Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

1Mara - Profil | Čt 11.9.2025 3:27:10

Poušťák >> :-)))))

    Poušťák - Profil | St 10.9.2025 21:06:54

    1Mara >> ty by jsi si nechal před 13 roky vytetovat na prdel růži a dneska by to vypadalo jako květák 🤣🤣🤣

      trubadurek - Profil | St 10.9.2025 19:00:33

      doktor multiplikator >> Pravdu máš, bral jsem to s nadsázkou

        Pedro1 - Profil | St 10.9.2025 10:17:25

        P!F >> Hlava, ano, to je to správné slovo.

          P!F - Profil | St 10.9.2025 10:15:45

          Pedro1 >> to je krása, úprimne závidím. Jedného krásneho dňa, keď budem robiť všetko pre šťastnú populáciu si nechám spraviť podobné, musí to byť super, keď sa prejdeš po kúpalisku a všetci sa na teba usmievajú.

          S tým vypalovaním je to super nápad, nedávno som noekde videl chlápika či ponúkal výrobu razníc z mosadze na vypalovanie do kože. Prejdeš doslova na pásovú výrobu, vy ste hlava!

            1Mara - Profil | St 10.9.2025 10:01:01

            Pedro1 >> Já sem se chtěl nechat malinko potetovat asi už před 10 -13 lety, nevím, ale pak jsem si všiml, že kérku má už na sobě kdejaký feťák a cigoš a tak jsem se na to vysral :-))))

              Pedro1 - Profil | St 10.9.2025 9:58:19

                Pedro1 - Profil | St 10.9.2025 9:52:49

                P!F >> Jsem si vzpomněl, kdysi dávno tady byla tetování rybářů a někdo měl bolena přes celý záda, ultramegapíčovina, zkusím dohledat.

                Já bych netetoval nic, já bych to vypaloval žhavým hřebíkem.

                  doktor multiplikator - Profil | Út 9.9.2025 23:34:15

                  Řízek 5,125 >> nesuhlasim ale ty urcite sportovy rybar si :))))
                  a vlastne ne bo mlade řízky su hladove draky

                    Řízek 5,125 - Profil | Út 9.9.2025 22:57:07

                    Sportovní rybář právě že existuje, chytá pro zábavu, na prut.
                    A liší se tím od rybáře produkčního, který chytá do sítí, pro svojí obživu.
                    Nevymyslejte pořád vymyšlené!:-))

                      doktor multiplikator - Profil | Út 9.9.2025 22:52:32

                      P!F >> taky vylet to ta precisti :)))

                        doktor multiplikator - Profil | Út 9.9.2025 22:51:48

                        trubadurek >> nic take ako sportovy rybar neexistuje, je to cista kravina

                          trubadurek - Profil | Út 9.9.2025 21:53:05

                          Pařezz >> diskuse se odvíjí od fotky kýble s čudlama. Já poukázal na to, že to není úplně pěkná fotka, kterou by se měl člověk prezentovat. To je celý. Mě se fotka nelíbí a ani se mi nelíbí masení malých ryb. To je můj názor. Když už jsme ty SPORTOVNÍ rybáři

                            Pařezz - Profil | Út 9.9.2025 21:41:57

                            trubadurek >> zrovna nedávno jsem hovořil s kamarádem, co s celou skupinou parťáků po mnoha letech končí s ježděním na Soroyu. Kutry se sítěmi s velkými oky plundrují sever, moře poseto zdechlými malými rybami, že už to ani racci nechtějí žrát. A výsledkem je problém pro sportovní rybáře si vůbec zachytat. A nejsou sami. Business je business. Už to tu zaznělo několikrát, že Norci si plundrují moře z 95 % sami a to se s tím číslem držím při zdi.

                              Eman. - Profil | Út 9.9.2025 21:28:45

                              P!F >> Už mám nový kýbel smrti (dnes uschoval dve makrely). Ten puknutý na foto mi pri prejazde sfúklo z člna a teraz odpočíva na dne fjordu. 😢

                                P!F - Profil | Út 9.9.2025 20:19:52

                                Řízek 5,125 >> normálne ako na youtube. Najprv vytetuje reklamu na Lidl a potom pokračuje na kopyrajty.

                                  Řízek 5,125 - Profil | Út 9.9.2025 19:56:13

                                  P!F >> já mu to sepíšu protože- nesepíšu - li to sám, nikdo jiný to za mě pořádně neudělá ( Jára Cimrman polokapyrájt), bůhví co by jinak těm zákazníkům tetoval...

                                    P!F - Profil | Út 9.9.2025 19:50:30

                                    Řízek 5,125 >> to by nemal spisovať Pedro a tetovať zdarma každému zákazníkovi v požičovni?

                                      P!F - Profil | Út 9.9.2025 19:49:44

                                      doktor multiplikator >> chutili úplne rovnako. Teta čo to pripravovala najprv na to drbla 20dkg práskového chilli, potom 20dkg chilli vločiek a keď sa to dovarilo zdalo sa jej to bez chuti, tak prihodila ešte pol kila nasekaného čerstvého birds eye chilly, aby to chytilo taký ovocný nádych. Ako ja mám chilli rád a zožral som to, ale rozoznať chuť jednotlivých rýb v tom raketovom palive bez šance. Keby tam prihodila kus pneumatiky, zistím to podľa štruktúry, ale iba na začiatku.

                                        Řízek 5,125 - Profil | Út 9.9.2025 19:44:11

                                        P!F >> jednou to sepíšu, Můj přínos MRKu.

                                          Červené karty: 46547513248512348941