Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Pařezz - Profil | Čt 24.7.2025 14:36:11

1Mara >> díky. Letos je to jiné. Všechny lodě jsou momentálně u mola a na vodě nikdo. Je prostě horko. Na radu místních jsme se dnes byli koupat v malém jezírku s plážičkou, které bylo celé naše. Z laviček na sobě skokanský můstek a děcka řádily. Teplota vody 26 stupňů 😁

    1Mara - Profil | Čt 24.7.2025 4:14:17

    Pařezz >> pěkný, ty hsi oblecenej jak ba výlet 🤣🤣 Tak užívej si klídek a počasí, my neli většinou z 90% pořád vítr 😆

      Pařezz - Profil | St 23.7.2025 23:18:43

      1Mara - a zítra už jen chytání pro zábavu.

        Pařezz - Profil | St 23.7.2025 23:15:32

        1Mara >> v poledne vedro, takže chytání na hloubkách na maso. Nějaký mník se povedl. A jedna aktuální, pořád na tričko, polaci dobře spolupracovali, i přes 80 cm, v hloubce 10 - 30 m, jigy 29 g a zoomy. Včera Němci halibuta na 160 m.

          1Mara - Profil | St 23.7.2025 22:59:18

          Řízek 5,125 >> Hlavně si užívej , to je důležité :-)

            Řízek 5,125 - Profil | St 23.7.2025 22:55:36

            1Mara >> jsou takový macatější, o tom žádná.

              1Mara - Profil | St 23.7.2025 22:46:26

              Řízek 5,125 >> Ty máš nějaké divné makrely, takové velkookaté .-))) my měli tyhle :-))

                Řízek 5,125 - Profil | St 23.7.2025 22:14:34

                Stroft >> možná je to i zde podobné.

                  Řízek 5,125 - Profil | St 23.7.2025 22:14:04

                  1Mara >> cca 30
                  A hubená, zítra další pokus:-)

                    Stroft - Profil | St 23.7.2025 21:25:52

                    První makrely v Norsku červen,červenec jsou méně tučné, čím více k podzimu tim mastnější.

                      1Mara - Profil | St 23.7.2025 19:46:27

                      Řízek 5,125 >> to nevím, v Norge jsem zatím chytal pořád cca 40 + .-)

                        Řízek 5,125 - Profil | St 23.7.2025 19:36:25

                        1Mara >> tady sou větší až na podzim a to stejně jen tak do 35 cm.
                        Možná je to tím, že jsou prostě malý.

                          drvoštěp - Profil | St 23.7.2025 19:06:30

                          vaga >> Jj, ale na doporučení kolegy z Olomóce ji tak dělám.

                            vaga - Profil | St 23.7.2025 18:08:00

                            drvoštěp >> makrela chemiu nepotrebuje.

                              chocho - Profil | St 23.7.2025 18:07:20

                              1Mara >> Makrela a mník jsou dvě nejlepší ryby na uzení. Jsou dostatečně
                              tučné. Ostatní ryby se v udírně moc vysuší.

                                drvoštěp - Profil | St 23.7.2025 17:35:37

                                  1Mara - Profil | St 23.7.2025 17:20:26

                                  drvoštěp >> v udirne jsou luxusní 😁

                                    drvoštěp - Profil | St 23.7.2025 17:18:47

                                    1Mara >> Dnes mi ke kápošovi přivezli makrely z Norska. 8kusů. Váha 3,5kg. Vloni jsem bral 10kg. Kvalita👍👏👍

                                      1Mara - Profil | St 23.7.2025 17:18:33

                                      Řízek 5,125 >> ty jsou nejlepší jako nastražky 🤣🤣

                                        Řízek 5,125 - Profil | St 23.7.2025 16:47:23

                                        doktor multiplikator >> skoro jo.
                                        I ta oblada je o třídu lepší.

                                          Červené karty: 46547513248512348941