Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nvicx - Profil | Čt 8.1.2026 14:16:54

Sethy >> By ma zaujímalo, že prečo sa SG rozhodlo ísť cestou totálneho kopírovania Shimana v dizajne. Fakt mi to hlava nebere. Kópia niečoho vždy vyvolá pocit nízkej kvality, ktorá sa to snaží dohnať podobnosťou s niečím, čo je známe kvalitou. Niečo ako Stela z Aliexpresu. Podľa mňa si strašne pília konár na ktorom sedia. Nevidíš prosím ťa do toho viac, že čo je za tým?
Pozri, rovnaký dizajn, a očividne ešte rovnaký font. Pozri na A z lunamisu, NCE z exence. Katastrofa.

    Nmdx - Profil | Čt 8.1.2026 13:23:44

    Sethy >> jjj, ceny asi jak kde. V Salalh jsem za večeři u indů/pákistánců platil tak 80 Kč a mega porce.

      Nmdx - Profil | Čt 8.1.2026 13:22:57

      1Mara >> Jako bylo to skvělý ale na náš zvyk nedotažený. Holt tam nemaj věci jako máslo, bílý pečivo atd. Prostě si dostal dvě vařený langusty a ceviche z botuta :-)))

        NSethy - Profil | Čt 8.1.2026 13:15:14

        mdx >> podzim 2024

          NSethy - Profil | Čt 8.1.2026 13:15:04

          kapr97 >> Já bych šel cestou nového SG2 Defiance 290 do 120g (má ho kámoš, za mě úplně v pohodě) a k tomu TPSW nebo Authority. Celkově budeš na 600E

            Nmdx - Profil | Čt 8.1.2026 13:05:35

            Sethy >> Kdy si tam byl naposledy? Prý to docela šlo nahoru :-)

              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 8.1.2026 12:46:27

              kapr97 >> sgs + saragosa

                Nkapr97 - Profil | Čt 8.1.2026 10:17:27

                Přemýšlím nad novým setem na SJ, nechci jít cestou “buy best you can afford” protože by to mohlo dopadnout velmi špatně pro peněženku. Rád bych se vlezl do 600€ za prut a naviják (strop 800). Naviják asi stradic sw a prut asi ideálně 10ft, kolem 120g vrhačka. Někdo nějaký jiný nápad než SGS6?

                  NSethy - Profil | Čt 8.1.2026 6:48:47

                  mdx >> to jsi byl ještě v hodně drahém podniku 😂 ty ceny jsou tam vtipné 😉

                    NSethy - Profil | Čt 8.1.2026 6:44:54

                    Pařezz >> to mě zajímá. Určitě budu rád za info.
                    Ja vozím jako záložní toto, ale nikdy jsem to vlastně nevytáhl z obalu tak nevim 😂

                    https://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/21692-cestovni-prut-shimano-stc-xr-spinning-monster-300m-28-110g-8717009881784.html?gad_source=1&gad_campaignid=21246694042&gbraid=0AAAAADpjlOFEZKsJ9NBbtDW_n9zd_qeTb&

                      N1Mara - Profil | Čt 8.1.2026 3:37:58

                      mdx >> to ti věřím, taky bych sežral nějaký ten humri ocas 😅😅

                        Nmdx - Profil | St 7.1.2026 23:50:19

                        1Mara >> Já to taky miluju. Kde jinde si to dát než u moře. Venezuela byla pecka :-)

                          N1Mara - Profil | St 7.1.2026 23:43:15

                          mdx >> jééé je, to by si Andy dala , ona ty mořské potvory má ráda :-)))

                            Nmdx - Profil | St 7.1.2026 23:40:09

                            Sethy >> Já měl čas jen teď tak jsem to risknul a nebylo to úplně ono. Známí z Austrálie tam byli listopad a moc si to chválili :-)

                              Nmdx - Profil | St 7.1.2026 23:38:51

                              1Mara >> Mahi je pecka, jedl jsem několikrát a vždycky moc dobrý. Jsou teda i chutnější ryby. V Ománu jsem si užil i po téhle stránce. Longtail tuna a americký brambory, pak nějaký snapper. Každé jídlo včetně nápoje cca 160 Kč. Poslední večeři jsem si to udělal pěkný a to stálo "celou" pětistovku :-))

                                Nmdx - Profil | St 7.1.2026 23:36:45

                                Pařezz >> To já jsem vždycky upřímný co se týče infa i když píšu články do Rybářství. Ryby nejsou jen vítězství a úspěchy a právě ty "špatný" tripy nás posouvají dál. Příště už budu vědět.

                                Myslím že s vláčkou se tam dá vyřádit mnohem víc. Ať se daří :-)

                                  NPařezz - Profil | St 7.1.2026 22:01:33

                                  Sethy >> Shimano 22 coltsniper XR MB S100H-Spinning rod, délka 3,05 m a max jig 120 g. Dám vědět, jak se ním chytá. Plánuji vzít do Chorvatska na porovnání se Savage gear.

                                    NSethy - Profil | St 7.1.2026 21:15:18

                                    Pařezz >> kterej?

                                      NSethy - Profil | St 7.1.2026 21:14:53

                                      doktor multiplikator >> já vím 😉

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | St 7.1.2026 20:56:55

                                        Sethy >> skusenosti su neprenositelne:))) ja mam odrobene v anglicky hovoriacej krajine 12 rokov a so zakaznikmi komunikujem cca obden niekedy viac niekedy menej

                                          Červené karty: 46547513248512348941