo je to treska jednoskvrna (jednoskvrnka) my jsme jich chytali spoustu ale jen do 40 cm.

          NJAF - Profil | Pá 13.3.2009 11:32:48

          Lauri >> treska jednoskvrná
          (Melanogrammus aeglefinus), ale ta fotka je darebná.

            NZajda - Profil | Pá 13.3.2009 11:24:56

            jiris >> Tak na toto jsem zrouna nepomyslel..:-)

              NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 11:10:36

              svaca >> tady je ještě detail hlavy

                NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 11:08:53

                svaca >> my jsme taky chytali poměrně dost druhů ryb( i pro mě úplně neznámých),ale ryby jako je halibut,vlkouš a ďas,mi v Norsku chyběli. Nemůžu mít všechno a v okolí Einsetu jsme holt neměli to štěstí, na to jsou lepší lokality, třeba Lofoty.
                Nevíš co je tohle zač?

                  Njiris - Profil | Pá 13.3.2009 11:08:38

                  Zajda >> pokud by se oteplilo az tak, aby u nás plavali bony. Tak nevaham :))

                    NZajda - Profil | Pá 13.3.2009 11:07:08

                    jiris >> Nezáviď, pokud se něco naučíš, tak na tom jednou nebudeš špatně...Pokud se ale globálně neoteplí moc a nebudeme v pérdeli všichni...:-(

                      Njiris - Profil | Pá 13.3.2009 11:05:32

                      marfic >> upřímná závist.

                        NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 11:02:58

                        svaca >> to je pravda makrely jsou krásné ryby,pokud jsou živé,ale každá ryba chvíli po smrti mění barvu

                          Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 10:28:57

                          Vase zprava

                            Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 10:26:56

                            Lauri >> my prave pouze jednu a hned jsem ji musel provokovat a presvedcit se jestli ma takovou silu jak se rika a musim rict ze povesti nekecaj. dal jsem ji do huby mrtvou jednoskvrnku a uplne nas...ku ji rozdrtila bez nakych problemu.nam norove rikali ze velka kocka prokousne pohory a s palcem a mysleli to vazne.co se norska tyce meli jsme obrovsky stesti na mnozstvi druhu lovenych ryb.
                            jinak koukal jsem na diskuzy od zacatku tedkon a mas tam krasne vybarvenou makrelu, kdyz jsem ji videl poprve nazivo neveril jsem jak muze byt NADHERNA myslim ze malokdo ji zna jinak nez uzenou:)

                              NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 10:13:37

                              svaca >> tak ta je moc pěkná,my jsme nechytli žádnou,škoda
                              o těch jejích čelistech je to známá věc,prej prokousne i ruku. Je to takovej mořskej pitbull :))

                                NBaron 007 MC - Profil | Pá 13.3.2009 10:13:20

                                Tak vlkous je bezesporu zlej.
                                Ale ten Kajuv muscle cracker je jeste miminko. Nema to sice vycnivajici zuby jak vlkous, ale spis ploche silne zuby v celisti na drceni musli a podbnych veci. Spis takovej sverak. Kdyz clovek pak pritahne k sobe velkej silnej morskej hacek ktery je praskly, prave to mohl udelat peknej muscle cracker.

                                  NLauri - Profil | Pá 13.3.2009 10:11:46

                                  Stanley 87 >> asi jich bude víc druhů kdo se v tom má vyznat,ale jsou to takový pěkný rybky

                                    NStanley 87 - Profil | Pá 13.3.2009 10:05:30

                                    Lauri >> ještě jsem lapnl tohohle. taky nějakej hlaváč

                                      Nsvaca - Profil | Pá 13.3.2009 10:05:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      toto je taky jedna drticka prstu vlkous obecny (kocka), neuveritelna sila v celistech

                                        NBaron 007 MC - Profil | Pá 13.3.2009 10:03:28

                                        Kdyz jinudy to nejde, protrhla se laguna ktera par dnu pred tim byla zahrazena. Severne od Richards Bay, JAR.

                                          Červené karty: 46547513248512348941