Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:56:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

je s nima sranda tenhle si umanul ze si do more veme dva pidi dorse:)

    Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:56:49

    je s nima sranda tenhle si umanul ze si do more veme dva pidi dorse:)

      Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:53:21

      jeste jednu sem dam

        Nhering - Profil | St 11.3.2009 21:53:02

        Lauri:jen jsme ochutnali ze zvědavosti - žádná jatka.Mám jich na svědomí jen pět kousků.
        Svaca:nemusíš se jich bát,pokud je bereš ze zadu jako raka tak ty klepeta neotočí,ale opatrnost musí být.Zle by si se potázal kdyby se ti prstík dostal do klepeta.Neuvěřitelnej stisk.Zkoušeli jsme ze srandy strčit do klepeta propisku a rozmačkaná na sr...ku.

          Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:51:53

          Lauri >> tech krabu je tam hrozne moc tyhle klasicky jsou vpohode a hezky ale ten "pavouci" na toho bych nehrabl. on mel na kazdym centimetru osten a celkove byl tak trochu scifi:)

            NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:46:09

            svaca >> my jsme jednoho chytili v sedmi metrové hloubce na kus masa na twistru,vyfotili jsme ho a pustili

              Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:42:28

              Ečko >> no na ziveho bych nehrabnul to by byla hrozna bolest ty klepeta jsou tupy..........no au

                NEčko - Profil | St 11.3.2009 21:39:59

                svaca >> kurňa to je biceps, ten keby cvakol tak sú prsty fuč...

                  Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:39:34

                  Lauri >> jinak ja jsem daval vrz jen dvakrat a to jen ze zvedavosti co se da takhle chytit a hlavne jsem neco chtel videt.hazel jsem to zpatky nejedli jsme to

                    Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:36:39

                    toto jsem nasel ve vrzi cumel jem jak puk

                      NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:36:24

                      hering >> chudáci krabíci,ale možná bych taky ochutnal

                        Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:31:41

                        hering >> meli jste to mydlit pilkrama to by fungovalo:)

                          Nhering - Profil | St 11.3.2009 21:27:32

                          Lauri papali.Dobrota!Ale to dobývání pod skelet klepeta!Bez kleští to nešlo a kladivo jsme neměli.

                            NEčko - Profil | St 11.3.2009 21:27:08

                            svaca >> tých krabov som videl naposledy na Discovery, lovili ich do klietok v Beringovom mory a inkasovali za to strašné peniaze ale v tých vlnách by som si ja nazarobil ani na slanú morskú vodu, lebo by som vracal 24h v kuse, sú to blázni...

                              Nhering - Profil | St 11.3.2009 21:22:34

                              Já požívám Ryobi Zauber 4000 a absolutní spokojenost.Jedinej nedostatek je malá kapacita cívky.

                                NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:20:33

                                hering >> , svaca >> a co jste s nimi potom dělali?

                                  Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:16:16

                                  hering >> jo jo to my taky takhle chytali.byla bomba vzdy to cekani na to co tam bude)

                                    Nhering - Profil | St 11.3.2009 21:15:52

                                    Tady ještě jednou jen jiná fotka.

                                      NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:15:50

                                      svaca >> vypadá dobře, já mám Spinfishera a je to v klidu,teď už jsem ho viděl v čechách i pod tři tisíce,ale pokud ti drží ten tvůj tak ho ani nemáš důvod měnit

                                        Nhering - Profil | St 11.3.2009 21:12:42

                                        Svaca:takového vidím poprvé.My jsme měli od nora půjčenou past na kraby (i když cizincum není dovoleno chytat do pastí) a chytali jsme ty velký červený.Foto uč jsem sem dával.

                                          Červené karty: 46547513248512348941