Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:07:14

Lauri >> ne ne toho jsem chtel ale nebyli penize jinak bych ho bral hned tohle je WFT tusim za dvojku ale uz dva turnusy odchytal a zatim mu vubec nic neni

    NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:04:15

    svaca >> taky jsem tam jednoho takového viděl,jestli to není ten krab obrovský,ale nejsem si vůbec jistej. Co je to za pěkný navijáček Slammer?

      Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 20:59:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Lauri >> co tento?:)nevis nahodou jak se jmenuje? my mu rikaly pavouci

        NLauri - Profil | St 11.3.2009 20:51:17

        svaca >> jak jsem psal,pár obecňaček jsem chytil na opravdové krabi,ale chytal jsem jen na ty,které vyvrhla předhozí ulovená treska

          Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 20:41:10

          Lauri >> ja je taky zkousel a prave ze taky nic moc, tak me to zajimalo protoze kraby zerou tresky o stosest

            Nhering - Profil | St 11.3.2009 20:40:34

            Svaca: U nás taky obecňačky plný malejch krabů,ale nezkoušel jsem jim nabízet umělý kraby.Nebyla potřeba,protože na ty gumáky brali spolehlivě.

              NLauri - Profil | St 11.3.2009 20:36:04

              svaca >> zkoušeli jsme krabíky od Stormu,ale úspěšní nebyli

                NLauri - Profil | St 11.3.2009 20:34:50

                Ečko >> dával jsem občas filet ze sledě,kus mušle, i kraba na twistrovou hlavičku a daly se na to nachytat obecňačky. Ale nepozoroval jsem že by to bylo úspěšnější než jiné vláčecí nástrahy

                  Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 20:34:28

                  Lauri >> nezkouseli jste maly gumovy krabiky?u nas snad kazda treska vyvrhla spoustu natravenych krabiku, ale stalo se ze i treba vyvrhla kraba co jeste zil)

                    Nhering - Profil | St 11.3.2009 20:33:55

                    Éčko: Na tyto nástrahy jsme nic už nedávali.Klasická přívlač.Prochytávali jsme hloubky od 10 - 30.Jigové hlavy od 25 - 50gr. podle driftu a hloubky.Když nás to odneslo na hloubku větší a ještě bylo na ty pilkříky gramáž od 60 - 120gr v dosahu dno tak jsem připíchl na trojhák cáreček masa (nejlepší makrela) a pustil ke dnu tak se dařili mníci a slušný jednoskvrnky.

                      NLauri - Profil | St 11.3.2009 20:30:34

                      hering >> myslím si,že ty chobotničky,byly od RELAXU, už ani nevím,kde jsem to koupil,protože si vždy v každých rybářských potřebách koupím nějaké gumy na přívlač. A jelikož jzdím po celé republice tak už si to nepamatuju. Ale vím,že je vyrábí i Sema Lenešice.

                        NEčko - Profil | St 11.3.2009 20:25:27

                        A dávali ste na háčky k umelým nástrahám aj kúsky rýb alebo nejakých mušlí?

                          Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 20:21:22

                          hering >> prvni sloupec treti od shora, tak takovy nam fungovali na polaky jednoznacne nejlepe

                            Nhering - Profil | St 11.3.2009 20:19:14

                            Tady dávám tu mojí sbírku top nástrah na moře.Na gumáky převážně obecňačky polaci.Na vláčecí pilkry kelleři a na woby polaci a něco málo obecňaček.
                            Lauri:jak jsi sem dával ty twistery s imitací chobotničky tak ty jsi sehnal kde?Dík

                              NKAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 13:55:07

                              Lauri >> jj mi jeli podobnym

                                NLauri - Profil | St 11.3.2009 13:51:03

                                Eddy 75 >> jakou babču?

                                  NEddy 75 - Profil | St 11.3.2009 13:49:53

                                  Lauri >> Ahojky, tu babču vlevo se žralokem znám - že to je na Hitře?

                                    NLauri - Profil | St 11.3.2009 13:47:17

                                    KAMZÍK >> tím jsme jeli z Německa do Švédska :))

                                      NKAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 13:35:25

                                      Lauri >> to by bylo dobry no s timhle vyjet na ryby:-))to by si pustil pilkr a ani by ti nedopad do vody jak je ta lod vysoka:-))

                                        NKAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 13:33:43

                                        Lauri >> ja jo sou to takovi mali kutriky:-))uz sou na otevrenym mori hodne odskouseny

                                          Červené karty: 46547513248512348941