Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

ivanv - Profil | Čt 12.3.2009 20:01:42

Lauri >> akorat v chorvatsku si ani neprdlo. tam vlacka 0 bodov.

    Lauri - Profil | Čt 12.3.2009 19:57:46

    ivanv 25,59 >> ivanv >> 150 cm barakuda? Tak to muselo být pěkný hovado. Koukám,že Salmo boduje po celém světě.

      ivanv - Profil | Čt 12.3.2009 19:48:57

      Lauri >> karibik v mexiku. ako vidis, kupal som v karibiku salmo hornet 4 :-) ryby to tam nepoznali a zazil som nirvanu. co hod, to ryba. az kym nezabrala barakuda 150+ a bolo po salme :-(

        Lauri - Profil | Čt 12.3.2009 19:46:20

        ivanv 25,59 >> ivanv >> a kde? Taky vypadá dost teplomilně

          ivanv - Profil | Čt 12.3.2009 19:45:09

          a tieto ryby , co som nachytal, nepoznam

            ivanv - Profil | Čt 12.3.2009 19:41:56

            no je to asi vecsi exemplar tejto ryby, mal by to byt kranas

              maras - Profil | Čt 12.3.2009 19:33:41

              Lauri >> jj

                Lauri - Profil | Čt 12.3.2009 19:21:57

                jepice >> , maras>> já tyhle teplomilný ryby moc neznám, ale na mušák to může být zážitek

                  jepice - Profil | Čt 12.3.2009 19:16:54

                  Lauri >> to nahoře by mohl být kranas koňský, ale nejsem si jistej.

                    maras - Profil | Čt 12.3.2009 19:12:32

                    Lauri >> ta vetsina ryb bude bonefish a ta nahore nejspis naky trevally ale nejsem si jisty

                      Lauri - Profil | Čt 12.3.2009 19:11:04

                      marfic >> kde si to chytal a co je to za ryby?

                        marfic - Profil | Čt 12.3.2009 18:16:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vase zprava

                          marfic - Profil | Čt 12.3.2009 18:14:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tady je to i s tim co zerou

                            marfic - Profil | Čt 12.3.2009 18:14:01

                            Vase zprava

                              marfic - Profil | Čt 12.3.2009 18:13:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                marfic - Profil | Čt 12.3.2009 18:13:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                samy studeny norsko brrrrrr, ja mam radsi teplo

                                  Stanley 87 - Profil | Čt 12.3.2009 16:02:25

                                  Bosanac >> Mno já myslel že mořský potvory nejsou Tvoje parketa,ale koukám že máš i tyhle potvůrky v malíčku. Díky

                                    Bosanac - Profil | Čt 12.3.2009 15:59:33

                                    Stanley 87 >> Ptas se na spatne adrese .)) Tvuj soused je urcite bude znat ,
                                    Ta horni je crnelj - Chromis Chromis a ta dole je bukva - Boops Boops .

                                      Flying trout - Profil | Čt 12.3.2009 15:44:51

                                      nějak nemůžu tu fotku, co tam mam 2x smazat ...
                                      Makarská 08, ryby puštěny! Byla to pěkná chytačka, prut 5 - 20g 210cm
                                      Tenhle rok chci zkusit chytit nějakou kalamáru, koupil sem na to ty "woby" s jehličkovim trojháčkem, nevim jak to nazvat ... Jak ste na tom s kalamárama?

                                        Flying trout - Profil | Čt 12.3.2009 15:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky sem něco hodim, kde je voda, jsou třeba pruty...

                                          Červené karty: 46547513248512348941