Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Lauri - Profil | St 11.3.2009 12:01:12

čtverda >> jó to bych chtěl vidět :))
my jsme taky vyjeli dál od fjordu kde byly větší vlny,ale nechtělo se nám zbytečně riskovat, a taky jsme tam nenachytali ryby,kdyby braly ryby dál od břehu tak věřím,že tam jedeme a vlny by nás nezastavily. Byl jsem se zkušenýma mořskýma vlkama,tak jsem je musel poslouchat

    čtverda - Profil | St 11.3.2009 11:54:42

    Lauri:¨s takovou lodí bych přejel Balt:)

      Lauri - Profil | St 11.3.2009 11:50:13

      čtverda >> jak to,že srabe:))?

        Lauri - Profil | St 11.3.2009 11:49:49

        KAMZÍK >> na moře bych si troufnul jedině s tímhle:))

          čtverda - Profil | St 11.3.2009 11:49:13

          Lauri: srabe:)

            Lauri - Profil | St 11.3.2009 11:48:21

            čtverda >> 30-tku Yamahu

              Lauri - Profil | St 11.3.2009 11:46:50

              KAMZÍK >> hmmm tak ty vypadaj dobře,to musela být dobrá chytačka,ale na otevřené moř bych s nimi taky nevyjel

                čtverda - Profil | St 11.3.2009 11:46:44

                kamzík, lauri :co jste tam měly za motory?

                  KAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 11:42:18

                  Vase zprava

                    KAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 11:41:57

                    Lauri >> my meli tyhle super lode

                      Lauri - Profil | St 11.3.2009 11:27:29

                      KAMZÍK >> to máš pravdu,němci vždy jezdili co nejdál od pevniny na otevřené moře,měli takovouhle loď. Byla dobrá, velká, stabilní, rychlá,ale dál na moře bych s ní jet nechtěl. Neznalí lidé sílu vln na otevřeném moři dost podceňují a občas se jim to stává osudným.

                        KAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 11:00:51

                        Lauri >> taky musis uz mit perfektne zarizenou lod protoze tam sou takovi vlny ze si rad ze se udrzis na nohou a uz de i o zivot!!!!!

                          KAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 10:59:37

                          Lauri >> vedle nas v nemeckym kempu nemci chytali ryby jak hovada podaril se jim 50kg halibut,160cm mnik,veliky kelery pres metr,obecnacky pres metr bylo to proste hrozny,ale taky to bylo mistem mi chytali vic u pobrezi a oni jezdili streku na ze jeli 2hodiny daleko po otevrenym mori nez dojeli na misto kde chteli chytat tam kdyz uz ti neslouzi GPS tak si stracenej protoze je to takova dalka ze uz nevidis ani pevninu

                            KAMZÍK - Profil | St 11.3.2009 10:48:53

                            Lauri >> zalezi na jaky systemy se chyta kdyz sme meli systemy s velkou svitici chobotnici tak sme na ni dali maso a chytali mniky a kdyz sme dali papricky a na konec ¨500g pilker tak sme chytali veliky kelery,polaky,obecnacky...

                              Lauri - Profil | St 11.3.2009 7:04:00

                              KAMZÍK >> Němci co chytali vedle nás jenom na pilkry,tak vytáhli skoro metrového mořského ďasa,ale to byl asi jejich jediný úspěch,protože když se vždy vraceli z moře tak měli maximálně tři ks ryb a to ještě k tomu tak do půl metru.

                                Lauri - Profil | St 11.3.2009 6:59:17

                                KAMZÍK >> ulovili jste na systémky nějaké pollacky,nebo jen obecňačky a ty mníky?

                                  KAMZÍK - Profil | Út 10.3.2009 16:16:15

                                  Lauri >> ano to vaznuti presne pro to ten navazec je skoda prichazet o kusy snury

                                    Lauri - Profil | Út 10.3.2009 10:44:24

                                    KAMZÍK >> já vím,Ečko chtěl slyšet nějaké zkušenosti,tak jsem napsal to co mi říkali kámoši co pilkrujou.
                                    Já jsem většinou jem vláčel a na to mi stačila Fireline Crystal 0,15mm,nikdy se mi nepřetrhla když jsem zdolával rybu,jenom když jsem někde váznul a i s tím jsem měl problém.

                                      KAMZÍK - Profil | Út 10.3.2009 10:35:27

                                      Lauri >> vzdicky ten vlasec musis prizpusobit ty snure kdyz bude na 50kg tak ja k tomu davam monofil 0,80mm na 36kg
                                      jinak vlasec na privlas sem daval jen kdyz sem vlacel ze systemkama na slede jinak kdyz sem dal samotnej twistr tak sem dal na konec kmenovi snury jen karabinu a rovnou twister bez navazce ze silonu

                                        Lauri - Profil | Po 9.3.2009 22:37:39

                                        Ečko >> to jsem zvědavý co chytíš
                                        doufám že se tady pochlubíš s pěknýma rybkama. Už se na ně těším.

                                          Červené karty: 46547513248512348941