Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 13:03:45

čolkař,zloch >> jestli je to lod o delce minimálně šest metrů a šířce čtyři, tak by jsi to mohl přežít.

    čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 13:03:11

    1Mara >> nebojím, ty nepojedeš 😀

      Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 13:02:15

      jaka >> jj:-)

        1Mara - Profil | Út 24.6.2025 13:01:42

        čolkař,zloch >> najednou, to se nebojíš, že spadneš opět do vody a něco si uděláš, tedy krom utopeného motoru ?

          čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 12:58:21

          Řízek 5,125 >> teď jsi mne docela zviklal, byli jsme dohodnuti na společné rybačce na lodi 🤔

            kubas. - Profil | Út 24.6.2025 12:52:47

            jaka >> Ta AI dneska dokáže strašný divy, strašný :-)!

              jaka - Profil | Út 24.6.2025 12:51:24

              Řízek 5,125 >> Tak to je dobře, ony ty zkušenosti...víš jak :⁠-⁠)

                jaka - Profil | Út 24.6.2025 12:49:13

                Pedro1 >> Na toho jsem zapomněl, Jura ho zastínil.

                  Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 12:40:29

                  čolkař,zloch >> zato Pedro je v reálu mnohem horší než na Mrku, MNOHEM HORŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 12:15:44

                    Pedro1 >> a tak on Bachy v reálu není špatnej kluk, jen některé věci prezentuje po svém...

                      Pedro1 - Profil | Út 24.6.2025 12:08:42

                      jaka >> Pozor, je tady ještě jeden jeden podobnej, otočenej na druhou stranu. Třeba se tady ukáže a vysvětlí Ti, že s tímhle cajkem je to na pohodu a jen to chce cit. Bachy si říká.
                      Poslal bych je spolu na ryby - Juru s Bachym, to by mohlo být pěkné poučné video.

                        Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 11:07:14

                        jaka >> ale jo, pochopil sem to:-)

                          jaka - Profil | Út 24.6.2025 10:57:24

                          jurasoft >> Juro, ty údaje cos napsal, to nejde snad ani v nadsázce si vůbec myslet, natož aby to někdo dokonce zkoušel. A to já jsem velkej střelec 🤣 Chytl jsem dohromady hovno tuňáků, ale můžu ti říct, že s tím 20gr proutkem a čtyřkou navijákem by to fakt žádná přetahovaná nebyla i s poloviční rybou. Ani na tři hodiny, ani na hodinu, ani na minutu.

                            hechtmrk - Profil | Út 24.6.2025 10:55:38

                            kralicek >> je to marný, je to marný, prostě je to marný🤣

                              roman - Profil | Út 24.6.2025 9:21:23

                              kralicek >> na jútebé. jich ve svých snem mastí jednoho za druhým a ubíjí je polní lopatkou 🤣

                                kralicek - Profil | Út 24.6.2025 8:26:03

                                jurasoft >> pletes si sportovni rybolov a rybolov pro obzivu. Oboje je rybolov. Akorat v tom druhym pripade jses na blbym webu.
                                Mimochodem, kolik tech tunaku jsi uz na tu hokejku vytahnul?

                                  trp - Profil | Po 23.6.2025 23:00:26

                                  jurasoft >> Vážu to podle Rainera https://www.youtube.com/watch?v=EGQyZR9Y1Zc&t=88s , používám 1,1mm

                                    Eman. - Profil | Po 23.6.2025 18:54:21

                                    Kratke zhrnutie superkratkej vypravy do Budu pri Molde. V kempe sme boli presne 24 hodin.
                                    Prijazd do kempu bol v sobotu na obed. Vyzdvyhli sme si kluce od chatky a clnu a o hodinu sme boli na vode. Pocasie prijemne, slnecno. Dalo sa vyjst na otvorene more aj ked tam boli dlhe, oceanske vlny. Vacsina lodi zostala v zakryte ostrovov, takze sme tam boli len dve lode. A potom sme zistili ze nas kartploter Garmin je vlastne len luxusny hlbkomer s vlcou stopou. Nemal mapy a neukazoval ryby( resp ukazoval len do hlbky cca 5m). Tak sme isli len podla hlbky a snazili sa zorientovat v morskych mapach najdenych na internete.
                                    Ale aj tak sme si zachytali. Najvacsia treska mala 81cm. Co bolo ale zaujimave boli polacky. Vsetkych sme chytili v hlbke 80-100m. Ale kedze sme driftovali od 35- 200m nachytali sme siroku skalu ryb. Najzaujimavejsi bol zralocik vytiahnuty z peknej hlbky.
                                    V nedelu rano sme si dali budik, este na dve hodky vypadli na more a potom sa uz balili. Odchod z kempu opat presne o 12-tej. Vypravu hodnotim ako velmi hekticku a aj napriek polofunkcnemu sonaru sme odchadzali velmi spokojni.

                                      maximotak - Profil | Po 23.6.2025 16:34:08

                                      jurasoft >> tak jestli beres rybareni jako valku... schvalne jed na ten svuj oblibenej kaprodrom a vyhod do luftu hejno pupiku - on uz ti pak majitel vysvetli, co je spravne.

                                        la_coruña - Profil | Po 23.6.2025 15:50:14

                                        Řízek 5,125 >>
                                        🙂 chytat se da..
                                        ale posledni dobou, se snazim jit sdobou

                                          Červené karty: 46547513248512348941