Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

1Mara - Profil | St 17.9.2025 13:17:01

ZV69 >> 🤣🤣🤣🤣🤣

    Predy - Profil | St 17.9.2025 12:48:55

    Letos jsem měl do Norska připraven systémem na pouštění ryb, co se nezvládnou potopil. Jen jsem podcenil závaží, 250 hruška byla žalostně málo, pak jsem k tomu přidal 300 jig, ale ani to na některé brosmy nestačilo. Naštěstí na většinu ryb stačilo, když vidím, že půjde zpět, ji pustit zpět do 20-30m, počkat, pomalu vytáhnout a po hlavě pomoct do vody. Po pár otáčkách s lodí a podběrákem pro rybu, co stejně vyplavala, už jsme dokázali odhadnout, kdy to zvládne sama a kdy potřebuje pomoc. Na podzimní candáty si udělám menší :⁠-⁠)

      ZV69 - Profil | St 17.9.2025 12:20:05

      No hlavně ten odraz v zrcadle to je epes rádes

        Praseodym - Profil | St 17.9.2025 11:15:42

        Pedro1 >> jsem myslel, že pod kotlem nemůže být zatopeno více. Nu, mýlil jsem se... 🤣

          Pedro1 - Profil | St 17.9.2025 10:30:48

          Jako vozit sebou do Norska ruční vysavač, to je další velký milník.

            hechtmrk - Profil | Út 16.9.2025 23:28:21

            osprey >> jen počkej, pokud mi to nebude brát, nebo mi budou padat ryby, nebo bude hnusně a budeme sedět na chatě. To pak přijdou výčitky, kde že, a s kým já mohl být...

              osprey - Profil | Út 16.9.2025 21:54:02

              Pedro1 >> Jasně, že jsem charakter. Bohužel velmi pokřivený a poněkud specifický.

              Kolega hechtmrk to se mnou vůbec nemá lehké. Dá se říct, že po mém boku vysloveně trpí.
              Ale on si nikdy nedá říct, mých dobrých rad si neváží a proto asi stejně pojede do toho Veiholmenu se mnou. I když se ochudí o všechny úžasné věci, které by ho jinak čekaly :-)

                osprey - Profil | Út 16.9.2025 21:39:31

                jurasoft >> Jestli budou na tom srazu víc jak 3 lidi, je to na mě moc a stoprocentně se takovému místu vyhnu. :-)

                  čolkař,zloch - Profil | Út 16.9.2025 18:15:18

                  Nejedu, ani sraz nedám.

                    lukcen - Profil | Út 16.9.2025 15:16:15

                    jurasoft >> já ne

                      drvoštěp - Profil | Út 16.9.2025 13:27:19

                      Pedro1 >> Při venčení psů😀😀😀

                        Pedro1 - Profil | Út 16.9.2025 12:21:46

                        Shu-lin >>Na sraz taky nejedu.

                          Pedro1 - Profil | Út 16.9.2025 12:21:35

                          čolkař,zloch >> Já bych se s Jurou rád setkal osobně, ale nevím jak to udělat.

                            Pedro1 - Profil | Út 16.9.2025 12:21:09

                            Praseodym >> Za tohle Tě nikdo odsoudit nemůže, maximálně jako omyl.

                              Pedro1 - Profil | Út 16.9.2025 12:20:24

                              osprey >> Tos mu napsal hezky, jsi Míro charakter, velký charakter!!!:-)

                                Shu-lin - Profil | Út 16.9.2025 8:10:45

                                jurasoft >> já ne

                                  osprey - Profil | Po 15.9.2025 21:31:23

                                  hechtmrk >> Zruš to, polepšíš si:-))

                                    kubah - Profil | Po 15.9.2025 21:08:40

                                    čolkař,zloch >> nebo bude nadosmrti slintat na košili ... potom, co odmítne místo, které vybral Jura.. a dostane nunčakem do čela ...

                                      čolkař,zloch - Profil | Po 15.9.2025 21:03:15

                                      Pedro1 >> srabe, jsou jiné formy komunikace a osobní návštěva prolomí ledy 👍
                                      S knihou o tom ti pomůže Netipa a film dá Nova, nadosmrti budeš ve vatě.

                                        hechtmrk - Profil | Po 15.9.2025 20:37:46

                                        Pedro1 >> já mám omluvenku, jedu v tom termínu Veiholmen s Ospreyem a rušit to už nebudu :-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941