Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Praseodym - Profil | Po 15.9.2025 20:05:40

Pedro1 >> já to na rozdíl od tebe dokážu vidět v těch norských reáliích, jedna chata, jedna loď... A 14 dnů... Jako mají v Norsku pěkné kriminály, ale nemusím mít všechno. A tohle by jinak dopadnout nemohlo 😂

    Pedro1 - Profil | Po 15.9.2025 16:13:49

    Jak jde o vejlet s Jurou, najednou je tady ticho, jako by sem nikdo nechodil, poserové!!!

    :-)))

      Pedro1 - Profil | Po 15.9.2025 14:53:06

      Poušťák >> Ten je rád, že trefí do vedlejší vesnice:-)

        Pedro1 - Profil | Po 15.9.2025 14:52:43

        čolkař,zloch >> Má mě v ignoru, rád bych jel, ale nemůžu se s ním spojit!

          Pedro1 - Profil | Po 15.9.2025 14:52:27

          vaga >> Tos napsal hezky. Tady by se jasně ukázalo, kdo má koule. Ten kdo s ním pojede se navždy zapíše na MRKu a do našich srdcí jako LEGENDA!!!

            čolkař,zloch - Profil | Po 15.9.2025 14:17:59

            Pedro1 >> tak nečekej a mazej, bude vám to spolu slušet!

              vaga - Profil | Po 15.9.2025 14:00:59

              ... takto sa deli zrno od pliev a chlapi od chlapcov, takto sa to robi, do psej matere!

                vaga - Profil | Po 15.9.2025 13:58:58

                Pedro1 >> Kuuurwaa... neslubit @Eman. ovi ze mu najdem morske pstruhy idem hned...

                  Poušťák - Profil | Po 15.9.2025 13:50:28

                  Pedro1 >> drvoš mi teď volal,že asi pojede 🤣

                    Pedro1 - Profil | Po 15.9.2025 13:41:37

                    Tak tohle je VÝZVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Na tohle tady čekám 20 let.

                    Prosím, jeďte někdo s Jurou a natočte to, moc prosím, prosím!!!

                      hechtmrk - Profil | Ne 14.9.2025 19:34:07

                      la_coruña >> mňam

                        1Mara - Profil | Ne 14.9.2025 16:50:16

                        la_coruña >> normálně se ti tlemí :-)))

                          la_coruña - Profil | Ne 14.9.2025 15:33:23

                          bez forda

                            Eman. - Profil | So 13.9.2025 18:39:17

                            doktor multiplikator >> Z brehu samozrejme mozem. Ale ja chytam z clna. A kedze je okolo Forda jednomilove uzavrete pasmo, tak je to az po breh( na tejto strane fjordu).
                            Tak kaslat makrely a pstruhov, budem si pokojne nadalej len jigovat. :D

                              doktor multiplikator - Profil | So 13.9.2025 2:06:15

                              vaga >> tesim sa na fotky more sa rozostupi a vyda aj pstruhy aj uky ako stehno :))

                                vaga - Profil | Pá 12.9.2025 22:54:24

                                Eman. >> maju (aj ty) cas do stvrtku.. spytaj sa seba, ci chces zazit sklamaneho strycka vagu a potom tych trotlov, ci z toho chcu umely utes abo co..

                                  Řízek 5,125 - Profil | Pá 12.9.2025 16:21:06

                                  Eman. >> tak bacha abys nenahazoval nějakým těžším jigem...potopena letadlová loď, to je hned.

                                    doktor multiplikator - Profil | Pá 12.9.2025 15:00:32

                                    Eman. - 12.9.2025 12:23:27 >> z brehu?

                                      Eman. - Profil | Pá 12.9.2025 12:23:27

                                      vaga >> Strašne sa ospravedlňujem že som sa nevenoval lovu morských pstruhov. Už už som bol pripravený venovať sa tomu celý tento víkend, ale v tom pozriem z okna a čo nevidím?! Zase je tu lietadlová loď. Tentoraz Ford. A kotví úplne sproste, ako keby nevedeli, že v okolí lovím JA! 😩

                                        Pedro1 - Profil | Čt 11.9.2025 12:50:31

                                        Poušťák >> Tenhle?:-)))))

                                          Červené karty: 46547513248512348941