Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 5.6.2025 19:18:25

Ono pamatovat si co napsal Jura před pěti roky, před rokem, nebo včera je snadné.
To jsou tak přelomový myšlenky, že si to pamatuje každý.
Něco jako "I have a bream", nebo "Být či nebyt".

    Nchocho - Profil | Čt 5.6.2025 16:23:04

    jurasoft >> Kam pojedete nebo nepojedete je opravdu pouze Vaše věc.
    Ale ty moudra které tady rozdáváte mohou hodně rybářům dost znesnadnit rozhodování,
    kam do Norska.

      Nchocho - Profil | Čt 5.6.2025 16:01:24

      jurasoft >> Tak nevím do kterého Setteru jezdíte. Těch 5 metrů je tak v přístavu.
      Pokud jedete na Kyju a nebo na plotny za ní, tak se běžně jede přes hloubky 100, 200 i 280m.
      Pokud ale chytáte polaky na mělčinách okolo ostrovů, tak těch 5m je všude dost. Ještě jsem
      nezažil že bych jel domů jen s poloprázdnou bednou. To jsme i zažili počasí kdy se dalo vyjet
      jen třikrát za celý turnus.

        NEman. - Profil | Čt 5.6.2025 15:04:24

        vaga >> Ešte nie. Fúka. 😁

          Nvaga - Profil | Čt 5.6.2025 14:35:40

          Eman. >> uz si nasiel co si mal najst??

            Nvaga - Profil | Čt 5.6.2025 14:33:39

            Kratky report od kamarata z Midsundu - fjord plny zralokov, makrela 0, inak polak malo a male, kelery len male, sem tam obecnacka.. ak by mal niekto tip na miesta v okoli, budem vdacny, aj zajzlicek nalejem. Kludne sz. Vdaka

              N1Mara - Profil | Čt 5.6.2025 13:02:48

              hechtmrk >> já je chytám na pericka, když jsi šikovný, moc ti to nezamotaji, a ano, jako zátěž mám 20g pilkřik či jen olovo.

                Nhechtmrk - Profil | Čt 5.6.2025 12:24:52

                kralicek >> já ti to věřím, ale...
                1.s mušákem jsem nikdy neexceloval
                2. to v jakém stavu je letos moje pravé rameno, to by bylo jako sebemrskání důtkama do zad :-)

                  Nkralicek - Profil | Čt 5.6.2025 11:05:21

                  hechtmrk >> musim Tě opravit, makrely se chytají na malé streamery se šestkou mušákem, protože tak je to správné a tak to má být :-D

                  Jako fakt, chytat makrely na mouchu je naprosto super!

                    Nhechtmrk - Profil | Čt 5.6.2025 10:00:00

                    1Mara >> musím tě opravit, makrely se chytají na pilkříky 30 - 40 g. A to po jedné, protože tak je to správné, tak to má být.
                    https://youtu.be/7706VTg_qhk?si=9hS_T1ZH4h-n94pw

                      N1Mara - Profil | Čt 5.6.2025 8:51:40

                      jurasoft >> ale tak jasný že máš I jiné pruty, ale tady pořád píšeš o zdolávání ryb z 300m hloubky, o tuňacich, třech paprikach s kilovym pilkrem , el. navijákem a podobně a nakonec si z Norska privezeš bednu makrel, co se chytají na malé lehké peříčka 🤣

                        N1Mara - Profil | Čt 5.6.2025 6:45:05

                        Pedro1 >> Co ještě není ani na pultech v obchodu ! takový jsem já ! :-)))

                          NPedro1 - Profil | Čt 5.6.2025 6:35:53

                          čolkař,zloch >> Mára umí sníst i to, co teprve v lednici bude:-)

                            Nčolkař,zloch - Profil | St 4.6.2025 21:48:52

                            kralicek >> ale Mára umí nejen číst, ale i psát mezi řádky 👍

                              NEman. - Profil | St 4.6.2025 20:12:12

                              Na juhu Norska vsetci cakaju na makrely. Respektive prva vlna uz prisla. Len to pocasie nie je prave na troling ( vietor 12-14m v narazoch + obcasny dazd). Ale voblery uz mam nachystane. ;)

                                Nkralicek - Profil | St 4.6.2025 13:01:58

                                1Mara >> to nepochopíš, nechodíš v jeho botách!

                                  Npier - Profil | St 4.6.2025 12:54:40

                                  Hmm.... To tu už dlouho nebylo 😁

                                    N1Mara - Profil | St 4.6.2025 12:21:42

                                    jurasoft >> Hele Juro, něco mě vysvětli, ty sis koupil prut skoro jak na tuňáky a pak v Norsku chytáš makrely, je to normální ? :-)

                                      N1Mara - Profil | St 4.6.2025 9:40:41

                                      jurasoft >> za pár hodin řikáš ? masakr , my měli jednu bednu plnou za půl hodiny, to je masakr Juro :-))) Plnou velkých 45-50cm. makrel :-)

                                        NP!F - Profil | Út 3.6.2025 20:31:32

                                        doktor multiplikator >> keď sa mu fakt ale fakt že naozaj chce, vybehne bez rúk a bez nôh!

                                          Červené karty: 46547513248512348941