Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

P!F - Profil | Út 9.9.2025 19:42:41

Řízek 5,125 >> tak to by si určite mal, mne ostanú iba oči pre plač, keďže na tvoj kopyrájt som dávno zabudol keďže som senilný a s vypätím všetkých mentálnych síl som vymyslel už vymyslený text 😂

    P!F - Profil | Út 9.9.2025 19:39:57

    Eman. >> tvoj kýbel smrti vyzerá byť po smrti! 😅

      Řízek 5,125 - Profil | Út 9.9.2025 19:12:39

      doktor multiplikator >> to je zde takový Triptych smrti:-)

        doktor multiplikator - Profil | Út 9.9.2025 19:05:19

        Vrecko smrti omega3

          hering - Profil | Út 9.9.2025 18:48:12

          trubadurek >> Vedeš to někam jinam. Já jen reagoval na Tvůj negativní koment ke čtyřem rybám v kýblu. A to není fakt žádná hnusota. To si taky můžou dát dva k večeři.
          Jinak ale nejsme ve sporu, mě se taky nelíbí ty plné lorny malých ryb,anebo seřezávání jen té svíčkové co se děje na severu.

            trubadurek - Profil | Út 9.9.2025 18:25:15

            hering >> to je fakt... A kolik jich v to kýblu musí být, aby se hroutili? A o kolik můžu přesáhnout limit, aby se norci nehroutili? O kilo, o dvě? Nebo o 10? To je ta naše povaha, nerespektování pravidel a doufat, že to nějak projde. A pak brečet

              hering - Profil | Po 8.9.2025 21:27:50

              trubadurek >> Z takových fotek kde jsou 4 ryby se fakt Norové nehroutí.

                trubadurek - Profil | Po 8.9.2025 20:20:32

                trp >> dřevák nejsi, páč jsi chytil velký. Vzal jsi si malý, co jsi, si odpověz sám

                  trp - Profil | Po 8.9.2025 17:28:23

                  trubadurek >> asi jsem dřevák, velký kelery jsem pouštěl, pár menších si vzal na salát...

                    Eman. - Profil | Po 8.9.2025 12:25:22

                    trubadurek >> Mas pravdu. Pokial by to foto bolo zo severu a neslo by o nastrazne rybky na halibuta. Ale ani jedno , ani druhe nie je pravda. A keby si chytal v tom fjorde kde ja, tak si foto s takto velkymi rybami das ako profilovku. ;)
                    Nie je Norsko ako Norsko.

                      doktor multiplikator - Profil | Po 8.9.2025 12:19:55

                      trubadurek >> a mozno nechce jest parazitmi prezrane stare ryby

                        Řízek 5,125 - Profil | Po 8.9.2025 10:39:12

                        trubadurek >> to je kýbl o průměru 80 cm!

                          trubadurek - Profil | Po 8.9.2025 10:30:26

                          doktor multiplikator >> Ale šrouby utahují nám... Hoši, kdo jezdí na sever ví, že se velký ryby nachytat dají. Kdo to neumí a masí tyhle čudly je dřevák.

                            doktor multiplikator - Profil | Po 8.9.2025 10:19:32

                            trubadurek >> nori fini svedi masia uplne rovnako , krvave clny niesu ziafna vynimka aj na jazerach. za hranicoj je trava zelensia

                              trubadurek - Profil | Po 8.9.2025 9:59:01

                              Eman. >> Vyborně! Jen více takových fotek, to se norům líbí... Pak se nedivme, že se šrouby utahují...

                                doktor multiplikator - Profil | Po 8.9.2025 1:20:00

                                P!F >> te cervene mrchy a ten bodkavy grouper bol isto chutny to paskave tmave bohovie

                                  doktor multiplikator - Profil | Po 8.9.2025 1:17:39

                                  vaga >> ty uz ako hlavny velrybar vsecko vies :)

                                    vaga - Profil | Ne 7.9.2025 21:29:10

                                    Eman. >> ehm.. ked oni prestanu marnit cas lovom a fotom nastraziek, skusia sa zamysliet co maju uz nejaky cas v ulohach...

                                      Eman. - Profil | Ne 7.9.2025 21:26:13

                                      Kto nevlastní kýbel smrti nie je skutočný rybár! 😁

                                        Řízek 5,125 - Profil | Ne 7.9.2025 21:20:09

                                        P!F >> koukám, že bych si mohl nárokovat další kapyrájt:-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941