Mořský rybolov | MRK.cz

Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

1Mara - Profil | Čt 11.12.2025 3:58:37

Pařezz >> foto samozřejmě nemáš viď 🤣🤣🤣

    Pařezz - Profil | St 10.12.2025 21:27:29

    1Mara >> díky. Zaplatil jsem si 4 h výlet na moře během týdenní dovolené. Na jedné straně mám radost, že se povedla pěkná ryba, největší ze všech, co byli na palubě. Ale hned druhou největší chytla blondýna vypadající jako Pamela Anderson v jejich nejlepších letech. Neskutečné divadlo, vykřikovala, že je to její první chycená ryba, natáčení videa……A další borec držel smekací naviják jako multík a točil opačně. Divím se, že nedržel prut za špičku. Takže asi tak. Hned po příjezdu jsem si musel dát několik panáků.

      1Mara - Profil | St 10.12.2025 18:35:19

      Pařezz >> pěkný, užívej :-))))

        Pařezz - Profil | St 10.12.2025 14:51:39

        Dnešní nejlepší úlovek. Ještě se podařily nějaké barakudy, ale velikostně nic moc. Rozcvička na Chorvatsko nebo Řecko.

          la_coruña - Profil | Ne 23.11.2025 16:54:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          cekani na snih

            Golfmagor - Profil | St 19.11.2025 8:39:18

            Ahoj. Potřebujeme doplnit partu na březnovou cestu 10 dní na Soroya, Sorvaer. Hledáme dva až tři parťáky. Podmínka že si zaplatí vlastní loď a budou se podílet na nákladech na ubytování a cestu. Volné dva pokoje 1 + 2 lůžka v apartmánu pro 6 osob. Cestujeme autem, můžeme přibrat. Podrobnosti sdělím osobně.

              Řízek 5,125 - Profil | St 12.11.2025 11:58:19

              clarias >> Chorvatsko, jih,cca 50 km nad Dubrovníkem

                tazik - Profil | St 12.11.2025 8:23:04

                Zdravím chlapi, neválí se někomu doma prosím klička na stellu sw 10000 s kulatým knobem? Něco jako na fotce. Děkuju

                  vaga - Profil | Út 11.11.2025 19:24:33

                  Ak by bol zaujem posuniem prebytky, sandeel glowky, 15x 30g, 11x 40g, 6x 50g, haky vmc 4/0 a 6/0, mix farieb.. velmi dobre na polaky ci tmavky.. haky nikdy neboli vo vode, farbene praskovou farbou, vypalene, ocka lepene epoxidom.. 40e vratane packety.

                    clarias - Profil | Út 11.11.2025 9:43:39

                    Řízek 5,125 >> Ahoj, mohl bys mě prosím napsat, kde jste byli? Nějak jsem to ve vlákně nepochytil a docela mě to zajímá. Díky a gratuluju k pěkným rybkám a zážitkům.

                      Eman. - Profil | Ne 9.11.2025 18:13:26

                      vaga >> Kupil som....u Turka. :))

                        vaga - Profil | Ne 9.11.2025 16:11:09

                        Eman. >> kto ti dal rybu?

                          Eman. - Profil | Ne 9.11.2025 14:19:52

                          Zľahka modifikovaný recept od Predyho. Treska tmavá s krutónmi, zeleninou a zemiakmi.Dobrota. 👌

                            1Mara - Profil | Ne 9.11.2025 6:18:36

                            Snorri >> No za mě si myslím, že balt jako takový je taky dost odrybněn, když sem viděl úlovky v Polsku, kde treska nebyla větší jak 45cm. a od lidí jsem slyšel jen samou nadávku, že to lodě vyrabovali tak se ani nedivím, že se tohle děje i na moři. Já být ve vládě, okamžitě kvóty zruším a prostě takový hle rybolov bych zakázal ! Hledal bych jinou alternatývu pro lidi z co se tím živí a tohle bych zarazil. Přeorané mořské dno je prostě průser a nehledě na to, kolik těch ryb, co pak vhodí zpět do vody přežije ? .-(( Člověk si sám všechno ničí přímo před očima :-(

                              Snorri - Profil | So 8.11.2025 21:15:11

                              1Mara >> no jo hezky to neni i k tomu vedou kvoty. V baltu treba nesmeji brat tresky a pokud daji site na platyze kde se chytnou obecnacky meli by je nahazer zpatky. Sice pouzivaji site kde by se to mwlo minimalizovat ale bake se i tak chytnou…

                                drvoštěp - Profil | Čt 6.11.2025 20:06:08

                                1Mara >> 🤮🤧🤮

                                  čolkař,zloch - Profil | Čt 6.11.2025 19:59:18

                                  1Mara >> to je hnus 👎😡

                                    1Mara - Profil | Čt 6.11.2025 19:20:20

                                    Hrozný tohle :-(
                                    Dosud nevídané záběry vedlejšího úlovku z pobřežního vlečného rybolovu u Skotska.
                                    https://www.facebook.com/share/v/17a7CcViuq/

                                      access - Profil | Čt 30.10.2025 11:26:52

                                      Dobre to bolo vecer a rano klasicky par rybiek aj pirat dostal svojho papagajika a cas balit.

                                        hechtmrk - Profil | So 25.10.2025 13:29:59

                                        Pro samej uzel se tu vytratila ryba. Opáčko tresky s bylinkami v troubě pečené, k tomu blitva s krumpirom

                                          Červené karty: 46547513248512348941