Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NRastislaf - Profil | St 11.6.2025 19:56:40

trubadurek >> Super zápis, děkuji =D

    N1Mara - Profil | St 11.6.2025 19:29:58

    trubadurek >> 🤣🤣🤣

      NZV69 - Profil | St 11.6.2025 16:45:12

      No to jsem zvědavý co poradí na fóru rybolov Norsko

        Ntrubadurek - Profil | St 11.6.2025 16:33:09

        jurasoft >> nedoporučuji.... Velmi málo makrel

          NŘízek 5,125 - Profil | St 11.6.2025 9:12:38

          pamatujete, co sem tady před časem psal o sledích, že....
          :-)

            Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 23:30:40

            hechtmrk >> víc drobných kostiček, ale kluci je i grilujou, udí

              Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 23:29:58

              Predy >> Štěpnička chválil i syrového sledě na chlebu s máslem, ale to jme nezkusili

                Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 23:29:14

                1Mara >> betem ty větší obecný, polaci jsou kolem 40 metrů, já jich mam pár, mě bavěj spíš ty mělčiny a klasická vláčka. Jsou tu vpravo u majáku prázdný sádky, tak tam tmavky nejsou. Chytali jsme je 2 první dny. Nachytáno máme a ty slefi jsou jako zpestření..

                  Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 23:26:57

                  vaga >> tučná "smradlavá" nástražka, na dno jdou

                    Nvaga - Profil | Út 10.6.2025 23:08:14

                    hadr kapr fakr boy >> ako nastraha je minimalne porovnatelny s makrelou..

                      N1Mara - Profil | Út 10.6.2025 20:33:18

                      hadr kapr fakr boy >> já z nich ze sleďů doma dělal zavináče a bomba ! .-)))

                        Nhechtmrk - Profil | Út 10.6.2025 18:37:55

                        hadr kapr fakr boy >> letos jsem ho prvně zkoušel i upéct v troubě. Dělal jsem ho na plechu s treskou. Z filátek jsem vyřízl i středovou řadu kůstek, mě i klukům to chutnalo, byl to test, protože na podzim je tam nemáme.

                          NPredy - Profil | Út 10.6.2025 15:16:51

                          hadr kapr fakr boy >> říkal jsme si něco takového. Zatím jsem je nechytil, ale zaujalo mě, jak je Miloš Štěpnička v Norské kuchařce vychvaluje, tak si zkusím občas od slow jigingu odskočit.

                            N1Mara - Profil | Út 10.6.2025 13:19:31

                            hadr kapr fakr boy >> ale koukám úlovky po skvornu, nic moc tedy .-) Kde máte větší tmavky a polaky ?

                              Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 12:22:42

                              xr125l >> salát, dávám je do octa a moc dobrej. Dneska ho tu budu taky dělat.

                                Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 12:21:37

                                Predy >> sleďový peří. Trefili jsme velký hejno. Neni na tom nic. Spustíš a taháš, jen se jich do lodi koukne pzlka. Hodně padaj.

                                  Nxr125l - Profil | Út 10.6.2025 10:50:50

                                  hadr kapr fakr boy >> Jinak pěkné ryby.

                                    Nhechtmrk - Profil | Út 10.6.2025 10:49:43

                                    Predy >> většinou se to podsekává ...

                                      Nxr125l - Profil | Út 10.6.2025 10:48:30

                                      hadr kapr fakr boy >> Sledě jsem ještě nechytil.Co z něj budeš dělat?

                                        NPredy - Profil | Út 10.6.2025 9:40:08

                                        hadr kapr fakr boy >> ti sledi mě zajímají, jak je chytáte?

                                          Červené karty: 46547513248512348941