Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

P!F - Profil | Ne 7.9.2025 20:42:16

Kýbel smrti z opačného konca sveta.

    doktor multiplikator - Profil | Pá 5.9.2025 0:56:49

    Omega3

      Salmon - Profil | So 30.8.2025 9:41:05

      Snad nebude vadit, když tady dám nabídku na ostrov Sula do Norska.
      Musel jsem zrušit rezervaci na příští rok v termínu 11.-22.7.2026
      Je mi to blbé vůči tomu co to organizuje, tak sháním za nás náhradu.
      Je to přes sntour, ale celý zájezd má v kompetenci soukromá osoba. Odjezd je z Karviné autobusem.
      Kdyby měl někdo zájem, tak pošlete zprávu a dám kontakt na osobu, co to organizuje.

        Eman. - Profil | Út 26.8.2025 7:08:06

        Predy >> Bola to "jízda". 👍 Škoda že sme sa kvôli počasiu nedostali ďalej ma more, ale to už je taká klasika na severe. 🌊
        Každopádne, ťahanie červených z hĺbky, pekne manuálne je pri správnej posádke na lodi zábava a nie drina. 😊

          doktor multiplikator - Profil | Po 25.8.2025 14:50:50

          vicx >> a bude sa volat posledny krat kupm

            vicx - Profil | Po 25.8.2025 14:01:49

            doktor multiplikator >> kúp si surf 😁🏄

              1Mara - Profil | Po 25.8.2025 10:27:34

              Predy >> Nádhera :-))

                Predy - Profil | Po 25.8.2025 10:20:17

                Asi týden doma a stejně pořád není čas, alespoň fotky jsem už probral. Tak takový průřez 9 dny na Vesteralech. Počasí nic moc, pořád slušně foukalo, ryby pěkné, nic nadprůměrného. Jako mínus mám, že se nepovedl halibut na slow :-), v 6 za celou dobu jednoho malého a o žádném dalším z jiných lodí se mě nedoneslo. A plusy - okouníci, slušné makrely, konečně osobní seznámení s @Eman. a pohoda na lodi. A top bylo hejno asi 7-8 kosatek.

                  doktor multiplikator - Profil | Ne 24.8.2025 22:31:54

                  Tak zajtra idem zas do prdele

                    Predy - Profil | Ne 24.8.2025 18:53:51

                    Slowjiging forever, aneb ve dvou se to lépe táhne, viď @Eman.

                      Řízek 5,125 - Profil | Pá 22.8.2025 20:05:10

                      JanoPO >> tak kousek pod Bergenem, hluboko vevnitř nějakýho fjordu, z mola:-)

                        JanoPO - Profil | Pá 22.8.2025 19:44:01

                        Řízek 5,125 >> Ďakujem, už sa neviem dočkať :-)

                          Řízek 5,125 - Profil | Pá 22.8.2025 8:17:52

                          JanoPO >> kamarád Norsko břeh, někde jiho střed .

                            Eman. - Profil | Pá 22.8.2025 7:48:27

                            JanoPO >> V teplom období môžu mať makrely zníženú aktivitu. Na umelé nástrahy sa vtedy chytajú dosť ťažko, ale na chvostík zo sleďa na plaváku v metrovej hĺbke reagujú spoľahlivo.

                              JanoPO - Profil | Čt 21.8.2025 10:38:36

                              Zdravím Vás, otázka na Vás čo ste v strednom až južnom Nórsku, prišli makrely do fjordov a majú chuť žrať? Za týždeň vyrážame do oblasti okolo Floro, minulý rok to bolo s makrelami biedne, len čo bolo čudné...domáci povedal že makrely tu sú, ale neprímajú potravu...na udicu nechytiš... Pre mňa asi najlepšia pochúťka.. ďakujem za reakciu :-)

                                Řízek 5,125 - Profil | Čt 21.8.2025 8:58:43

                                Urbo >> dále- velmi ceněná ryba na jadranu, dorustá do cca 5-8 kg, agresivní, bojovná, častý cíl rybářů.

                                  Řízek 5,125 - Profil | Čt 21.8.2025 0:30:09

                                  Urbo >> poměrne běžná, ale méně četná než pražma.drava ryba.

                                    Urbo - Profil | St 20.8.2025 23:31:06

                                    Řízek 5,125 >> Dík. Jak běžná je to ryba? Když jsem se tam potápěl, tak jsem viděl jen ty pražmy.

                                      milanpindryc - Profil | St 20.8.2025 22:46:50

                                      Eman. >> mam avani seabass Si-X po par pokusech jde do kose…

                                        Řízek 5,125 - Profil | St 20.8.2025 19:51:27

                                        Urbo >> zubatac, dentex dentex.

                                          Červené karty: 46547513248512348941