Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Eman. - Profil | Út 23.9.2025 9:42:12

access >>

    access - Profil | Út 23.9.2025 1:29:02

    Eman. >> pekne. Fuerteventura?

      doktor multiplikator - Profil | Po 22.9.2025 22:44:18

      Eman. >> najdi skaly. inak to je hodena rukavica reznovi :))

        Eman. - Profil | Po 22.9.2025 19:47:35

        Microgame na Kanároch. Už som si dal prihlášku do klubu akvaristov... 😂

          Predy - Profil | Po 22.9.2025 9:11:00

          pier >> objednával jsem z Aliexpresu, jinde ne, tak nemám porovnání. Jigy vypadají pěkně, dobré zpracování, problém jsem nezaznamenal

            Pařezz - Profil | Po 22.9.2025 8:39:05

            Jedno vařené vajíčko od snídaně udělá divy. Je jsem líný vytáhnout prut :-).

              pier - Profil | Po 22.9.2025 7:53:46

              Zdravím vespolek.
              Narazil jsem na Temu na obchod který tvrdí, že je oficiální prodejce JIGGING PRO..
              Máte někdo zkušenost?
              Zajímá.mne zda skutečně koupím totéž.
              Dik

                Řízek 5,125 - Profil | Ne 21.9.2025 10:02:58

                candát 820 >> jj:-)

                  candát 820 - Profil | Ne 21.9.2025 7:58:42

                  Řízek 5,125 >> jestli se nic neposere tak nekdy koncem/zacatkem roku pojedu do japonska, tak to povezu plnej kufr 🤣

                    Řízek 5,125 - Profil | So 20.9.2025 13:21:32

                    doktor multiplikator >> např.200m za 14 EU taky docela jde,...ale jasný, nerozporuju ti to.

                      doktor multiplikator - Profil | So 20.9.2025 12:22:21

                      Řízek 5,125 >> a v com sa chces vyznat jediny faktor je priemer. prezoze hruba vacsina snur je pevna dostatocne.v japan len tazko narazis na blbu snuru. to co maju na pultoch ako bezny spagat, sa v eu predava ako hi-end. na stele zas az tak neusetris ale..... a tak dale

                        Řízek 5,125 - Profil | So 20.9.2025 10:19:08

                        doktor multiplikator >> těch šňůr je samozřejmě mrak a těžko z toho všeho vybírat, daiwa proto, že se v tom už aspoň trošku vyznám, fakt trošku:-)

                          doktor multiplikator - Profil | So 20.9.2025 10:11:41

                          Řízek 5,125 - 19.9.2025 22:49:39 > kupoval som v japan 150 m spulky po necelych 6 euri nie daiwa ale vyborna snura, takze tak sodruhu

                            Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.9.2025 22:49:39

                            Tak mi přišly daiwa pletenky z Japanu, jedna věc je ta, že byly až nechutne levný, protože to proběhlo v režimu DTP, a druhá věc je ta, že sou opět nechutne tenký, oproti podobný lajně kupovaný v Evropě, PE 4,0 je normálně užitná na těžší vláčku, fakt to má průměr okolo 0,30 mm, koupit si u nás pletenku daiwa s průměrem 0.30 znamená, že bude použitelná tak na vyvazku na sumce na rybku...:-)

                              Predy - Profil | Pá 19.9.2025 13:52:11

                                maximotak - Profil | Pá 19.9.2025 8:56:58

                                Bery. >> to musi fungovat skvele, kaprari na neco takovyho chytaj furt... :)

                                  Bery. - Profil | Pá 19.9.2025 8:15:34

                                  Predy >> jak to pls funguje?
                                  Klidne jestli to mas z ytb tak posli link. Ď

                                    doktor multiplikator - Profil | Čt 18.9.2025 22:24:18

                                    Eman. >> fotku na stenu

                                      osprey - Profil | Čt 18.9.2025 21:48:14

                                      Eman. >> Na jihu Norska je to fantastická ryba. Je otázka, kolik lidí si to uvědomí...

                                        Eman. - Profil | Čt 18.9.2025 18:43:56

                                        Najväčšia za 10 rokov lovu vo vnútornom Oslofjorde. 90cm a 6,8kg! Vrátená do vody. 🙂
                                        Udica: Deepliner Logical 60-1, PE 1 a FC Berkeley 0,28. Jig SFC Cranky 60g.

                                          Červené karty: 46547513248512348941