Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | Po 23.6.2025 15:26:01

kralicek >> ok, chtěl sem npsat, že na MK nejsem odorník, neb sem ho nikdy neměl, ale vlastně sem jedno nebo dvě podědil a jsou ve skříni:-)

    Nkralicek - Profil | Po 23.6.2025 14:59:55

    Řízek 5,125 >> takovej odporník a ptá se... jasně že MK. To Ryobi podle kterýho dělali MK bylo černý (aspon všechny, co jsem viděl a i to jedno, co mám)

      NŘízek 5,125 - Profil | Po 23.6.2025 14:35:13

      la_coruña >> to je MK nebo ryobi?.-)

        Nlukcen - Profil | Po 23.6.2025 14:16:27

        čolkař,zloch >> taky vážeme, největšího halibuta jsme měli 150 cm a v pohodě v uzlech, krimp nepoužívám vůbec

          Nla_coruña - Profil | Po 23.6.2025 14:04:30

          bombou ze stratosfery 😎

            Nkralicek - Profil | Po 23.6.2025 13:20:33

            čolkař,zloch >> dle me zkusenosti je to, co používá Wiliamson na návazce třeba u chobotniček velmi neodolné. Obvykle měnim za kvalitní FC a ten krimpuju.

              Nčolkař,zloch - Profil | Po 23.6.2025 13:02:55

              jurasoft >> také mám na krimpování veškeré vybavení, ale když jsem viděl, že při zdolávání velkých ryb při BGF se trhaly originální sestavy Wiliamson u krimpu, raději jsem vázal

                Nroman - Profil | Po 23.6.2025 10:58:46

                čolkař,zloch >> dík za poučení-zase neumřu blbéj ..

                  Nroman - Profil | Po 23.6.2025 10:57:59

                  jurasoft >> vykašli se na uzly, krimpli buď profík pruty a motadla na to máš z daleké ciziny a né z nějaké zasmrádlé zemičky 🤣🤣

                    Nčolkař,zloch - Profil | Po 23.6.2025 10:56:45

                    jurasoft >> + roman -ani krimpl, ani kriml , natož Kreml, ale krimp, nebo crimp😒

                      Nroman - Profil | Po 23.6.2025 10:41:46

                      jurasoft >> na takový průměr jedině kriml a na konci zatavit zapalovačem

                        NŘízek 5,125 - Profil | Po 23.6.2025 10:31:52

                        jurasoft >> AI to zodpověděla zcela přesně:-))

                          Nkralicek - Profil | Po 23.6.2025 9:58:56

                          jurasoft >> normální smekáč od Daiwy. Proč tam má ten forichtung z druhý strany navijáku netušim, respektive používá se to při pokládání na šutry - abys neodřel naviják.

                            NPedro1 - Profil | Ne 22.6.2025 6:47:32

                            To video od Jury, moc chytrej lovec, poté co nacpe úlovek do růžového pytlíku splachne z kamenu "inkoust", který tam jeho úlovek nechal, neboť by tato skvrna mohla jinému lovci prozradit, ze se jedna o úspěšně místo.
                            Ne jako vemena u nás, co se musí fotit s každou cudlou tak, aby bylo presne vidět na jakém místě se nacházejí.

                              NŘízek 5,125 - Profil | So 21.6.2025 10:06:06

                              Pedro1 >> to by byla výzva pro techniku jiggingu, jsem teď plně připraven jak na speed, tak na slow. Případne na bolentino s přirozenou nástrahou, to také zvládám. Prostě bych tam strávil dovolenou, dokud by kýbl nebyl plný, je tedy možné, že domů bych se už vracel sám:-))

                                NPedro1 - Profil | So 21.6.2025 7:23:24

                                Řízek 5,125 >> Uz nekolik dne na Tebe myslím,našel jsem asi 200 metrů od břehu díru mezi skalami na hloubce cca 10 metrů a vypadá to ze se tam sráží dva proudy.
                                Bydlí tam hejno cca 15 ks pražem, krásný ryby, nejvetsi mají dle mého dost přes kilo.
                                Tak přemýšlím, co bys byl ochotný podstoupit, abys s nimi naplnil kbelík smrti:-)))

                                  Npier - Profil | Pá 20.6.2025 21:43:59

                                  1Mara >> do zítřka večer máme teď odstávku, zítra večer se nám podaří vyrazit na delší Vejlet.
                                  Všechno potřebné asi.máme tak zkusíme něco jako multidisciplinárni trip..

                                    Npier - Profil | Pá 20.6.2025 21:36:05

                                    Pařezz >> já mám spíš podezření že ty jundy někde soustruží..
                                    Byl tu minulý týden kolega a na tom samém místě nachytali v pohodě limit, každopádně všechno mělo jikry,to co vytáhneme mý je vždy naprosto prázdné..
                                    Kdybych měl dělat,že tomu rozumím, řekl bych ,že se z moře pomálu vrací po tření a obsazují nejdříve pro ně nejzajímavější flek..
                                    Keleri nula,tady za nimi prý člověk musí dál na moře

                                      N1Mara - Profil | Pá 20.6.2025 18:56:20

                                      pier >> zkušenost skoro žádnou, než jsme na to přišli, jeli jsme skoro už domů, ale vím to od různých lidí co tam byli a i jeli po nás, prostě moře je teplejší a ryba se drží v hloubce. My chytali polaky do 25m a taky hovno tam kde vždycky byli nebyla ani šupina, všichni je chytali od 45 - 70m. Co jsem čuměl no. Jinak klasika hlavu cca 50-70g. a větší gumy. Kluci je letos mrskali na pilkr s paprikou. 😁

                                        Červené karty: 46547513248512348941