Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.1.2026 21:39:55

doktor multiplikator >> protože Markos na ni taky chytá:-) a byla za dobrý peníze.
V zásadě ji asi nepotřebuju, možná ještě budu kupovat 300m 2,5 PE, tak kdyby náhodou, ale digitaka to jistí:-)

    Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 2.1.2026 21:36:33

    Řízek 5,125 >> preco?

      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.1.2026 21:30:05

      Pařezz >> ta spiderwire- jaký má značeny průměr v mm? Nemůžu ji nikde najít v PE, resp na waweinu nebo na nordfishingu, taky sem o ní uvažoval.

        NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.1.2026 21:17:32

        Pěkně to ladíte, chválím, Markos by z nás tady měl radost:-)

          Nmilanpindryc - Profil | Pá 2.1.2026 20:44:08

          doktor multiplikator >> co kdo jak?

            Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 2.1.2026 20:39:54

            Sethy >> este ze to nemusim riesit :)

              Nvicx - Profil | Pá 2.1.2026 20:38:45

              Sethy >> nie, na mori som chytal iba z lode, úplne amatérsky.

                NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 20:32:02

                vicx >> spoj rukojeť-druhy díl. Chytal jsi někdy SJ? Ty pruty jsou hodně specifické. A s jiným prutem nerozpohybuješ jig, tak jak bys měl.

                  Nvicx - Profil | Pá 2.1.2026 20:15:55

                  Sethy >> kde sa lámu? Akciou sú moc tvrdé?

                    NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 20:03:56

                    vicx >> Sportex ale není akci prut na SJ ani náhodou. Měli jsme 4..3 se zlomily ve stejnem místě.
                    HR dobry, ale 400E…

                      Nvicx - Profil | Pá 2.1.2026 19:53:46

                      Pařezz >> Hearty rise má pekné, ale drahé, ak vieš čo chceš. Ako jediný normálny univerzál som našiel toto
                      Magnus Mastergrade TravelRS-2, MT3005, 240/300cm, 90g (38-110g), T1100g
                      Akurát ho nájsť v lepšej cene.

                        NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 19:36:35

                        Pařezz >> obratlik nebo solidring. Dle nástrahy a cílové ryby.
                        Cesťáku je míň než málo. Bohužel. Omán jsem odchytal s něčím od Pennu. Šlo to. Neni to SJ prut, ale asi nej co šlo sehnat v poměru cena/výkon.

                          NPařezz - Profil | Pá 2.1.2026 16:26:24

                          Sethy >> díky, začátečnické štěstí 😀. Vážeš flourokarbon přímo na očko jigu anebo přes obratlích na kroužek? Máš nějakou alternativu na cestovní verzi prutů?

                            NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 14:32:35

                            Pařezz >> dentex parádní ❤

                              NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 14:32:12

                              Pařezz >> FG knot léta očky podstatně lépe 😉 i tak ale každej den, pro jistotou, dávám novej návazec.

                                NSethy - Profil | Pá 2.1.2026 14:30:54

                                Urbo >> 4500 Authority je stejny jak 6000 Shimano. Na tento prut ideál.
                                Sam mam tyto sestavy na SJ
                                Sgs6 30-100 + Authority 4500
                                Sgs6 50-150 + Authority 5500HS
                                Sgs6 70-180 + Authority 6500

                                A za mě dokonale sladěno.

                                  NPařezz - Profil | Pá 2.1.2026 11:21:06

                                  kapr97 >> Jura se mi naštěstí neozval 😁. Možná taky vyrazím i na Velikonoce.

                                    N1Mara - Profil | Pá 2.1.2026 11:03:35

                                    Pařezz >> To by Jura dal na první dobrou .-)

                                      NPařezz - Profil | Pá 2.1.2026 10:55:09

                                      doktor multiplikator >> mrkofrajerem se staneš, až úspěšně ze břehu zdoláš tuňáka 100 kg+. Tam ještě nejsem 😉

                                        Nkapr97 - Profil | Pá 2.1.2026 8:40:09

                                        Pařezz >> My pojedeme na Velikonoce a zatím vybíráme lokalitu. Nějak se nemůžeme rozhodnout

                                          Červené karty: 46547513248512348941