Mořský rybolov | MRK.cz

Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

1Mara - Profil | Út 24.6.2025 20:57:02

MiPo >> :-))))))))))

    MiPo - Profil | Út 24.6.2025 20:06:13

      kubas. - Profil | Út 24.6.2025 19:59:37

      jaka >> No jeje, vyvinuto profíky v oboru.

        jaka - Profil | Út 24.6.2025 18:56:24

        kubas. >> Mám tu limitovanou JV edici, to maká samo úplně.

          čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 16:37:24

          Pedro1 >> woe, bez brýlí čtu v pohodě a na dálku 0,75 a 1,5 dioptrie, tvou velkou hlavu nepřehlédnu ani na kilometr 👎

            Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 16:31:43

            jurasoft >> njn, já to znám z hrvatska, ale to jsou holt ty menší poměry, vlny necelej metr, od břehu dva km a kanystr na pět litrů:-)

              Pedro1 - Profil | Út 24.6.2025 16:02:39

              čolkař,zloch >> Vyvrtá Ti díru do lodi, vyrobí vrták z brčka od limonády, je to vědec, nezapomeň na to!!!!

                Pedro1 - Profil | Út 24.6.2025 16:02:11

                čolkař,zloch >> Budete dlouhý a široký, ještě sehnat bystrozrakého (ne, Ty opravdu bez brýlí nejsi bystrozraký, Ty jsi bez brýlí slepý jako krtek):-)))

                  Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 14:26:59

                  čolkař,zloch >> až uvidíš ta smutná očička, ještě dva rád sám dva hurvínky přidáš!

                    čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 14:24:55

                    Řízek 5,125 >> jj,vezmi, sice se mi to trochu ekluje sbírat noty dětem, ale když už , tak z jedné vody načisto...

                      Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 14:22:22

                      čolkař,zloch >> dobře, tedy 50,2 cm, to je už krásná jedlá ryba!
                      a vezmu i povolenky dětí, takže Vánoce budou zachráněny!!

                        čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 14:17:50

                        Pedro1 >> Hurvínka 47 bací jen jednoho-u nás je míra 50cm ! Pak poplave už bez povolenky směr Vaňov, Hřensko , Dojčland...a s tou dochvilností jsme na tom obdobně, budeme si rozumět.

                          Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 14:16:08

                          Pedro1 >> na druhou stranu, sebektriticky se musím přiznat, že třeba takový Frank se z toho doted nevzpamatoval, a to je to už 18 let.

                            Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 14:14:38

                            čolkař,zloch >> nevěř mu, to jsou pomluvy, hurvínky si vezmu jenom tři a vyplujme v 18:53.
                            ten samý den.

                              Pedro1 - Profil | Út 24.6.2025 14:01:24

                              čolkař,zloch >> V pořádku, ......, je mi Tě líto, ......, Řízek udolal i mnohem větší haury a navíc až Ti majzne po hlavě šestého 47 cm hurvajze za sebou, tak víš, že si za to můžeš sám!!!!

                              Nehledě na to, že Řízek nikdy, ......, opakuji NIKDY nechodí včas, jestli budete mít sraz ve čtyři u vody, tak vyplouváte v sedm. Druhý den!

                                Řízek 5,125 - Profil | Út 24.6.2025 14:00:42

                                čolkař,zloch >> super díky, na rozdíl od Pedra navíc zvládnu rozborku a sborku karburátoru za plný jízdy ve skluzu, stejně tak i vysušení a odbahnění, navíc jsme malý, skladný a nekladu odpor vzduchu.

                                  čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 13:05:40

                                  Řízek 5,125 >> podle fotky se mi zdálo, že na sobě máknul a i z hlavy vypustil vodu 🤔

                                    1Mara - Profil | Út 24.6.2025 13:05:24

                                    čolkař,zloch >> :-)))))))))))))

                                      čolkař,zloch - Profil | Út 24.6.2025 13:04:19

                                      Pedro1 >> hele sorry jako, pojede místo tebe Řízek...

                                        Červené karty: 46547513248512348941