Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Čt 12.3.2009 15:17:27

Lauri >> modrozelené kosti maj jen jehlice, které pocházejí z východního Baltu, kde se zdržovaly okolo 26.4.1986 a následně později.

    NStanley 87 - Profil | Čt 12.3.2009 13:14:36

    gigs >> Děkuji. Vypadá jako očnatec štíhlý. Mohla by to být ta rybka.

      Ngigs - Profil | Čt 12.3.2009 12:33:34

      Stanley 87 >> mrkni sem to druhé foto vypadá jak Bugva http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/chorvatsko/ryby.php .......10. od spoda

        Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 11:35:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          Nmartcv - Profil | Čt 12.3.2009 11:29:35

          Ty jehlise maj opravdu barevný kosti...po upečení je maj fluozelený a pro neznalé to vypadá fakt strašidelně.....mají výborný maso a čerstvě nachytaný pečený s citrónem namaj chybu, je to lahůdka......nachytal jsem jich spoustu v Řecku na Korfu na plovoucí sbilurino, metr a půl návazec ze 14 , malej háček s kouskem rybky. Ideál byl nechat na malým proužku masa vlát kousek kůže. A bojujou suprácky...samej výskok, ale špatně se sekaj díky tomu dlouhýmu zobáku..............jo a abych nezapoměl...vždy to bylo v září..to byli najetý. Loni v červenci jsem nechytil ani jednu.....a to jsem toho z domova na ně táhnul.....

            Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 11:25:52

            sliver: hmm, koník je snad jedinej co se mi ještě nepodařilo chytit:-)) pěkný

              Nsliver - Profil | Čt 12.3.2009 11:23:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              bez harpuny, nevysušeni , plavou vesele dál. Krásný páreček.

                Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 11:03:08

                Vase zprava

                  NStanley 87 - Profil | Čt 12.3.2009 11:00:43

                  svaca >> Prakticky u všech těch rybek jméno vím. Jen u dvou nemám tušení. Ta velká je opravdu hlaváč. Zabral mi na Fluo twistera. Nejvíc mě ale potěšil kanic písmenkový.Kdyby někdo věděl jak se jmenují tyto rybky budu mu vděčný

                    Nivanv - Profil | Čt 12.3.2009 10:54:43

                    Martin M. >> jj. tato diskusia sem obsahom a potencialom patri. dakujem za vsetkych milovnikov morskeho rybolovu

                      Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 10:54:41

                      plotička ulovená v místě přítoku řeky do baltu..........(polsko)

                        Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 10:41:07

                        Vase zprava

                          Nsvaca - Profil | Čt 12.3.2009 10:39:10

                          Stanley 87 >> to nahore bude asi hlavac ja si pamatuju kdyz jsem je taky chytal tak jsem se jim snazil vyhybat vzdy byli hrozne zazrani.jinak hezky si to tu zabarvil exotikou

                            NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 10:39:06

                            svaca >> hmmm tak teď už jsem úplně v koncích :((

                              NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 10:37:59

                              svaca >> to je jehlice rohozubá,teď jsem na to koukal. Budu se opakovat,ale ta moje měla 99cm, jen škoda že jsem ji nechytil

                                NStanley 87 - Profil | Čt 12.3.2009 10:36:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ryby chorvatského pobřeží

                                  Nsvaca - Profil | Čt 12.3.2009 10:36:07

                                  Lauri >> jeste jsem nasel jednu toto byla nejvetsi cca 30cm.chytli jsme je tak, ze jsme na klidne hladine videli kolecka a pohyb tak jsme nad ne najeli a toto chytli cekali jsme makrely nebo jehli ale chytali jsme toto

                                    Nsvaca - Profil | Čt 12.3.2009 10:33:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Lauri >> ahoj taky posilam svoji z leta, kosti netusim ale vim ze meli nadherne modre supiny, ktere hodne pousteli vim jak jsem ji drzel v ruce tak mi na nich nechala par supin ty zaschli a byli krasne modry

                                      NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 10:32:32

                                      svaca >> to jsem v životě neviděl.
                                      Jak byly velké?

                                        Ntench - Profil | Čt 12.3.2009 10:30:34

                                        svaca: to není z jadranu žene?

                                          Červené karty: 46547513248512348941