Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nhechtmrk - Profil | Út 10.6.2025 9:11:12

hadr kapr fakr boy >> hezký mix, a ti sledi👌

    Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 10.6.2025 8:59:30

    1Mara >> jasný a byl tu i zastánce karasa, jen jsem ho střídal.. foto dnešní masákry

      N1Mara - Profil | Po 9.6.2025 20:49:23

      hadr kapr fakr boy >> Jsi na Maríně na Hitře ? :-))

        Nhadr kapr fakr boy - Profil | Po 9.6.2025 18:05:14

        Póčo jak víno, ryby máme, ale musíme se snažit.

          Nosprey - Profil | Ne 8.6.2025 22:39:42

          P!F >> Polak ze břehu, tmavka normálně z lodě.

            NP!F - Profil | Ne 8.6.2025 21:15:47

            osprey >> paráda, výprava z brehu, či nešlo ísť na vodu?

              Nosprey - Profil | So 7.6.2025 19:21:14

              Ryby.
              Z Norska.

                Nvaga - Profil | So 7.6.2025 15:15:37

                drvoštěp >> mas pravdu. Ma.

                  NP!F - Profil | So 7.6.2025 14:42:33

                  Pedro1 >> presne. Sú to tak prelomové myšlienky, že človeku to doslova vytlačí z hlavy všetky ostatné informácie. Aj tá posledná, že v Nórsku v mori je na ten prút malá hĺbka, ale chytať s tým sumce na Orlíku by šlo v pohode je hodná jeho génia.

                    Ndrvoštěp - Profil | So 7.6.2025 10:23:18

                    jurasoft >> Z tebe má pojišťovna radost😁😁😁

                      Nvicx - Profil | So 7.6.2025 8:16:37

                      jurasoft >> karma je zdarma. ☝️

                        N1Mara - Profil | Pá 6.6.2025 12:07:59

                        jurasoft >> nevadí Juro, nevadí, taky jsem měl jednou jednu a půl bedny sebou domů, jen jsem ti napsal, kolik je to zhruba kilo 😅
                        Ty se nám tu poslední dobou pěkně čertíš 😅😅

                          N1Mara - Profil | Pá 6.6.2025 10:58:00

                          jurasoft >> a 2 plné bedny je cca 50kg ryb. 🤣🤣

                            NPedro1 - Profil | Čt 5.6.2025 22:45:19

                            vaga >> Děkuji.

                              Nvaga - Profil | Čt 5.6.2025 22:24:18

                              Pedro1 >> aj prilisnu zvedavost by tu vedeli ocenit:-) aktualne mam pocit ze zijem hned pred tym plotom za ktorym je.. nic

                                NPedro1 - Profil | Čt 5.6.2025 21:49:50

                                vaga >> V které části světa žiješ?

                                  Nvaga - Profil | Čt 5.6.2025 20:56:58

                                  Řízek 5,125 >> veru, tuto v okoli je par razovitych obci kde ta zmlatia aj kvoli nevkusnym topankam, skoda sa trepat s capicou na sever

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 5.6.2025 20:18:41

                                    Eman. >> když o tom tak čtu..., navíc mám mrk čepici!

                                      NEman. - Profil | Čt 5.6.2025 20:07:31

                                      Řízek 5,125 >> Nikdy nehovor nikdy. :)

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 5.6.2025 19:48:17

                                        chocho >> já do Norska rozhodně nikdy nepojedu!
                                        :-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941