Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 21:20:33

hadr kapr fakr boy >> Flying trout >> pěkná,pěkná :))

    Nivanv - Profil | Čt 12.3.2009 21:19:56

    aj takto vyzera snorchlovacka v karibiku. bohuzial nemam techniku na foto pod vodou.

      NFlying trout - Profil | Čt 12.3.2009 21:19:07

      Ještě jedna fotka! Taková Chorvatsky zvláštní! Nikdo na útesu .. Bohužel jsem neviděl co na ty udice nastražili a bohužel za moji přítomnosti nic nechytili ...

        NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 21:19:02

        čtverda >> důležité je žes byl rychlejší než ten kalamár :))

          NEčko - Profil | Čt 12.3.2009 21:13:57

          čtverda >> čím ste fotili?

            Nčtverda - Profil | Čt 12.3.2009 21:12:05

            Toto byla pěkná rybka, tu bych si dal i do akvárka:)

              Nčtverda - Profil | Čt 12.3.2009 21:08:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Kalamár byl rychlej jak sviňa, před foťákem moc nezapózoval...

                Nvanvan - Profil | Čt 12.3.2009 21:06:43

                Chystáme se na dovču zřejmě zvítězí Turecko. Má někdo nějaké poznatky o rybaření v tamních vodách? Dík za jakékoliv poznatky.

                  NBady - Profil | Čt 12.3.2009 21:04:43

                  Velice pěkné fotky aspon trochu změna.

                    Nčtverda - Profil | Čt 12.3.2009 20:55:48

                    Vase zprava

                      NFlying trout - Profil | Čt 12.3.2009 20:54:59

                      Vláčka v Chorvatsku je opravdu o ničem! Leda uvláčet kalamáru na ten podivnej wob

                        Nčtverda - Profil | Čt 12.3.2009 20:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Marfic: krásné rybky...přihodím něco ze šnorchlovačky...už jsem zapoměl názvy těch rybek:(

                          NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:50:09

                          ještě jeden ježíkův úsměv

                            Nmarfic - Profil | Čt 12.3.2009 20:49:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            uplne nejlepsi bylo ale tohle, langusta, pecena byla opravdu vynikajici

                              NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:46:27

                              jepice >> jo jo, bylo to tam suprový
                              halibut

                                Nmarfic - Profil | Čt 12.3.2009 20:44:06

                                Vase zprava

                                  Nmarfic - Profil | Čt 12.3.2009 20:43:18

                                  bonefish je spravna odpoved a kranas taky, anglicky mu rikaji horse eye jack. Jinak je to karibik presne pred mesicem

                                    Njepice - Profil | Čt 12.3.2009 20:38:06

                                    Lauri >> další co byl v Hradci, co?

                                      NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:37:06

                                      detail hlavy mořské kočky

                                        NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:14:40

                                        ivanv 25,59 >> ivanv >> já jsem v Chorvatsku taky vláčel na všechno možný a neměl jsem ani záběr,vždycky mi za tím jezdily rybičky stejně velké jako byla moje nástraha, to bylo vše

                                          Červené karty: 46547513248512348941