Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 20:03:35

Pařezz >> Nemám manželku takže jedu jen ryby 😆 Průvodce mám na jeden den, pak sám. Hlavní zájem permit, pak jsou tam milkfish, mahi, queenfish a průvodce psal, že slušná šance na plachetníka.

Díky 🙏 S mahi jsem měl kliku letos v lednu. První v životě a ještě k tomu na popa

    NPařezz - Profil | Pá 19.12.2025 19:28:25

    mdx >> průvodce říkal, že je teď období mahi-mahi. Ale to chce rybářskou dovolenou bez manželky 😉 Ať se daří.

      Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 19:06:03

      Pařezz >> Super, tam letím 25. 😊

        NPařezz - Profil | Pá 19.12.2025 18:52:07

        mdx >> Omán.

          Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 18:09:09

          Pařezz >> Jjj teplý moře je o level jinde 😊 Žil jsem skoro rok v Austrálii. Ty si byl kde? Omán nebo Dubaj?

            NPařezz - Profil | Pá 19.12.2025 17:20:49

            mdx >> já tuhle rybu viděl na vlastní oči poprvé. Jó, s treskami se to nedá srovnat. Kam na nê jezdíš?

              Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 15:10:49

              čolkař,zloch >> přesně tak. Proto moře miluju. Plus další aspekty jako třeba chytání na oko, chuťová kvalita masa..... 😆

                Nčolkař,zloch - Profil | Pá 19.12.2025 14:22:08

                mdx >> je úžasné, co i rozměry a váhově,, malé " mořské r
                yby dokáží vyvádět při zdolávání 👍

                  Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 13:59:17

                  Video Thumbnail
                  Ještě video

                    Nmdx - Profil | Pá 19.12.2025 13:26:05

                    Pařezz >> Rozhodně to je queenfish. Krasně skáčou. Mám je moc rád

                      NPařezz - Profil | Ne 14.12.2025 7:39:51

                      Igor >> hmm, možné to je. Ptal jsem se průvodce a rozuměl jsem mu king. Ale vzhledově se to blíží spíše queen. Třeba jsem v tom větru špatně slyšel. Každopádně díky.

                        NŘízek 5,125 - Profil | Ne 14.12.2025 7:25:48

                        Pařezz >> v poho, ona ta živá funguje všude.

                          NIgor - Profil | Ne 14.12.2025 6:59:16

                          Pařezz >> Nechci bejt rejpal, ale není to spíš queenfish? :-)

                            NPařezz - Profil | So 13.12.2025 12:58:11

                            Řízek 5,125 >> bál jsem se, že se mě na to zeptáš a budu muset s pravdou ven. Živá sardinka na jednoháčku, olovo 100 g a spuštěno 2 metry nad dno v hloubce 80 m. Samozřejmě jsem si vyzkoušel jigging, ale to by chtělo více času na vyladění techniky. Té rychlosti vedení, sladění práce s prutem a navijákem, jsem se průvodci ani zdaleka nepřiblížil. On při předváděčce chytil barakudu. Měli několik km na různých hloubkách od pobřeží bójkové pole, kde se přivazovali. Zkoušel jsem i házení s wobblery, když jsme byli na 20 m. Živá sardinka holt byla nepřekonatelná. Pár věcí jsem od nich okoukal, třeba výroba lanka z drátu. A používali uzel na spojení šňůry a vlasce jako Markos. Každopádně king fish byla velmi zdatný soupeř a mít záběr na nahozený wobbler by byla nesrovnatelně větší divočina. Takže někdy příště….

                              NPařezz - Profil | So 13.12.2025 12:41:42

                              jurasoft >> pracháči si objednávají lepší lodě jen pro sebe a mimo turistické resorty. Na sharované lodě si zajde obvykle zachytat člověk, který den předtím si udělal výlet třeba na čtyřkolkách. Prostě turisti.

                                NŘízek 5,125 - Profil | So 13.12.2025 12:26:21

                                Pařezz >> a jaká technika a na co?

                                  N1Mara - Profil | Čt 11.12.2025 10:45:42

                                  Pařezz >> 🤣🤣🤣

                                    NPařezz - Profil | Čt 11.12.2025 10:43:43

                                    1Mara >> jen tím to nebude. Byla plná energie. Vzala na rybářský výlet svého synka. Za mě ideální máma. Jen ty napíchané rty mít nemusela 🤣

                                      N1Mara - Profil | Čt 11.12.2025 9:41:30

                                      Pařezz >> umí v tom chodit no, kdyby neměla švába mezi nohama, rybu by si musela udělat sama 😅😅
                                      Je dobře že si užíváš, jen tak dál 😅

                                        NPařezz - Profil | Čt 11.12.2025 9:33:49

                                        1Mara >> bohužel mě to v tu chvíli nenapadlo :-(. Tušil jsem, že při sharovaní lodě můžu potkat kohokoliv, ale realita vysoce překonala mé očekávání 😂. Za necelé tři tácy si chytit pěknou rybu a mít jako bonus nejen rybářský zážitek na celý život 😂. A to jsem ještě nezmínil, že holčina řekla kapitánovi, že má zaplacený hotel se službami prémium a manažer hotelu ji slíbil, že ji chycenou rybu připraví. Takže se smýkala s jutovým pytlem resortem a zářila štěstím. To nevymyslíš 🤣🤣🤣.

                                          Červené karty: 46547513248512348941